+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Tydzień topowych marek w całej sieci BoboWózki!

Tydzień topowych marek w całej sieci BoboWózki

2021-01-23

Tydzień Topowych Marek

Salony BoboWózki posiadają największą w Polsce ofertę najlepszych marek! Dzięki temu do wszystkich rodziców możemy docierać z najlepszymi produktami z wysokich i jeszcze wyższych półek. Charakterystyczne dla naszej sieci jest to, że zawsze mamy bardzo szeroką i aktualną ofertę wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Często to właśnie my jako pierwsi prezentujemy Wam nowe kolekcje najbardziej znanych producentów, byście mogli poznawać je razem z nami. Wiemy doskonale, że dla młodych rodziców wybór fotelika samochodowego czy wózka dla dziecka jest bardzo trudny. Tyle tego jest, ale co będzie najlepsze? Skąd rodzice mają wiedzieć, na co zwracać uwagę w produktach? Właśnie to jest miejsce popisowe dla naszych wykwalifikowanych ekspertów, którzy w każdej chwili są gotowi, by stawiać czoła Waszym wyzwaniom. Nasi doradcy pomogą wybrać odpowiedni model fotelika, czy wózka. Tym, co ich wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdego Klienta, bo przecież każdy z nich ma choć odrobinę inne potrzeby i oczekiwania. Poniżej pokażemy Wam przykładowe zestawy naszych topowych marek. To zaszczytne miejsce zajmują: Cybex, Britax, Insevio, Bebetto, Anex, Muuvo, Avionaut, Stokke. Wszelkie szczegóły w najbliższym salonie BoboWózki.

Bebetto Tito PremiumBebetto Tito Premium Class wózek 2w1

Polski producent Bebetto z wózkiem 2w1 TITO PREMIUM CLASS to propozycja doskonała dla rodziców, którzy lubią wyzwania. Wózek świetnie radzi sobie na nierównościach dzięki kołom żelowym i systemowi absorpcji wstrząsów. Duży zestaw dodatkowych akcesoriów, jakie dołącza producent, zwiększa funkcjonalność wózka i zapewnia maksymalną wygodę rodziców i dziecka.

Insevio Dolphin wózek 3w1 z fotelikiem Pixel Insevio Dolphin wózek 3w1 Pixel

Gondola w wózku dziecięcym Insevio Dolphin wyróżnia się panoramicznym systemem wentylacji w całej dolnej części. Pozwala to dziecku na oglądanie świata nawet wtedy, kiedy leży na brzuszku. Siedzisko mocuje się w obu kierunkach jazdy, a regulacja oparcia do pozycji leżącej to gwarancja maksymalnej wygody dziecka. Fotelik PIXEL wyróżnia się wyjątkową wkładką, która powstała przy pomocy fizjoterapeutów dziecięcych. Waga fotelika wynosi zaledwie 2,5 kg.

Cybex Priam 2.0 Jewels of NatureCybex Priam 2.0 Jewels of Nature wózek 4w1 z fotelikiem Cloud Z i-Size i bazą Z

Ten zestaw 4w1 od Cybex to gwarancja wyjątkowego designu i prestiżu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa dziecka. Duża gondola z panoramicznym widokiem zapewnia dziecku maksymalny komfort. Możliwość ciągnięcia wózka za sobą na tylnych kołach to rewelacyjne rozwiązanie na trudnym podłożu, jak śnieg czy piach. Fotelik zgodny z normą i-Size i maksymalną notą z testów ADAC mocowany na bazę Z to pewność bezpiecznej podrózy samochodem, która będzie również w pełni komfortowa.

 

Już od poniedziałku czekamy na Was w naszych salonach z magazynami pękającymi w szwach!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up