+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Spacer po holendersku. Tydzień z Easywalker w BoboWózki

2022-09-12

Holendrzy należą do najbardziej aktywnych fizycznie ludzi na świecie, a w pozostawaniu na świeżym powietrzu nie przeszkadza im żadna pogoda. Takim stylem życia dzielą się również ze swoimi dziećmi, stąd jako rodzice stawiają na doskonałej jakości wózki dziecięce, które dotrzymają im tempa. Niezawodność, funkcjonalność, a przy tym ponadczasowy styl, który nie rzuca się w oczy. Która marka potrafiłaby sprostać tym wymaganiom? Easywalker robi to skutecznie od ponad 30 lat! Przeczytaj, w jaki sposób.

Spis treści:

Easywalker – wózki dla aktywnych

To właśnie holenderska marka Easywalker w 1989 r. stworzyła pierwszy trójkołowy model wózka dla aktywnych i dała tym samym początek zupełnie nowemu spojrzeniu na te dziecięce pojazdy. Jego projektant René Floore nie był inżynierem, a ojcem, próbującym znaleźć sposób na dostosowanie codzienności z małym dzieckiem do dynamiki życia rodziców. W kraju, w którym ponad 50% społeczeństwa uprawia sport co najmniej raz w tygodniu, gdzie spaceruje się lub jeździ na rowerze wielokrotnie częściej niż samochodem, zapotrzebowanie na wózek dziecięcy, który nie będzie ograniczał możliwości aktywnego spędzania czasu z maluchem, było ogromne. Miał on być lekki i zwinny na tyle, by dało się z nim swobodnie biegać, ćwiczyć czy prowadzić go jedną ręką. Kluczową cechą wszystkich projektów marki Easywalker (jak zresztą sama nazwa wskazuje!) stała się łatwość przemieszczania. Niezależenie od tego, czy planujesz się wybrać na jogging, spacer po okolicy, zakupy w centrum handlowym czy wędrówkę do lasu – te wózki mają współpracować, nie utrudniać. Podobnie jak w przypadku wyprawy kamperem czy samolotem. Stąd główne ich cechy to doskonałej jakości, bardzo wytrzymałe materiały, szybkie i proste składanie do kompaktowych rozmiarów, lekkość i zwrotność, wygodne sterowanie oraz możliwość indywidualnych modyfikacji i rozbudowywania w zależności od potrzeb.

Wózek wielozadaniowy – Harvey³ oraz Harvey³ Premium

Wózek 2w1 jak Harvey³ można stosować od urodzenia do 22 kg wagi, albo i dłużej dzięki dostawce dla starszego dziecka. Oferuje on wiele opcji podróżowania: w gondoli, w foteliku samochodowym, który można zamontować do ramy dzięki specjalnym adapterom, jak i w siedzisku, przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Można go ponadto przekształcić w wózek dla dwójki maluchów – z dwoma siedziskami, siedziskiem i gondolą, a także z dwoma gondolami! Metamorfozy te są bezproblemowe dzięki osi, która zapewnia prosty montaż kolejnych elementów. Ze wspomnianą dostawką jednym wózkiem podróżować może jednocześnie nawet trójka dzieci! Popularnością cieszy się również dodatkowe indywidualizowanie. Unikalny system akcesoriów (w tym m.in. tacka, uchwyt na kubek, lampka LED czy uchwyt do telefonu) do mocowania na pałąku ułatwia dopasowanie modelu do zmieniających się potrzeb malucha. Co istotne, niezależnie czy mamy ustawienie dla jednego lub dwójki dzieci, bryła wózka pozostaje niezmieniona, stąd nadal można się nim wszędzie zmieścić. Wygoda tych rozwiązań sprawia, że Harvey³ to bestseller w swojej kategorii. Tym, co wyróżnia produkty Easywalker, z założenia ma być funkcjonalność, ale też niezwykle elegancki – bo prosty i subtelny – design. Marka śledzi nowinki technologiczne, podąża za rozwojem świadomości ekologicznej i z ogromną empatią słucha swoich klientów. Od premiery modelu Harvey w 2016 r. zmieniał się on już kilka razy. Aktualne wersje – Harvey³ i Harvey³ Premium mają bardziej ergonomiczne kształty, poprawiające komfort podróżowania i prowadzenia, większe koła, budkę i daszek w rozmiarze XL, świetnej jakości tkaniny z recyclingu butelek PET, wodoodporne i łatwe do czyszczenia. Model Premium posiada ponadto: materac antyrefluksowy, okienko wentylacyjne w gondoli, odblaskowe paski na kołach dla lepszej widoczności na drodze, magnetyczne zapięcie i miękkie ochraniacze na pasach biodrowych dla większej wygodny ich zakładania, dodatkową kieszonkę w tylnej części siedziska oraz zamykany na suwak kosz na zakupy. Ponadto dzięki anodyzowanym matowym ramom, głębokim ciemnym barwom materiałów i pikowanym tkaninom prezentuje się naprawdę ekskluzywnie.

Właśnie teraz Harvey³ Premium można kupić w promocyjnej cenie w ofercie limitowanej: zamiast 4698 zł kosztuje bowiem jedyne 3999 zł!

Nowość 2022: wózek 2w1 – Jimmey

Tegoroczna premiera marki Easywalker wózek głęboko-spacerowy Jimmey przeznaczony „na każdą drogę i pogodę” – również charakteryzuje się luksusowym wyglądem i innowacjami. Zwraca uwagę swoją przestronnością i płynnością w obsłudze – od regulowania wysokości kierownicy po składanie. Można w nim podróżować na wiele sposobów: w gondoli, w foteliku samochodowym, montowanym na adaptery do ramy oraz w siedzisku, przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Ma także superwytrzymałe, odporne na przebicie opony z pasami odblaskowymi, bardzo duże osłony, budki i daszka, okienka wentylacyjne, długi, komfortowy podnóżek oraz praktyczny zdejmowany kosz na zakupy z klapką na suwak i rączkami do wygodnego przenoszenia. Najistotniejszym udogodnieniem i ultranowoczesnym rozwiązaniem jest jednak pokrycie materaca w gondoli. Zostało ono wykonane z naturalnych włókien Tencel™ o unikalnych właściwościach termoregulacyjnych, antyalergicznych i antybakteryjnych. W górnej części materac ma ponadto zintegrowaną poduszeczkę ochronną. Tego typu wózki dziecięce, tj. oferujące wiele opcji, zostają często z jedną rodziną na wiele, wiele lat. Z tego też względu marka Easywalker udziela pierwotnemu właścicielowi dożywotniej gwarancji na każdy model. Wystarczy w ciągu sześciu miesięcy od dokonania zakupu zarejestrować numer seryjny na stronie producenta. Do dopełnienia procedury potrzebny będzie jedynie skan dowodu kupna. Bez rejestracji wózek zostanie objęty standardową 2-letnią gwarancją. Dożywotnia gwarancja ma zapewniać użytkownikom spokój i swobodę w korzystaniu z produktu, a przy tym stanowi jasny sygnał, że logo Easywalker to synonim jakości. Marka nie bez powodu ma opinię jednego z liderów w segmencie premium, którą potwierdzają m.in. nagrody za najlepsze wyniki w testach i w sprzedaży.

Na spacer i do samolotu

Oferta wózków spacerowych marki Easywalker poszerzyła się w tym roku o modele Jackey Special Edition oraz Miley². Oba są ultralekkie (7,5-8 kg), składają się do wymiarów bagażu podręcznego (Jackey jest nazywany wręcz samoskładającą się spacerówką!) i posiadają w zestawie poręczną torbę transportową. Są zwrotne, można je bez trudu prowadzić jedną ręką, a do tego maksymalnie wygodne dla dziecka – siedziska są w nich odpowiednio wysoko umieszczone oraz anatomicznie profilowane. Nowa wersja Jackey ma ponadto anodowane ramy (proces zwiększa wytrzymałość, odporność na korozję i na działanie czynników środowiskowych), zamykany kosz na zakupy, ozdobne pikowania i odblaskowe paski na kołach.

Od 12 do 17 września w salonach stacjonarnych BoboWózki trwa Tydzień z Easywalker! To doskonała okazja, aby lepiej poznać ofertę tej marki i kupić wózek w świetnej cenie!

Zapraszamy na #spaceryzeasywalker i #bobowozki !

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up