+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Cybex Jewels of Nature

Jewels of Nature - najnowsza kolekcja Cybex

2020-11-04

Jewels of Nature

Skąd wzięła się nazwa Jewels of Nature w tej wyjątkowej kolekcji? Otóż inspiracją dla producenta przy tworzeniu Jewels of Nature były lasy tropikalne z całym bogactwem, jakie w sobie kryją. Ta kolekcja Cybex to głęboki kolor tapicerki Cybex Jewels of Nature przywodzi na myśl noc z niebem pełnym gwiazd. Na materiale znajdują się motywy roślinne - przeplatające się ze sobą wzajemnie, wszystkie razem, choć każdy odrębny. To dopiero początek wielkich tajemnic, jakie skrywa w sobie kolekcja Jewels of Nature. Na tapicerce wózków Mios 2,0 Jewels of Nature, Priam 2.0 Jewels of Nature i fotelika Cloud Z i-Size Jewels of Nature, znajdują się dodatkowo naszywki i przypinki. Piękne, lśniące, błyszczące, w których uroku łatwo przepaść, jak w całej kolekcji Jewels of Nature. Przedstawiają one chrząszcze i inne owady. Nie trzeba się obawiać dotykania owadów w Jewels of Nature, nie ugryzą, nie ukąszą, a jedynie i aż będą cieszyć wzrok rodziców i dziecka. Warto wiedzieć także, że najnowsza kolekcja Cybex Jewels of Nature to materiały najwyższej jakości, by dziecko już od pierwszych dni życia było bezpieczne i odczuwało maksymalny komfort. Przy okazji rodzice mogą pokazywać maluchowi wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 i Mios 2.0 z kolekcji Jewels of Nature i opowiadać maluchowi o różnorodności owadów. Z pewnością dziecko będzie wparzone w kolorowe i błyszczące owady Jewels of Nature.

Wózki Jewels of Nature

Cybex Mios Jewels of NaturePokrótce przybliżymy Wam te dwa flagowe modele wózków w asortymencie Cybex, czyli Cybex Priam 2.0 i Mios 2.0. Wózek dziecięcy Mios 2.0 Cybex Jewels of Nature jest wózkiem lekkim, który świetnie poradzi sobie nawet w centrum wielkiego miasta, a rodzicom znacznie ułatwi życie w miejskiej dżungli, zgodnie z założeniem Jewels of Nature. Łatwość użytkowania Miod 2.0 Jewels of Nature, niewielki rozmiar po złożeniu, zwrotność i wysoka funkcjonalność to to, czego najbardziej potrzebują rodzice z miast. Wózek spacerowy Jewels of Nature to gwarancja najwygodniejszych spacerów.

Wózek Cybex Priam Jewels of Nature

Cybex Priam 2.0 jest z kolei rewelacyjną propozycją dla tych, którzy często spacerują po nierównych nawierzchniach, jak lasy, nieutwardzone drogi, albo nierówna kostka brukowa. Cybex Priam 2.0 rewelacyjnie poradzi sobie z takim utrudnieniem dzięki bardzo dużym kołom tylnym i doskonałej amortyzacji. Panoramiczny widok w dużej gondoli Cybex Priam 2.0 umożliwia maluszkowi oglądanie świata nawet wtedy, kiedy leży na brzuszku. Gondola lux i duża budka przeciwsłoneczna w obu wersjach wózka Cybex Priam 2.0 Jewels of Nature to pewność o komfort i bezpieczeństwo. Taki wózek dziecięcy Cybex Priam 2.0 zapewni wyjątkowe podróże i spacery zarówno rodzicom, jak i dziecku.

Fotelik Cloud Z

Cybex Cloud z Jewels of NatureRównie ważnym elementem całej kolekcji Jewels of Nature jest fotelik samochodowy Cloud Z. Jest on zgodny z europejską normą i-Size. W rygorystycznych testach ADAC uzyskał maksymalny wynik i zdobył 5 gwiazdek. Montaż tego fotelika odbywa się na dwa sposoby, by mogli go używać rodzice zarówno z nowymi, jak i nieco starszymi samochodami, które nie posiadają zaczepów Isofix. Cloud Z można przymocować na trzypunktowy pas bezpieczeństwa lub właśnie dodatkowo dokupioną bezę Isofix. Sprawi ona, że fotelik będzie niemal jednością z karoserią samochodu, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo maluszka.

Trendy eko w branży produktów dziecięcych

Już od pewnego czasu obserwujemy, że producenci w branży dziecięcej zmierzają w kierunku trendów eko. Może mieć na to wpływ coraz większa świadomość ludzi, którzy coraz częściej sięgają po produkty ekologiczne, zdrowe i bezpieczne nie tylko dla nas, ale także dla naszej planety. Coraz więcej producentów koncentruje się na tym, by produkty wpisywały się w nowe trendy. Dzięki temu rodzice mają wiele możliwości wyboru produktów, które będą odpowiadały ich upodobaniom. Trendy eko widzimy nie tylko w materiałach używanych przez wykonawców, ale również w samym designie. Dziś już podstawą jest używanie skóry ekologicznej na wykończenie prowadnicy wózka, czy barierki ochronnej. U niektórych producentów pojawiają się motywy roślinne na tapicerkach. Jedną z takich kolekcji wpisującą się w obecne trendy eko jest niewątpliwie Cybex Jewels of Nature. Cybex Priam 2.0 oraz wózek spacerowy Jewels of Nature aż krzyczy motywami zgodnymi z aktualną modą. Ta kolekcja Cybex z wózkiem Cybex Priam 2.0 już odnosi ogromne sukcesy, a z pewnością kolejne jeszcze przed nią. Jewels of Nature to mocne i wyraźne zbliżenie do nieznanego nam świata, który tak bardzo fascynuje. A jeśli wózek dziecięcy, nawet jeśli to tylko sam wózek spacerowy, ma zabrać nas w tak dalekie podróże, aż żal z tego nie skorzystać. Możemy przecież szybko już nie trafić na taką okazję. Kolekcja Cybex Spring Blossom z wózkiem Cybex Priam 2.0 i Mios 2.0, która miała swoją premierę przed wprowadzeniem na rynek Jewels of Nature, odniosła niebywały sukces, a przecież ona również, chyba nawet jeszcze bardziej wyraziście prezentowała motywy eko. Pamiętacie te wielkie, kolorowe i rozłożyste kwiaty? Ich zapach niemal można było wyczuć przechodząc obok tych wyjątkowych wózków. Taki wózek dziecięcy to już nie tylko wygoda, funkcjonalność, bezpieczeństwo, ale również w ogromnym stopniu styl i design, który zapewni rodzicom wyróżnienie się z tłumu. Ciężko powiedzieć, czy kolekcja Jewels of Nature zajdzie tak samo daleko, a może jeszcze dalej?

 

Co sądzicie o najnowszej kolekcji Cybex Fashion?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Dominika
2020-11-13 17:25
Wow! Przepiękny wózek.
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up