+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wygodna i bezpieczna dla dziecka długa podróż. Foteliki 0-18 kg

Wygodna i bezpieczna dla dziecka długa podróż. Foteliki 0-18 kg

2019-04-30

GB Vaya fotelik - blogGB VAYA i-Size

Fotelik niemieckiego producenta GB, który jest bezpośrednio związany z marką Cybex, to model VAYA. Jest zwycięzcą reddot award w roku 2017, co jest wielkim uznaniem dla producenta. Jest to fotel przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej 0-18 kg, który można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy dzięki systemowi 360°. Wysoki poziom bezpieczeństwa dla malucha jest zapewniony przez system ochrony bocznej L.S.P., który zmniejsza poziom szkód wynikłych z kolizji bocznej, a dzięki specjalnej technologii przeciążenie oddziałujące na szyję dziecka w czasie wypadku jest mniejsze aż o 20%. Spełnienie przez fotelik rygorystycznej normy i-Size potwierdza jego bezpieczeństwo.

Na czas długiej podróży rodzice i maluszek docenią to, że fotelik można ustawić w pozycji leżącej, co daje dziecku dużą wygodę i możliwość komfortowego odpoczynku. Dwunastostopniowa regulacja zagłówka gwarantuje zawsze prawidłowe dopasowanie do wzrostu dziecka.

BeSafe iZi MODULAR i-Size BeSafe Modular - blog

IZi MODULAR i-Size jest drugim polecanym przez nas fotelem z kategorii 0-18 kg. Warto wiedzieć, że on również ma SIP - system ochrony bocznej - który absorbuje energię uderzenia. Można go zamocować przodem lub tyłem do kierunku jazdy, nie jest jednak obrotowy. Jego pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa zostały wykończone miękkimi nakładkami dla komfortu dziecka. System regulacji wysokości zagłówka aż w dziesięciu pozycjach jest zintegrowany z regulacją pasów bezpieczeństwa, przez co ryzyko niewłaściwego ustawienia jest wyeliminowane. Fotelik można ustawić w jednej z trzech pozycji - siedzącej, półleżącej i leżącej dla jak najwyższego komfortu dziecka.

Maxi Cosi Pearl ProMaxi Cosi PEARL PRO i-Size

PEARL PRO i-Size to kolejny fotelik 0-18 kg, którego wyróżnia duży kąt pochyłu dla wysokiego komfortu dziecka. Jego montaż również jest możliwy przodem i tyłem do kierunku jazdy, w tym celu trzeba go wyjąć z bazy i przełożyć. PEARL PRO jest także zgodny z normą i-Size, co czyni go bezpiecznym. Fotelik jest wyposażony w pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które łatwo się reguluje, żeby były jak najlepiej dopasowane do ciała dziecka. Cztery możliwe do ustawienia pozycje fotelika zapewniają maluchowi zawsze najlepszą możliwość odpoczynku i drzemki w czasie jazdy. Atrakcyjna cena za wysoką jakość to dodatkowy atut.

 

Która z naszych propozycji podoba Wam się najbardziej? Tym razem wyjątkowo - w czwartek - pojawi się wpis dotyczący fotelików 15-36 kg.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.