Zadzwoń! Poznaj rabaty i super promocje u konsultantów BoboWózki: tel. 504 77 30 60 lub tel. 506 46 88 54
+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Choc od Muuvo

Muuvo CHOC - jedyne takie krzesełko na świecie

2020-07-10

CHOC - najważniejsze informacje

Muuvo Choc

Marka Muuvo znana jest ze swojej wysokiej jakości, którą widać we wszystkich detalach jej produktów. Ta jakość przekłada się na to, że rodzice bardzo ufają producentowi i wierzą produktom sygnowanym Muuvo. CHOC jest pierwszym krzesełkiem do karmienia wypuszczonym przez polskiego wytwórcę. Nogi zostały wykonane z wysokiej jakości drewna dla eleganckiego designu i wysokiej wytrzymałości. Co ciekawe Muuvo CHOC nie jest modelem, który starczy tylko na pewien okres w życiu maluszka. Może bowiem oprócz krzesełka do karmienia pełnić funkcję niskiego i wysokiego stołka dzięki wygodnej regulacji wysokości nóżek. Dodatkowo może również stanowić niskie krzesełko do zabawy, co będzie doskonałym rozwiązaniem dla maluszków. Najbardziej praktyczne w tym krzesełku jest to, że może być używany przez długie lata! Dziecko może używać go od momentu, kiedy potrafi siedzieć samodzielnie, aż do późnych lat starości. Maksymalne obciążenie Muuvo CHOC wynosi aż 110 kg! W standardowym wyposażeniu znajdują się dwie regulowane tacki, by rodzice z łatwością mogli wymienić jedną, kiedy się zabrudzi. Oprócz tego regulacji podlega również podnóżek dla wygodnego oparcia małych stópek i tym samym wysokiego komfortu dziecka.

CHOC - zaskakująca innowacyjność

Muuvo krzesełko Choc

Sam styl, w jakim został wyprodukowany ten model, jest bardzo elegancki i nowoczesny. CHOC doskonale będzie pasował do postępowych wnętrz, uzupełniając je o rewelacyjny i wielofunkcyjny dodatek. Producent zdecydował się na dwa kolory krzesełka, co naszym zdaniem w zupełności wystarczy. Muuvo CHOC jest tak piękny, że ciężko się zdecydować na jeden z dwóch kolorów. Aż strach pomyśleć o sytuacji, gdyby było ich więcej! Wisienką na torcie i niebywałą innowacyjnością w tym modelu jest fakt, że jest to krzesełko obrotowe! To pierwszy taki model na świecie, a w dodatku jest zasługą polskiej marki. Obracanie krzesełka jest niezwykle intuicyjne i łatwe. Nie ma możliwości przypadkowego obrócenia dzięki blokadzie, co automatycznie zwiększa bezpieczeństwo maluszka. Jego cena wynosi zaledwie 599 zł! Muuvo - gratulujemy pomysłu i wykonania, jesteśmy pewni, że to strzał w dziesiątkę!

 

A jakie jest Wasze zdanie na temat obrotowego krzesełka do karmienia?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

 

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.