+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF

Anex Quant & Air-X - co o nich wiemy?

2018-09-28

Anex na targach Kind + Jugend 2018

Anex od wielu lat zaskakuje bardzo dobrą jakością, co pozytywnie przekłada się na opinie klientów i ich zadowolenie z produktu. Obecnie jednym z topowych produktów tego producenta jest model Sport - wózek wielofunkcyjny, który na dobre zagościł w domach tysięcy rodziców. Tegoroczne targi Kind + Jugend zapowiedziały rewolucję, która ma ogromne szanse na ponowienie sukcesu swoich starszych braci.

Jedną z propozycji, zaoferowaną przez znanego producenta, jest wózek Anex Quant - wózek 2w1, wyróżniający się swoją atrakcyjną budową. Air-X to lekka spacerówka, w której postawiono na niezawodność i praktyczność, bez strat na lekkości konstrukcji. Modele zostały zaprezentowane stosunkowo niedawno, jednak udało nam się dotrzeć do szeregu istotnych informacji, które mogą przełożyć się na zmianę planów zakupowych.

Anex Air-X - lekka miejska spacerówka 

Założeniem projektantów marki Anex było stworzyć wózek dziecięcy, który idealnie sprawdzi się w miejskich warunkach. Air-X świetnie pokryje się z potrzebami rodziców, którzy cenią sobie łatwość prowadzenia, lekkość przenoszenia i dobre wykonanie. Nazwa Air-X jest jak najbardziej adekwatna do samej konstrukcji - wózek jest świetnie wyważony, dzięki czemu prowadzenie go jedną ręką nie sprawi najmniejszego kłopotu. Jego lekkość odczuwa się także podczas przenoszenia, ze względu na niską wagę produktu.

Anex Air-X z pozoru jest typową spacerówką, mającą zapewnić dziecku bardzo wysoki komfort jazdy. Jej siedzisko jest permanentnie skierowane do przodu, co stanowi standard wśród wózków spacerowych. O komfort jazdy dba między innymi miękkie zawieszenie, które świetnie absorbuje wstrząsy - to pozytywnie przekłada się na jakość snu dziecka. Pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i wypinany pałąk to standardowe elementy wyposażenia, dbające o prawidłową pozycję w wózku. Za ochronę przed niepogodą odpowiada przedłużana budka, stanowiąca barierę od wiatru, słońca czy drobnych opadów.

Anex Quant - wielofunkcyjna rewolucja na kołach

Anex Quant bez wątpienia stanowi crème de la crème pokazu marki Anex. Podobnie jak Air-X, konstrukcja tego modelu na pierwszy rzut oka wygląda standardowo dla tego typu wózków . Jesteśmy przekonani, że jego piękno tkwi w szczegółach. Ogromnym krokiem do przodu w kwestii bezpieczeństwa jest zastosowanie dwóch lampek LED, które są wbudowane w stelaż wózka. Ich obecność zwiększy widoczność podczas spaceru - zważając na długość zimowych dni, jest to szalenie ważny aspekt. Na zwiększoną widoczność wpłyną również kolorowe elementy wózka, które mają właściwości odblaskowe.

Pozostałe parametry nadają użyteczności temu wózkowi. Gumowe koła, świetna amortyzacja, niewielka waga, obszerny kosz na zakupy, siedzisko spacerowe montowane w dwóch kierunkach jazdy - prócz tego, każdy nabywca wózka Anex Quant otrzyma dedykowany plecak, mogący również pełnić funkcję torby.

Zachęcamy do zapoznania się z wideoprezentacją wózka Anex Quant - bo jest co podziwiać! Jego nowoczesny design wzbudza zachwyt. Jakie są Wasze odczucia po prezentacji?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.