+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
BeSafe wprowadza kolejne nowości! Foteliki obrotowe już wkrótce w sprzedaży! iZi Twist B i-Size iZi Twist i-Size

BeSafe wprowadza kolejne nowości! Foteliki obrotowe już wkrótce w sprzedaży!

2019-09-17

BeSafe iZi Twist B i-Size

Ten fotelik jest odpowiedni dla dziecka już od pierwszych dni życia. Jest przystosowany tak, że umożliwia przewożenie dziecka już od wzrostu 40 centymetrów. Dzięki obecności specjalnej wkładki Two-Fit Cushions™ rodzic ma pewność, że ta dopasuje się najlepiej do kształtu ciała dziecka i zapewni mu prawidłową ochronę. Rodzice nie muszą także obawiać się, że fotelik szybko stanie się za mały, a maluszek z niego wyrośnie. iZi TWIST B i-Size jest przystosowany aż do wagi 18 kilogramów, co odpowiada wiekowi mniej więcej czterech lat.

BeSafe iZi Twist B i-Size

Regulowany w aż dziesięciu pozycjach zagłówek pozwala najlepiej dopasować się do rosnącego ciała dziecka, a sam fotelik ma możliwość ustawienia w czterech różnych położeniach. Dzięki temu rodzice mogą zapewnić maluszkowi najwięcej komfortu przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa. O tym najważniejszym aspekcie świadczy fakt, że iZi TWIST B i-Size przeszedł szwedzki TEST PLUS, który jest najtrudniejszym obecnie istniejącym testem i niewiele fotelików może pochwalić się jego zdaniem. Ponadto ochrona boczna SIP w połączeniu z pochłaniaczem energii w zagłówku znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka w sytuacji ewentualnej kolizji.

Bardzo praktyczna jest możliwość obrotu fotelika w kierunku drzwi. Dzięki temu w łatwy sposób można wyjąć dziecko z fotelika i do niego włożyć, jednocześnie oszczędzając kręgosłup. Na pozór niewielkim, jednak jak się okazuje, bardzo cennym udogodnieniem dla rodziców, są magnesy w pasach, które ułatwiają włożenie dziecka do fotelika. Montaż odbywa się na znajdującej się w zestawie bazie z zaczepami Isofix.

iZi TWIST i-Size

iZi TWIST i-Size jest bardzo podobnym fotelikiem do powyższego iZi TWIST B i-Size. On również przeszedł wymagający szwedzki TEST PLUS i tym samym dołączył do niewielkiego grona najbezpieczniejszych fotelików RWF. iZi TWIST i-Size również jest sprzedawany w zestawie z bazą Isofix. Dzięki temu montaż fotelika jest bardzo sprawny, a ryzyko nieprawidłowego montażu zminimalizowane. Dodatkowo w prawidłowym zamocowaniu fotelika rodziców upewniają sygnały świetlne i dźwiękowe. Podobnie jak w powyższym modelu, ten fotelik ma regulację zagłówka, który jest zjednoczony z pasami bezpieczeństwa, a także odchylanie fotelika w czterech pozycjach. Przez ochronę boczną SIP i dodatkową SIP+ fotelik bardzo dobrze chroni malucha w sytuacji niebezpiecznej kolizji.

BeSafe iZi Twist i-Size

Skoro jest tak wiele podobieństw, to gdzie są różnice? Jedną zasadniczą kwestią jest dostosowanie fotelika do wieku, a co za tym idzie, wzrostu dziecka. iZi TWIST i-Size umożliwia przewożenie dziecka od momentu, kiedy osiągnie ono 67 cm wzrostu. Używać go można zatem nieco później, niż powyższego modelu, z tego powodu wynika również jego nieco niższa cena.

 

Te dwa modele będą dostępne od 3.10., natomiast już w grudniu powiemy Wam o kolejnej nowości BeSafe! Bądźcie czujni i obserwujcie naszego bloga. Już wkrótce pojawi się pierwszy wpis z całkowicie nowej serii!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.