+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF
Otwieramy kolejny salon! BoboWózki w Kaliszu - 28.06.2019 r.

Otwieramy kolejny salon - BoboWózki w Kaliszu - 29.06.2019r.

2019-06-28

Garść informacji o mieście

Kalisz jest drugim co do wielkości miastem w województwie wielkopolskim. Największym miastem tego województwa jest piękny Poznań, w którym BoboWózki również mają swój salon przy ul. Serbskiej 9. Kalisz jest jedną z najstarszych polskich miejscowości, która w czasie wojen niemal całkowicie zniknęła z powierzchni ziemi. Ogromna siła i determinacja mieszkańców pozwoliła na odbudowanie tego pięknego miasta. Jedni znają je z zabytkowych kościołów i zakonów, inni z historycznego zamku, a chyba każdy w Polsce choć raz w życiu jadł popularne wafle Grześki - produkowane właśnie w Kaliszu.

Położenie salonu

Kaliski salon BoboWózki mieści się przy ulicy Majkowskiej 10. Będzie dla Was otwarty przez sześć dni w tygodniu, co jest naszym standardem. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w soboty 10:00-14:00. Znalezienie sklepu nie będzie trudne, ponieważ jest położony przy znanej mieszkańcom Kalisza ruchliwej ulicy.

Charakter sieci BoboWózki

Naszym znakiem rozpoznawczym jest grupa doskonałych ekspertów, którzy zawsze potrafią wysłuchać klienta i pomóc w dopasowaniu wózka i fotelika samochodowego do potrzeb rodziców i dziecka. Na taką pomoc i fachowe doradztwo klienci mogą liczyć w każdym z naszych dwudziestu salonów, w Kaliszu również!

Ponadto skupiamy się na produktach z różnych półek cenowych, żeby w ofercie mieć wózki i foteliki dopasowane do budżetu niemal każdego rodzica. Przy tym trzeba nadmienić, że sprzedawane przez nas produkty posiadają niezbędne testy i atesty, żeby rodzice mieli pewność ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa, jakie oferują maluszkom.

 

Kto dzisiaj był z nami na otwarciu? Kolejny nowy salon już wkrótce. Olsztyn - jesteście gotowi?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.