+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki Bebetto Luca Vero już w naszym sklepie

Nowe wózki marki Bebetto już w naszym sklepie

2018-11-20

Zacznijmy od serca!

Sercem obu nowych modeli wózków dziecięcych polskiej marki Bebetto jest aluminiowy stelaż. Jest on popularny wśród producentów wózków dziecięcych, ponieważ ma doskonałe właściwości. Rama wykonana z aluminium przekłada się na lekkość stelaża oraz jego wysoką odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Przy aluminiowej ramie nie musimy martwić się o korozję swojego wózka! Dzięki specjalnemu systemowi stelaż bardzo lekko się składa do kompaktowych rozmiarów.

Koła w wózku dziecięcym Bebetto Luca

Bebetto stelaż

Wszystkie koła w obu nowych modelach wózka Bebetto są pompowane, co przekłada się na to, że dobrze poradzą sobie z różnym podłożem. Luca Pro i Luca Vero pokonają zarówno piach, jak i żwir, asfalt, jak i kostkę brukową, drogi leśne, jak i typowe chodniki w miastach.

Wózki głębokie dla dziecka już od pierwszych dni życia

Bebetto wózki dziecięce

Oba nowe modele wózków Bebetto Luca Vero i Luca Pro mają doskonałe gondole, które stwarzają przyjemne warunki maluszkom. Dzięki miękkim materacykom i przyjemnym materiałom dziecko będzie odczuwało wysoki komfort podczas spacerów, przyjemne ciepło i przytulną atmosferę wewnątrz, co jest tak ważne dla maluszka.

Gondola w wózku Bebetto Luca Pro jest wyjątkowa, ponieważ w całości została wykończona ekoskórą! Jest to niesamowity zabieg producenta, który już z daleka rzuca się w oczy i nie pozwala oderwać wzroku od tego modelu. Bebetto Luca Pro to niewątpliwie model skierowany do osób, które od wózka wymagają czegoś więcej. Ten model ma niesamowity design, który przekłada się na jego wyjątkowy, niemal elitarny charakter.

Siedziska spacerowe wózka nawet poniżej 6. miesiąca

Bebetto spacerówka

Obie spacerówki mogą być używane przez dzieci, które jeszcze nie osiągnęły szóstego miesiąca życia. To za sprawą trzystopniowej regulacji oparcia, które można dostosować również dla takiego maluszka. Możliwość regulacji podnóżka pozwala na zapewnienie dziecku możliwości wygodnego oparcia nóżek, niezależnie od jego pozycji.

Pasy bezpieczeństwa oraz barierki dbają o bezpieczeństwo dziecka podczas spacerów. Oprócz tego barierki dają dziecku możliwość wygodnego oparcia rączek, co z pewnością docenią maluszki. Do wózków Bebetto Luca Pro oraz wózków Luca Vero producent dołącza pokrowiec na nóżki, który ochroni dziecko przed zimnym wiatrem.

Podobnie jak gondola - siedzisko spacerowe w modelu Luca Pro również zostało obszyte ekoskórą. Bebetto dba o komfort dziecka, dlatego siedzisko wewnątrz zostało wykończone tkaniną w kolorze zewnętrznej eko-skóry. To dodaje niepowtarzalnego wyglądu i charakteru. Możliwość wybrania jednego z pięciu kolorów tego modelu z pewnością ucieszy rodziców!

Dodatkowe akcesoria wózków Bebetto

Producent dołącza do zestawu w obu modelach torby pielęgnacyjne. To bardzo przydatny gadżet, w którym możemy umieścić wszystko, co przyda nam się na spacerze. Niech będę to pieluszki i chusteczki, napój, czy mleko dla malucha, jakieś zabawki, żeby nie nudziło się na spacerze. Pamiętajmy również o sobie, tak, jak robi to firma Bebetto. Producent w torbie oferuje na tyle dużo miejsca, żeby mama, czy tata mogli tam włożyć również swoje rzeczy podręczne, takie jak klucze, telefon, dokumenty.

Zarówno w modelu Bebetto Luca Vero, jak i Bebetto Luca Pro, znajdują się pokrowce na nóżki w kolorze wózka. Warto je zabierać, kiedy na dworze robi się chłodniej, ponieważ nie pozwolą marznąć małym nóżkom podczas spacerów.

Co sądzicie o obu nowych modelach polskiej marki Bebetto?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.