+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Promocja BeSafe iZi GO MODULAR i-Size

Promocja BeSafe IZI GO MODULAR I-SIZE

2019-04-05

Na czym polega promocja

Od teraz rodzice, którzy zdecydują się na zakup fotelika samochodowego BeSafe iZi GO MODULAR i-Size, mogą za połowę ceny dokupić bazę ISOFIX! Jest to wyjątkowa oferta dla klientów szukających sprawdzonego i polecanego fotelika dla swojego dziecka, w dodatku w bardzo dobrych warunkach cenowych. Promocja na bazę dotyczy wyłącznie modelu iZi GO MODULAR i-Size.

BeSafe promocja - blogCechy fotelika

Nawet przy najlepszej promocji warto dowiedzieć się jak najwięcej, zanim zdecydujemy się na zakup produktu objętego ofertą. Szczególne znaczenie ma to w sytuacji, kiedy chodzi o dobro i bezpieczeństwo naszego dziecka. Jako specjaliści doskonale to rozumiemy, dlatego w tym artykule dokładnie przedstawimy Wam ten model.

Warto zacząć od bezpieczeństwa, bo to jest najważniejsze dla rodziców. W testach ADAC fotelik uzyskał 5 gwiazdek bez bazy i 4 gwiazdki z bazą, otrzymał zgodność z normą i-Size. Nie każdy wie, że w testy i-Size są bardzo rygorystyczne i uzyskanie pozytywnego wyniku należy do puli niełatwych zadań. Foteliki zgodne z normą i-Size są bardzo bezpieczne.

Fotelik jest wyposażony w specjalną wkładkę dla noworodka. Jej zadaniem jest zapewnienie dziecku odpowiedniej pozycji i najlepszego dopasowania do malutkiego ciała. Po wyjęciu wkładki fotelik jest bardzo głęboki, co zapewnia odpowiednią ilość miejsca na szybko rosnące nóżki.

iZi GO MODULAR i-Size jest wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa jako jeden z niewielu fotelików z tej grupy wagowej. W sposób oczywisty przekłada się to na większe bezpieczeństwo dziecka, nie zabierając mu tym samym w żaden sposób wygody. Pasy zostały skonstruowane tak, by chronić maluszka i prawidłowo trzymać go w odpowiednim miejscu. Miękkie otulinki eliminują ryzyko odczuwania dyskomfortu.

Dodatkowe udogodnienia BeSafe fotelik - blog

Specjalny daszek przeciwsłoneczny, który dodatkowo jest regulowany w kilku poziomach i ma filtr UV50+, umożliwia najlepszą ochronę główki dziecka przed gorącymi promieniami słonecznymi. Tym samym z maluszkiem można bez obaw spacerować po dworze w ciepłe, słoneczne dni.

Dla wygody rodziców fotelik jest wyposażony w specjalną rączkę, która zapewnia komfort podczas przenoszenia maluszka. Po dokupieniu specjalnych adapterów fotelik można również wpiąć na ramę wózka. Dzięki temu maleństwa, które zasnęło w trakcie podróży samochodem, nie trzeba budzić, żeby przełożyć je do wózka.

Baza ISOFIX

Dedykowana baza ISOFIX jest dużym ułatwieniem dla rodziców, ponieważ gwarantuje błyskawiczny i prawidłowy montaż fotelika w samochodzie. Dzięki zaczepom isofix fotelik na czas podróży staje się niemal jednością z nadwoziem samochodu. Sam montaż fotelika na bazie odbywa się bardzo szybko, nie ma również możliwości nieprawidłowego montażu, jak w przypadku mocowania na pas samochodowy.

Warto wiedzieć, że baza do fotelika iZi GO MODULAR I-SIZE jest bazą modularną. Oznacza to, że będzie ona odpowiednia do kolejnego fotelika, kiedy dziecko będzie już starsze i gotowe na podróż w pozycji siedzącej. Fotelem kolejnym po przedstawionym w dzisiejszym wpisie jest iZi MODULAR i-Size.

BeSafe baza - blog

 

Jak podoba Wam się obecna promocja norweskiego producenta?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.