+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Book S Pop Up Peg Perego

Peg Perego BOOK S POP UP - wyjątkowy wózek głęboko-spacerowy

2020-09-30

Stelaż wózka Peg Perego Book S

Peg Perego Book SNa samym początku przybliżymy Wam stelaż wózka, który stanowi podstawę i niemal najważniejszy element wózka. Od jego konstrukcji i jakości wykonania zależy komfort rodziców w czasie spacerów, a także wygoda dziecka. W Book S POP UP stelaż wykonano z lekkiego i odpornego na korozję aluminium. Wersja głęboka tego modelu waży 13,1 kg, natomiast spacerowa to 11,4 kg. Takie wartości nie są wysokie, plasują się w średnim przedziale wagowym wózków w tej kategorii. Stelaż opiera się na kołach Soft Ride, które są doskonałą alternatywą dla kół pompowanych, tak cenionych przez rodziców. Koła Soft Ride są gumowe i wyposażone w powłokę, dzięki której nie ulegają przebiciu i niszczeniu. Dodatkowo zapewniają komfortowe prowadzenie wózka po nawet najbardziej nierównym podłożu. Przednie koła są obrotowe, mają również możliwość blokady do jazdy na wprost. Dzięki temu rodzice mogą dostosować koła do aktualnych potrzeb w czasie spacerów.

Gondola POP UP

Wózek Peg Perego Book

BOOK S POP UP wyróżnia się przede wszystkim gondolą. Zacznijmy od tego, że jej wyściółka jest wykonana z materiału softerm, który jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości i szybko wysycha. Ma regulowane oparcie, by rodzice mogli je ustawiać w zależności od potrzeb dziecka. Pozwala to rodzicom delikatnie zmienić pozycję dziecka, kiedy nie potrafi ono jeszcze siedzieć samodzielnie. Dzięki regulacji oparcia maluszek ma możliwość patrzenia na świat z nieco innej perspektywy. Tym, co wyróżnia gondolę POP UP, jest możliwość złożenia jej razem ze stelażem. Pozwala to zaoszczędzić sporą ilość miejsca na czas przechowywania i transportu. Dodatkowo u dołu gondoli znajdują się specjalne płozy i dodatkowe 4 nóżki. Dzięki płozom gondola może służyć jako kołyska, a nóżki pozwalają na użytkowanie jej jako łóżeczka turystycznego.

Siedzisko POP UP

Siedzisko spacerowe w Peg Perego Book S ma regulowane w kilku pozycjach oparcie, by dopasować je do aktualnych potrzeb dziecka i zapewnić mu pozycję leżącą do drzemek w czasie spacerów. Siedzisko ma także możliwość montażu w obu kierunkach jazdy. Przydaje się to szczególnie w czasie, kiedy dziecko zaczyna spacery w siedzisku spacerowym. W gondoli malec jest przyzwyczajony, że widzi rodzica przed sobą, więc po przesiadce do siedziska, dobrze je początkowo kierować przodem do siebie. Po pewnym czasie można je obrócić, by dziecko stopniowo zaczynało oglądać świat. Warto wiedzieć, że stelaż wózka składa się także razem z siedziskiem spacerowym. To doskonałe rozwiązanie na czas przechowywania i transportu wózka. Budki przeciwsłoneczne w obu wersjach wózka chronią malucha przed promieniami słonecznymi. Do zestawu producent dodaje także torbę pielęgnacyjną, by rodzice mogli trzymać niezbędne akcesoria w czasie spacerów w jednym, podręcznym miejscu.

Dodatkowe możliwości

Peg Perego wózek BookPeg Perego Book S Pop Up występuje w dwóch kolorach - Luxe Pure i Luxe Mirage. Ten sam wózek można kupić również w wersji Book 51 S. Różnią się tym, że ten drugi model ma zaledwie 51 cm szerokości. Peg Perego Book 51 S jest zatem lepszy dla rodziców, którzy mają mniej miejsca do przechowywania i transportu, mieszkają w blokach, gdzie są wąskie windy i często spacerują po dość tłocznych miejscach. Oba modele rodzice mogą kupić również w wersjach 3w1. Pierwsza z nich występuje w zestawie z fotelikiem producenta - Primo Viaggio SL, który w testach ADAC zdobył 4 gwiazdki. Ten fotelik wpina się do stelaża wózka bez konieczności używania dodatkowych adapterów. Boo S i Book 51 S można również kupić w zestawie z fotelikami innych producentów. Do montażu ich na stelażu wózka niezbędne są dodatkowe adaptery. Zapraszamy do zakupów!

 

Wiedzieliście wcześniej o modelu BOOK S? Jak podoba Wam się opcja składanej gondoli?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

 

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up