+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Cybex Libelle spacerowy

Najbardziej kompaktowa spacerówka Cybex - poznajcie LIBELLE

2020-10-07

Wózek Cybex LibelleWózek spacerowy Cybex Libelle

Cybex Libelle wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. Wygląda na niezwykle delikatny, a jednocześnie funkcjonalny. Tym, co wyróżnia ten model, jest duża budka przeciwsłoneczna, która zapewni maluchowi prawidłową ochronę od silnych promieni słonecznych. Dwie osobne rączki do prowadzenia wózka to gwarancja praktyczności i wygody dla rodziców. U dołu stelaża znajduje się koszyk zakupowy. Z jego wykorzystaniem rodzice mogą robić zakupy w czasie spacerów z maluszkiem, a także zabrać niezbędne dla dziecka na czas spacerów akcesoria.

Dopasowanie do potrzeb dziecka

Cybex Libelle na spacer

Szerokie możliwości regulacji poszczególnych elementów wózka, ułatwiają rodzicom najlepsze skonfigurowanie Cybex Libelle, by był jak najbardziej dopasowany do aktualnych potrzeb dziecka. Oparcie jest regulowane w sposób bezstopniowy, co pozwala płynnie zmienić kąt jego nachylenia. Jest to bardzo przydatne szczególnie w chwili, kiedy maluszek zaśnie w czasie spaceru i rodzice chcą wyregulować oparcie do pozycji leżącej. Regulacji podlega również podnóżek, dzięki czemu maluszek w każdej chwili może wygodnie oprzeć nóżki, by te nie wisiały bezwiednie. Przeciwsłoneczną budkę można ustawić w trzech różnych pozycjach, by dopasować ją do warunków pogodowych i oczekiwań małego podróżnika.

Doskonałe możliwości dla rodziców

Wózek Cybex Libelle

Cybex Libelle wyróżnia się spośród innych wózków spacerowych możliwością jego złożenia do niezwykle kompaktowych rozmiarów. Złożony wózek jest na tyle mały, by z powodzeniem zmieścić się w luku bagażowym samolotu, a nawet pod siedzeniem w pociągu. Jednocześnie te parametry dają wózkowi miano najbardziej kompaktowego wózka spośród gamy modeli Cybex. Dodatkowo waga wózka wynosi zaledwie 5,9 kg. Dzięki temu rodzice z powodzeniem mogą przenosić złożony wózek nawet w jednej ręce. Samo składanie i rozkładanie wózka jest bardzo łatwe i można to zrobić w mgnieniu oka. Przednie koła są obrotowe, ale mają także możliwość blokady do jazdy na wprost. Pozwala to rodzicom na skonfigurowanie wózka do aktualnie pokonywanego podłoża i miejsca, w jakim rodzice spacerują z maluszkiem.

 

Jak podoba Wam się najbardziej kompaktowy wózek Libelle marki Cybex?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

 

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up