+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Nowości Baby Jogger wózki spacerowe

Nowości Baby Jogger

2019-09-03

CITY MINI GT2

Baby Jogger City Mini Gt2W nowych modelach producent postawił na elegancję i wysoki styl, co widać już przy pierwszym spotkaniu. Elegancki stelaż, dbałość o wszystkie detale i wysmakowany design to cechy typowe dla nowej odsłony Baby Jogger. W CITY MINI GT2 budka przeciwsłoneczna została bardziej usztywniona, co jednocześnie stanowi zabezpieczenie przed samoczynnym przypadkowym złożeniem. Zmieniono również sposób składania wózka. Jest nadal bardzo prosty i intuicyjny, jednak teraz CITY MINI GT2 można złożyć w dwóch krokach. Chroni to przed samoczynnym złożeniem się wózka. Najważniejszą zmianą w stosunku do CITY MINI GT jest regulacja podnóżka. Wraz z możliwością regulacji oparcia rodzice będą w stanie zapewnić maluchowi pozycję najlepiej dopasowaną do jego potrzeb. Regulacja rączki to świetne rozwiązanie dla rodziców, szczególnie o dużej różnicy wzrostu. CITY MINI GT2 jest wózkiem, który na pewno dobrze poradzi sobie w terenie. Jest to zapewnione przez trzy pompowane koła, które świetnie amortyzują, a także dodatkowa amortyzacja wszystkich kół. Jeśli w teren, to najlepiej z CITY MINI GT2!

CITY MINI 2 Baby Jogger City Mini 2

Tak jak w modelu CITY MINI GT2, CITY MINI 2 ma zmieniony stelaż. Nowy jest bardziej elegancki i szykowny, wykonany z dbałością o najmniejsze detale. CITY MINI 2 wyróżnia się wysoką stabilnością i zwinnością, dzięki czemu łatwo spaceruje się z nim po każdym podłożu. Siedzisko jest rozkładane nawet do pozycji leżącej i nowość, jaką jest regulacja podnóżka, sprawiają, że maluch może spać w bardzo komfortowych warunkach w czasie spacerów. Wózek spacerowy Baby Jogger CITY MINI 2 po złożeniu jest bardzo komfortowy w przechowywaniu i przenoszeniu, ponieważ osiąga niewielkie rozmiary.

Baby Jogger City Mini 4w 2CITY MINI 4W 2

Model CITY MINI 4W 2 to technicznie bardzo podobny model to powyższego CITY MINI 2. Różnicę stanowi obecność czterech kółek. Dzięki temu wózek dobrze sprawdzi się w miejskim terenie, czyli bez problemu pokona chodniki, sklepowe alejki i uliczki między blokami. Specjalna blokada w stelażu ochroni wózek przed samoczynnym rozłożeniem się. Waga wózka wynosi 10 kg, co plasuje się w kategorii modeli średnich wagowo. Taka waga wózka spacerowego zapewnia stabilność w czasie spacerów, a jednocześnie nie sprawia wielu trudności przy przenoszeniu.

Ceny wózków spacerowych marki Baby Jogger mogą na pierwszy rzut oka wydawać się niemałe. Warto jednak pamiętać, że marka kieruje swoje produkty do rodziców, którym zależy na niezawodności i wysokiej jakości wykonania. Baby Jogger stosuje szereg zabezpieczeń i rozwiązań, które przekładają się nie tylko na bezpieczeństwo, ale i komfort dziecka, a także jego rodziców. Dodatkowo do każdego z wyżej wymienionych modeli rodzice mogą dokupić gondolkę, by powstał wózek 2w1. W tej chwili trwa również promocja do wyczerpania zapasów. Przy zakupie wózka spacerowego tylko za 1 zł można dokupić folię przeciwdeszczową i pałąk bezpieczeństwa.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up