+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Ogromna promocja na kolekcję Cybex PRIAM 2020 Fashion! Niepowtarzalna okazja!

Ogromna promocja na kolekcję Cybex PRIAM 2020 Fashion! Niepowtarzalna okazja!

2020-02-07

PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT wózek 2w1

Cybex Priam Cherubs by Jeremy Scott 2w1

Zalet głęboko-spacerowego wózka PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT jest wiele. Rodzice docenią w nim nie tylko jego walory wizualne, ale także parametry techniczne i ogromną funkcjonalność. Stelaż to połączenie głębokiej czerni i pięknego, lśniącego złota, a złote skrzydła umiejscowione po bokach gondoli i siedziska nadają wózkowi niepowtarzalnego charakteru i lekkości. Wewnętrzna długość gondoli jest duża, dzięki czemu maluszek nawet zimą ma zapewnione maksimum komfortu. Przeciwsłoneczny filtr w materiale budki nie pozwala na nagrzewanie się wnętrza gondoli, co daje dziecku komfort termiczny. Dodatkowo gondolka ma panoramiczny widok, co oznacza, że malec leżący na brzuszku może oglądać świat i zachwycać się jego pięknem.

Siedzisko można mocować przodem i tyłem do kierunku jazdy, pałąk bezpieczeństwa w połączeniu z pasami nie pozwala na to, by maluszek wypadł z wózka w czasie spacerów. Dodatkowo oparcie siedziska można regulować w kilku pozycjach zgodnie z potrzebami dziecka. Dzięki odpowiedniej budowie i konstrukcji stelaża siedziska spacerowego można używać jak klasycznego krzesełka do karmienia. Jego wysokość idealnie pasuje do większości wysokości blatów i stołów. Dzięki temu wejście z dzieckiem do restauracji nigdy nie było bardziej wygodne. Ogromną zaletą modelu PRIAM jest to, że z łatwością pokonuje trudne i nierówne podłoże jak śnieg czy piach. Zamiast go pchać przed sobą, wózek można ciągnąć za sobą. Wówczas opiera się on na tylnych kołach i bez trudu sobie radzi. Ten wyjątkowy model w cenie promocyjnej kosztuje zaledwie 5798 zł z ceny podstawowej 10247 zł! WOW!

PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT wózek spacerowy

Ponadto wersja spacerowa wózka PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT będzie z dzieckiem aż do osiągnięcia przez nie wagi 17 kg. Warto też zwrócić uwagę na pojemny kosz zakupowy, do którego rodzice mogą włożyć codzienne zakupy lub niezbędne dla dziecka akcesoria na czas spaceru. Składanie stelaża jest szybkie i proste, można to zrobić tylko jedną ręką. Wózek składa się razem z siedziskiem spacerowym. Cena promocyjna wózka spacerowego PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT wynosi tylko 4390 zł!

PRIAM REBELLIOUS 2w1

Cybex Priam 2.0 Rebbelious 2w1

PRIAM REBELLIOUS to tak samo doskonały parametrami model wózka. Jednak te dwie wersje różnią się kolorystyką, co widać już na pierwszy rzut oka. Podczas gdy CHERUBS by Jeremy Scott jest delikatny, sprawia wrażenie wrażliwego i lekkiego, REBELLIOUS to czerń i odcienie szarości, czarno-czerwona krata i niepowtarzalne akcesoria. Małe czerwone serduszko, broszka z delikatną białą perełką w budce i na stelażu to dodatkowe zewnętrzne elementy. Naszyta korona i gwiazda oraz inne kolorowe elementy nadają wózkowi niebywałego i niepowtarzalnego charakteru. Promocyjna cena modelu 2w1 wynosi zaledwie 5240 zł. Wózek spacerowy PRIAM REBELLIOUS to jedynie 4040 zł.

Wózek głęboki PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT Cybex Priam Cherubs by Jeremy Scott głęboki

Dodatkowo także w dużej obniżce cenowej rodzice mogą kupić sam model głęboki wózka PRIAM CHERUBS by JEREMY SCOTT. Gondola pochodzi z poprzedniej kolekcji, nie ma tak obłego kształtu jak najnowsza wersja tego modelu. Jej funkcjonalność i parametry techniczne są jednak tak samo dobre i wysokie jak w wersji na rok 2020. Dodatkowo w tym wariancie rodzice mogą wybrać jeden z czterech stelaży! Chrome Black, Chrome Brown, Matt Black oraz wyjątkowy Rose Gold. Cena wózka głębokiego z tej wyjątkowej kolekcji to zaledwie... 3740 zł!

Promocja łączona

Cybex Priam 2.0 2w1 birds of paradiseLubimy mieć pewność, że nasi Klienci mają szerokie możliwości wyboru, tak, by dopasować wózek jak najlepiej do swoich potrzeb. Dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy promocję łączoną. W skład zestawu 2w1 wchodzi wózek spacerowy PRIAM 2.0 oraz jedna z dwóch gondol - Birds of Paradise oraz Butterfly. Dodatkowo produkty są dostępne od ręki! Cena za taki zestaw to zaledwie 4396 zł, zamiast 4999 zł!

 

Który z wariantów promocyjnych najbardziej trafił w Wasze serca?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up