+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
City Tour Lux Baby Jogger

Baby Jogger CITY TOUR LUX z gondolą za złotówkę

2020-08-28

Baby Jogger wózek City Tour LuxNajważniejsze informacje

Zastanawiając się nad zakupem wózka Baby Jogger City Tour Lux, rodzice będą chcieli znać najważniejsze informacje o tym modelu. Już na samym początku warto wspomnieć, że wózek ten wyróżnia się niewielką wagą, która wynosi niespełna 9 kg. Dzięki temu nie będzie on sprawiał trudności w czasie wnoszenia go na wyższe piętra bloku bez windy lub przenoszenia złożonego wózka. Niewielki rozmiar po złożeniu ułatwia również jego przechowywanie, co jest ważnym aspektem dla rodziców z niewielką ilością miejsca do przechowywania, niewielkimi bagażnikami lub zwyczajnie ceniących sobie komfort przestrzeni. Ważnym elementem jest blokada, która zaciąga się na stelaż po jego złożeniu. To pozwoli rodzicom zachować spokój i nie obawiać się o przypadkowe rozłożenie się wózka w szafie.

Wiele możliwości i wysoka funkcjonalność

Baby jogger city lux

Baby Jogger City Tour Lux daje rodzicom wiele możliwości regulacji, dzięki czemu mogą mieć pewność, że w każdej chwili dopasują wózek do potrzeb dziecka. Regulacja oparcia nawet do pozycji leżącej pozwoli maluchowi na komfortowy odpoczynek w każdej chwili spaceru. Ponadto regulacji podlega także podnóżek. Dzięki niemu rodzice mogą dopasować jego położenie do aktualnego ułożenia oparcia siedziska, by dziecko mogło w każdej chwili wygodnie położyć i oprzeć nóżki. W tym miejscu warto wspomnieć o wyjątkowości gondolki City Tour Lux. Jest ona składana na pół, w taki sam sposób jak siedzisko spacerowe. Jednak to nie wszystko! Stelaż wózka można złożyć także z zamocowaną na nim gondolą! Po złożeniu wózek można przenosić dzięki specjalnemu uchwytowi. Sprawia on, że przenoszenie wózka jest wygodne i bardzo praktyczne.

Dodatkowe informacje

Baby jogger city tourCity Tour Lux u dołu stelaża ma pojemny kosz zakupowy, do którego z łatwością zmieszczą się dodatkowe akcesoria. Ponadto producent dołącza do wózka uchwyt na kubek, by na spacery można było zabrać napój dla rodzica lub dla dziecka. Oprócz tego w zestawie jest też specjalna torba. Umożliwia ona schowanie złożonego wózka, a dzięki uchwytowi w łatwy sposób można ją przenosić. W czasie, kiedy nie jest używana, można ją złożyć i przechowywać w specjalnej kieszonce w koszu zakupowym. Standardowa cena wózka spacerowego Baby Jogger City Tour Lux wynosi 2599 zł, natomiast teraz trwa gigantyczna promocja. Obecnie zestaw można kupić za jedyne 1700 zł. Aktualna promocja polega na tym, że gondola do wózka jest dodawana jedynie za złotówkę! Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty!

Czy słyszeliście kiedyś o gondoli składanej w ten sposób?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up