+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Maxi Cosi Coral

Maxi Cosi CORAL - pierwszy tak innowacyjny fotelik

2020-06-09

Informacje o nowym foteliku Maxi Cosi

Maxi Cosi Coral - 2Na początek warto zacząć od tego, co przy foteliku 0-13 kg jest najważniejsze. Jak każdy inny model z tej grupy wagowej Maxi cosi Coral mocujemy zawsze tyłem do kierunku jazdy. Jest to nowość, więc nie możemy w jego wypadku jeszcze powiedzieć nic o testach ADAC. Możemy natomiast przekazać Wam informację, że Coral jest zgodny z europejską normą i-Size, która obecnie staje się filarem foteli samochodowych. Producent wypuścił ten model w pięciu różnych kolorach, dzięki czemu rodzice bez trudu dopasują najlepszy dla siebie model. Jego ważną cechą jest wygodna wkładka dla niemowlęcia, dzięki której maluszek w każdej chwili czuje się komfortowo i ma zapewniony maksymalny poziom bezpieczeństwa. Do fotelika jest dołączony duży daszek przeciwsłoneczny, który w łatwy sposób można regulować. Daszek jest na tyle duży, że bez trudu jest w stanie zapewnić maluszkowi odpowiedni poziom ochrony przed silnymi promieniami słonecznymi, łatwo można go także regulować, by dopasować do aktualnych potrzeb. Jak każdy model, Coral można zamocować w samochodzie na pas bezpieczeństwa. To fantastyczne rozwiązanie dla rodziców, którzy posiadają starsze samochody bez systemu Isofix lub chcą zminimalizować koszty i rezygnują z zakupienia dodatkowo płatnej bazy. Najczęściej jednak rodzice korzystają z możliwości montażu na zaczepy Isofix, bo jest to zdecydowanie wygodniejsze, bardziej praktyczne i niewątpliwie bezpieczniejsze. Baza do fotelika CORAL to FamilyFix 3. Fotelik z bazą możecie zakupić tutaj.

Innowacyjność Maxi Cosi Coral

Maxi Cosi Coral - 1

Jak do tej pory dowiedzieliście się, że Coral wyróżnia norma i-Size i możliwość wpięcia na bazę Isofix. Ale to nie wszystko! Wyjątkowość tego fotelika polega na tym, że jest to pierwszy system modularny fotelika samochodowego. A tak z branżowego na nasze - ze skorupy fotelika można wyjąć jego wkładkę, by bezpiecznie przenosić w niej dziecko. Służą do tego specjalne rączki, które w żaden sposób nie ograniczają ruchów dziecka, ponieważ znajdują się po bokach fotelika. Twój maluszek może być przenoszony we wkładce, kiedy przechodzicie z samochodu do sklepu, idziecie do lekarza czy przechodzicie z samochodu do domu. Szczególnie cieszy to, że wkładka waży zaledwie 1,7 kg! Dzięki temu znika trudność przenoszenia ciężkiego fotelika z małym skarbem w środku. Maxi Cosi popisało się wyjątkową innowacyjnością i niebywale ułatwiło rodzicom życie. Standardowa cena fotelika wynosi 1299 zł. Pamiętajcie o wciąż trwającej promocji producenta, w której wszystkie produkty marki kupicie aż o 20% taniej! Do końca czerwca Maxi Cosi Coral w cenie 1.039 zł!

 

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Koniecznie podzielcie się z nami opinią!

Zapraszamy Was do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku!
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up