+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Cybex Spring Blossom - wyjątkowość, delikatność i piękno

Cybex Spring Blossom - wyjątkowość, delikatność i piękno

2019-07-30

Charakterystyka Spring Blossom

Kolekcja Spring Blossom to witalność, bogactwo urodzaju i niepowtarzalny urok, który zachwyca niemal każdego. Piękno kwiatów w pełnym rozkwicie, pełnia urodzaju i niepowtarzalna eksplozja kolorów to cechy charakterystyczne tej wyjątkowej rodziny produktów niemieckiej marki. Cybex inspirował się kobietą, która ma kilka zupełnie różnych od siebie obliczy. W jednej chwili jest delikatna, wrażliwa i romantyczna, sprawiająca wrażenie wyjątkowej kruchości, niczym płatki róży. Z drugiej strony kobieta to istota niemal niezniszczalna niczym stal. Widać to wtedy, kiedy dąży do celu, pokonuje własne słabości i przede wszystkim troszczy się o bezpieczeństwo najbliższych.

To doskonałe połączenie tak różnych obliczy w jednym ciele doprowadziło do powstania czegoś wyjątkowego. Każdy z produktów jest dostępny w dwóch kolorach - delikatny i ciepły Light Beige, który łączy w sobie intensywne kolory kwiatów z lekkim beżem, oraz Dark Black - piękno i doskonałość kwiatów na tle głębokiej czerni. Producent daje również możliwość wyboru jednego z czterech stelaży - dzięki temu można stworzyć swój wyjątkowy, indywidualny zestaw.

Cybex Spring

Spring BlossomCybex PRIAM 2.0 Spring Blossom

Doskonale znany rodzicom niemiecki PRIAM w wydaniu Spring Blossom prezentuje się niebywale. Producent wypuścił na rynek wózek spacerowy, zestaw głęboko-spacerowy, a także 3w1 z fotelikiem CLOUD Z i-Size. Cechą charakterystyczną modelu PRIAM 2.0 jest mocna aluminiowa rama i duże koła z systemem amortyzacji. To właśnie dzięki temu PRIAM 2.0 doskonale radzi sobie na trudniejszym, nierównym podłożu. Na PRIAMA uwagę powinni zwrócić rodzice, którym zależy na komforcie dziecka. Dzięki obszernej gondoli maluszek ma zapewniony komfort nawet zimą, kiedy jest ubrany w grube ubranka i śpiworek.

Ten model z pewnością będzie lepszy dla dzieci, które przychodzą na świat zimą właśnie ze względu na obszerną gondolę. Latem, kiedy nadchodzi czas na spacery po plaży, PRIAM 2.0 sprawdza się doskonale dzięki możliwości prowadzenia go na tylnych kołach - wówczas pokonuje piach bez żadnych trudności. Fotelik CLOUD Z i-Size w najnowszych testach ADAC uzyskał maksymalną ocenę, co potwierdza poziom bezpieczeństwa, jaki gwarantuje. Możliwość zakupu jednego z trzech zestawów wózka PRIAM 2.0 w kolekcji Spring Blossom umożliwia wybór produktów najlepiej dopasowanych do potrzeb i wieku dziecka.

Cybex MIOS 2.0 Spring Blossom Cybex Blossom

W kolekcji Spring Blossom rodzina produktów MIOS 2.0 urzeka niepowtarzalnym pięknem, podobnie jak wózek PRIAM 2.0 Nie ma różnicy w jakości, czy wyglądzie materiału, dyferencje natomiast drzemią w samym wózku. MIOS 2.0 jest bardziej kompaktowy, nieco mniejszy i lżejszy od PRIAMA 2.0. System jego składania jest wyjątkowo intuicyjny, a po złożeniu wózek jest bardzo kompaktowy i nie zajmuje wiele miejsca. Przez wzgląd na te cechy MIOS 2.0 będzie odpowiedni dla rodziców, którzy nie mają wiele miejsca do przechowywania i muszą nieco oszczędzać przestrzeń w samochodzie na czas przewożenia wózka. MIOS 2.0 również występuje w wersji wózka spacerowego, zestawu głęboko-spacerowego oraz zestawu 3w1 z fotelikiem CLOUD Z i-Size.

 

Co sądzicie o najnowszej kolekcji Cybex? My jesteśmy nią zachwyceni i nie możemy się doczekać, kiedy wózki pojawią się w salonach! W naszym oddziale w Gdyni powinny być w połowie sierpnia, zapraszamy!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.