+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Espiro ONLY - wyjątkowy, nowatorski i niezwykły najnowszy model producenta!

Espiro ONLY - wyjątkowy, nowatorski i niezwykły najnowszy model producenta!

2019-12-20

Dane podstawowe o wózku Espiro Only

espiro onlyNa początek powiemy Wam o podstawowych parametrach, które są dla rodziców najważniejsze. Poza maksymalnym obciążeniem siedziska wynoszącym 22 kg, jest ono mocowane w obu kierunkach jazdy. Jest to ważne, ponieważ niekiedy dzieci potrzebują widzieć rodzica w czasie spacerów, szczególnie krótko po przejściu z gondoli do spacerówki. Maluszki czują się bezpieczniej, kiedy otacza je nowy świat, ale w polu widzenia znajdują się rodzice. Na czas chęci oglądania, podziwiania i uczenia się świata, rodzice mogą zamocować siedzisko tyłem do siebie. Niezależnie od kierunku jego montażu, siedzisko składa się razem z ramą wózka, a po złożeniu wózek Espiro Only stoi samodzielnie i zajmuje niewiele miejsca. Obie wersje wózka ważą niewiele - głęboka zaledwie 10,9 kg, a spacerowa 11,1 kg. Dodatkowo ONLY opiera się na kołach pompowanych, które zapewniają bardzo dobrą amortyzację.

Udogodnienia w wózku dziecięcym Espiro Only espiro only

Model ten to nie jest zwykły wózek, bo wyróżnia go szereg nowości i udogodnień dla rodziców i dzieci. Pierwszym, o czym warto wspomnieć to wszyta w budkę gondoli i spacerówki drobna moskitiera, która chroni malucha przed insektami i spadającymi z drzew liśćmi. Znajdujący się u dołu wózka kosz zakupowy jest niezwykle pojemny! Rozciąga się od przednich do tylnych kół, a do tego jest głęboki, co umożliwia zapakowanie do niego niezbędnych produktów. Dodatkowo jest zapinany, co sprawia, że włożone do niego produkty nie wypadną z kosza. A na to wszystko przychodzi specjalna siateczka w pokrywie kosza, która odpowiada za ulatywanie powietrza. Podczas składania wózka zamknięty kosz zakupowy kumuluje w sobie powietrze i trzeba go rozpinać, by zniknął efekt balonu. W ONLY powietrze ulatuje samo właśnie przez tę siateczkę, a tym samym składanie wózka jest szybsze i wygodniejsze.

Dodatkowo podnóżek jest regulowany jedną ręką, co jest niezwykle praktyczne dla rodziców. Ponadto ONLY ma niebywale estetycznie wykonaną gondolę. Zamki są zakryte, zupełnie ich nie widać. Tkaniny wykorzystane do produkcji wózka są nie tylko wyposażone w wysoki filtr UV50+, ale także są wodoodporne.

Niezwykły dodatek w siedzisku

espiro onlySiedziska spacerowe mają do siebie to, że łatwo o wypadnięcie z nich kocyka, czy maskotki lub jakichś zabawek dziecka. Dzieje się to przez lukę w miejscu łączenia oparcia z samą podstawą siedziska. Espiro wpadło na doskonały pomysł. W tym właśnie miejscu został zamocowany elastyczny gruby materiał, który pomaga w utrzymaniu w miejscu dziecięcego kocyka, czy zabawek. Dodatkowo dzięki temu nie ma możliwości, by do siedziska wlatywało zimne powietrze! Rodzice nie muszą obawiać się o uszkodzenie materiału, ponieważ jego wysoka elastyczność pozwala na bezproblemowe rozciągnięcie nawet w pozycji, kiedy oparcie jest rozłożone na płasko. Dodatkowo samo siedzisko jest szerokie i głębokie, a pasy mają regulowaną wysokość.

 

Jaką cenę dajecie tak nowoczesnemu i funkcjonalnemu wózkowi ONLY?

 

 

Wózek Espiro Only 2w1 kosztuje jedynie 1999 zł! WOW!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up