+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Joolz Day+ vs. Hub

JOOLZ DAY PLUS czy HUB - który wybrać?

2020-09-23

Joolz HUB

Na samym początku warto zaznaczyć, że na ten model powinni zwrócić uwagę zwłaszcza ci rodzice, którzy mieszkają w mieście. Bierzemy tu pod uwagę fakt, że HUB po złożeniu jest mniejszy od DAY+. To z kolei przekłada się na jego łatwiejsze przechowywanie i transport, nawet w niewielkim bagażniku. Dodatkową zaletą w modelu HUB jest możliwość złożenia gondoli na płasko, by przechowywanie było jeszcze łatwiejsze. Siedzisko spacerowe ma regulowane oparcie i podnóżek, dzięki czemu rodzice mogą dopasować całość do aktualnych potrzeb dziecka i zapewnić mu maksimum komfortu na każdą chwilę spaceru. HUB jest również lżejszy od DAY+. Jego wersja głęboka waży 11,9 kg, a spacerowa 11,5 kg. W swojej klasie jest to konkurencyjna waga, więc warto przyjrzeć się temu modelowi nieco dokładniej. Siedzisko spacerowe ma możliwość montażu w obu kierunkach jazdy, by ustawić je odpowiednio do potrzeb dziecka i rodziców. Siedzisko mocowane tyłem do kierunku jazdy jest przydatne zwłaszcza w pierwszym okresie korzystania ze spacerówki. Wówczas maluszek wciąż ma rodziców w zasięgu wzroku i stopniowo można go przyzwyczajać do patrzenia na świat w czasie spacerów. Koła modelu HUB są dodatkowo amortyzowane i odporne na przebicia. Dzięki temu rodzice nie muszą się obawiać spacerów po nierównościach. Do maluszka nie będą docierały żadne wstrząsy i drgania wynikające z nierównego podłoża. Aktualnie głęboko-spacerowy wózek Joolz HUB można kupić w bardzo atrakcyjnej promocji. Kolor Gorgeous Grey 3400 zł zamiast 3950 zł a Brilliant Black 3600 zł zamiast 4150 zł!

Joolz Hub Plus

Joolz DAY+

Model Joolz DAY+ polecamy uwadze rodziców mieszkających w domkach jednorodzinnych, mających więcej miejsca do przechowywania i większe samochody. Polecamy go również zwłaszcza tym, którzy często spacerują po nierównych nawierzchniach, jak np. leśne szlaki, czy nieutwardzone wiejskie drogi. DAY+ doskonale sobie w takich miejscach poradzi dzięki dużym nieprzebijalnym kołom i bardzo dobrej amortyzacji. Wersja głęboka waży 14,2 kg, a spacerowa 13,3 kg. Z cięższym wózkiem może być trudniej wchodzić po schodach, zwłaszcza w blokach bez wind, stąd bardziej polecamy go rodzicom mieszkającym w domkach jednorodzinnych, gdzie schodów nie ma w ogóle, lub jest ich znacznie mniej. Siedzisko spacerowe w modelu DAY+ jest typu kubełkowego, więcej o tym możecie przeczytać w tym wpisie. Spacerówki kubełkowe są bezpieczniejsze dla dzieci, ponieważ zapewniają prawidłowy rozwój ich kręgosłupa. Sama gondola ma większe wymiary wewnętrzne niż ta w modelu HUB, dzięki czemu maluszek odczuwa większy komfort w czasie spacerów, zwłaszcza tych w chłodniejsze dni. Kosz zakupowy również jest większy niż ten w HUB, by zakupy w czasie spacerów nie stanowiły najmniejszych trudności. Dodatkowo w stelażu DAY+ zamocowano ledy, byście w czasie spacerów po zmroku byli lepiej i szybciej widoczni dla kierowców i pieszych! Model DAY+ można kupić już w cenie 4899 zł. Po dokupieniu wielu praktycznych dodatków funkcjonalność wózka znacznie wzrasta!

Wózek Joolz Day+

 

Koniecznie podzielcie się z nami, który model jest odpowiedni dla Was!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.