+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Kolejny salon BoboWózki! Znajdziecie nas także w Lublinie! 18.05.2019r.

Kolejny salon BoboWózki! Znajdziecie nas także w Lublinie - wystartowaliśmy 18.05.2019r. o 10.00

2019-05-07

BoboWózki LublinBoboWózki niezmiennie najlepsze

Rodzice, którzy znają markę BoboWózki wiedzą, że oferujemy najlepsze i najwygodniejsze wózki dla dzieci od producentów z całego świata. W naszej ofercie znajdują się modele najbardziej luksusowe i zgodne z aktualnymi trendami mody. Rodzice szukający wózków do zadań specjalnych i tych najprostszych również znajdą dla siebie świetne propozycje. Foteliki samochodowe będące w ofercie naszych salonów to produkty zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa na czas podróży samochodem i samolotem. Doskonale wiemy, że rodzice często nie mają wiedzy, czym kierować się przy zakupie wózków i fotelików, dlatego zawsze mogą liczyć na wiedzę i doświadczenie naszych doskonałych ekspertów. Wszyscy doradcy naszych salonów to wykwalifikowani specjaliści, którzy doskonale rozumieją potrzeby rodziców i potrafią pomóc w wyborze najlepszych produktów, które będą dopasowane do każdego budżetu.

Lokalizacja nowego salonu

Mieszkańcy Lublina dobrze znają dzielnicę Tatary, która znajduje się niemal w ścisłym centrum miasta. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana, dojazd szybki i bezproblemowy. To właśnie tutaj otwiera się nowy salon BoboWózki, dokładniej przy ulicy Mełgiewskiej 2. W bezpośredniej okolicy znajdują się markety handlowe takie jak E. Leclerc, Media Expert, Jula, czy Jysk, co daje rodzicom bardzo duże możliwości zrobienia niezbędnych zakupów w jednym miejscu. Plusem dla rodziców starszych smyków jest również centrum zabaw dla dzieci - Bounce - do którego można udać się z maluchem i miło spędzić czas na wspólnej zabawie.

Wyjątkowość miejsca BoboWózki w Lublinie

To miejsce będzie zupełnie inne od reszty naszych salonów. Nie zmieniają się nasze standardy dotyczące oferowanych produktów i wysokiej klasy ekspertów pracujących w sklepie. Wprowadzamy jednak dodatkowo wiele udogodnień dla rodziców i dzieci. Pierwszym z nich jest specjalna przestrzeń dla rodziców. Będą oni mogli tam wygodnie usiąść, przejrzeć katalogi producentów i napić się ciepłej kawy.
Drugim udogodnieniem jest specjalny prywatny kącik dla mam karmiących piersią, których dzieci podczas wizyty w salonie odczują głód czy pragnienie. Wówczas mama będzie mogła udać się do specjalnego pomieszczenia, by w ciszy i spokoju nakarmić dziecko. Maluszki potrzebujące zmiany pieluszki również mają w naszym nowym salonie specjalny kącik.
Rodzice doskonale wiedzą, jak bardzo dzieci nie lubią czekać na nich, kiedy ci są zajęci. Nasz nowy salon przygotował się również na to. Dla starszych dzieci przygotowaliśmy specjalny kącik zabaw, w którym będą mogły spędzić przyjemnie ten długi dla nich czas, kiedy rodzice są zajęci rozmową i zakupem.
Udogodnieniem dla rodziców, którzy przyjadą do nas samochodem, jest obszerny parking.

Dane kontaktowe

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z salonem, czy produktami, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 512 203 615. Można również kontaktować się z nami drogą mailową pod adresem lublin@bobowozki.pl.
N
asi eksperci są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia salonu, tj. od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 18:00.

Pamiętajcie, że dni otwarcia to zawsze najlepszy czas na zrobienie zakupów, ponieważ przygotowaliśmy wyjątkowe rabaty!

 

Kto będzie z nami w Lublinie na otwarciu 18.05.?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.