+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
KIDS TIME 2020 - prezentacja nowości i zapowiedzi producentów

KIDS TIME 2020 - prezentacja nowości i zapowiedzi producentów

2020-02-20

Anex

Anex l/typePolski producent wypuszcza na rynek głęboko-spacerowy wózek Anex l/type. Rodzice mogą go pokochać za wyjątkową kompaktowość i niewielką wagę. Głęboka wersja tego modelu waży 12,1 kg, natomiast spacerówka zaledwie 11,1 kg. Wewnętrzna długość gondoli sięga aż 79 cm, co czyni ją dużą i jednocześnie bardzo komfortową dla dziecka. Siedzisko spacerowe ma szerokość 31 cm, co pozwoli maluszkowi na swobodne zajęcie najwygodniejszej dla niego pozycji. Siedzisko składa się razem ze stelażem, co jest cechą poszukiwaną przez wielu rodziców. l/type jest nie tylko najbardziej kompaktową, ale także najtańszą propozycją wózka głęboko-spacerowego marki Anex. Jego cena będzie wynosić 2600 zł, a w sprzedaży będzie dostępny już pod koniec marca.

Avionaut Avionaut Maxspace

Drugi polski producent na kieleckich targach zaprezentował swoje dwa najnowsze foteliki samochodowe. Pierwszym z nich jest model Avionaut Maxspacer, który jest już dostępny w sprzedaży za jedynie 999 zł. Fotelik jest dostosowany dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg lub mieszczących się w kategorii wzrostu 100-150 cm. MAXSPACE posiada normę i-Size, w samochodzie można zamocować go na pasy lub zaczepy Isofix. Nowością jest specjalna linia mieszcząca się w zagłówku. Wskazuje ona rodzicom linię, na której powinny znajdować się oczy dziecka, co pozwala na prawidłową ochronę głowy malucha.

Avionaut SkyKolejną nowością tej marki jest model Avionaut Sky. Zapowiada się, że będzie to rewelacyjny model i szybko zyska uznanie rodziców. Mieści się w kategorii 40-125 cm wzrostu dziecka. Dzięki specjalnej wkładce w modelu Sky można przewozić już drobne niemowlęta. Dodatkowo konstrukcję wkładki konsultowano z ekspertami w dziedzinie fizjoterapii dziecięcej, podobnie jak w popularnym modelu Avionaut Pixel. Rodzice nie muszą obawiać się o to, że wkładka po pewnym czasie będzie już bezużyteczna, ponieważ została skonstruowana w taki sposób, że można ją stopniowo regulować przez wyciąganie poszczególnych elementów z zachowaniem jej funkcji. Warto wiedzieć, że fotelik Sky to pierwszy i jedyny na świecie fotel, który w ramach normy R129/3 jest mocowany na pasy bezpieczeństwa przeznaczony dla najmłodszych dzieci. Wisienką na torcie jest fakt, że SKY bez trudu zdał najtrudniejszy z dostępnych egzaminów. Pozytywnie przeszedł szwedzki Test PLUS. Jego cena wynosi 1300 zł, dostępny w sprzedaży będzie w kwietniu.

EspiroEspiro Una

Zacznijmy od gondolki Una, którą zobaczyliśmy na kieleckich targach. Zachwyca swoją funkcjonalnością i lekkością. Jej waga wynosi zaledwie 3,5 kg. Można złożyć ją na płasko na czas przechowywania czy transportu, dodatkowo jest wykończona materiałem odpornym na wodę i odbijającym promienie słoneczne. Możliwość dokupienia gondolki to fantastyczne rozwiązanie, kiedy rodzice posiadają już spacerówkę i spodziewają się drugiego dziecka. Gondolę UNA można wpiąć do stelaża wózka GALAXY, SONIC oraz SONIC AIR.

Znany rodzicom model NEXT został ulepszony przez producenta do wersji NEXT 2.0. Teraz jeszcze bardziej elegancki, estetyczny i designerski. Torbę pielęgnacyjną można wygodnie umieścić na ramieniu, nie przypomina torby dołączonej do wózka, a raczej elegancką, damską torebkę. Nowy NEXT 2.0 zyskał podobną jak w Cybex Priam 2.0 funkcję. W gondolce możliwy jest widok panoramiczny, dzięki czemu maluszek, nawet leżąc na brzuszku, może podziwiać świat. Cena wózka to 2699 zł, jeszcze nie znamy terminu dostępności wózka.

Baby Design

Producent proponuje rodzicom model głęboko-spacerowego wózka SMOOTH. Wyróżnia się swoją niewielką wagą - wersji głębokiej to 10 kg, a spacerówka waży jedynie 8,9 kg. SMOOTH ponadto ma bezobsługowe koła, coraz bardziej doceniane przez rodziców, siedzisko spacerowe można wpiąć w obu kierunkach jazdy, a złożenie jest możliwe bez wypinania spacerówki. Doskonałym posunięciem ze strony producenta jest dodanie elementów odblaskowych, które sprawią, że będziecie szybciej widoczni dla kierowców w czasie wieczornych spacerów. Na SMOOTH musimy trochę poczekać, bo wstępnie ma zostać wypuszczony na przełomie kwietnia i maja. A jego cena będzie oscylować w okolicach zaledwie 1300 zł!

 

Na którą z nowości czekacie najbardziej? Napiszcie nam w komentarzu! Wszystkie produkty kupicie w naszym sklepie internetowym i salonach stacjonarnych!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up