+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Otwieramy kolejny salon! BoboWózki w Kaliszu - 28.06.2019 r.

Otwieramy kolejny salon - BoboWózki w Kaliszu - 29.06.2019r.

2019-06-28

Garść informacji o mieście

Kalisz jest drugim co do wielkości miastem w województwie wielkopolskim. Największym miastem tego województwa jest piękny Poznań, w którym BoboWózki również mają swój salon przy ul. Serbskiej 9. Kalisz jest jedną z najstarszych polskich miejscowości, która w czasie wojen niemal całkowicie zniknęła z powierzchni ziemi. Ogromna siła i determinacja mieszkańców pozwoliła na odbudowanie tego pięknego miasta. Jedni znają je z zabytkowych kościołów i zakonów, inni z historycznego zamku, a chyba każdy w Polsce choć raz w życiu jadł popularne wafle Grześki - produkowane właśnie w Kaliszu.

Położenie salonu

Kaliski salon BoboWózki mieści się przy ulicy Majkowskiej 10. Będzie dla Was otwarty przez sześć dni w tygodniu, co jest naszym standardem. Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, natomiast w soboty 10:00-14:00. Znalezienie sklepu nie będzie trudne, ponieważ jest położony przy znanej mieszkańcom Kalisza ruchliwej ulicy.

Wózki dziecięce foteliki samochodowe Kalisz

Charakter sieci BoboWózki

Naszym znakiem rozpoznawczym jest grupa doskonałych ekspertów, którzy zawsze potrafią wysłuchać klienta i pomóc w dopasowaniu wózka i fotelika samochodowego do potrzeb rodziców i dziecka. Na taką pomoc i fachowe doradztwo klienci mogą liczyć w każdym z naszych dwudziestu salonów, w Kaliszu również!

Ponadto skupiamy się na produktach z różnych półek cenowych, żeby w ofercie mieć wózki i foteliki dopasowane do budżetu niemal każdego rodzica. Przy tym trzeba nadmienić, że sprzedawane przez nas produkty posiadają niezbędne testy i atesty, żeby rodzice mieli pewność ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa, jakie oferują maluszkom.

 

Kto dzisiaj był z nami na otwarciu? Kolejny nowy salon już wkrótce. Olsztyn - jesteście gotowi?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up