+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Stokke Tripp Trapp

Tripp Trapp - jedno krzesełko na całe życie

2020-08-25

Wyjątkowość Tripp Trapp

Krzesełko Stokke Tripp TrappJuż sam design tego krzesełka odbiega od wyglądu większości tradycyjnych modeli. Dodatkowo ma tak wiele możliwości, że aż ciężko w to uwierzyć. To niesamowite, ale Stokke Tripp Trapp skonfigurowany w odpowiedni sposób będzie krzesełkiem od pierwszego dnia po narodzinach i wystarczy na całe życie. Jest to możliwe dzięki maksymalnemu obciążeniu krzesełka aż do 136 kg. Samo krzesełko wykonane jest z drewna wysokiej jakości. Warto wiedzieć, że Stokke samodzielnie sadzi drzewa, by potem wykorzystać je do produkcji krzesełek. Dzięki temu klienci Stokke mają pewność, że producent działa ekologicznie i nie przyczynia się do wycinki przypadkowych drzew. Ponadto klienci mają aż 7 lat gwarancji na krzesełko. Wisienką na torcie jest możliwość personalizacji krzesełka poprzez wygrawerowanie na tylnej belce oparcia imienia dziecka. Dodatkowo cały Tripp Trapp jest wyprofilowany tak, że wymusza prostą pozycję, by dbać o prawidłowy rozwój postawy dziecka.

Od pierwszych dni życia

Stokke Tripp Trapp

By krzesełko pełniło swoją funkcję od pierwszych dni życia, niezbędne będzie specjalne siedzisko dla noworodka. Jego położenie można regulować, by właściwie ustawić dziecko na czas jedzenia. Najwłaściwsza będzie pozycja nieco pod kątem, podobnie, jak mama trzyma dziecko przy piersi w czasie karmienia. Warto wiedzieć, że Tripp Trapp jest ustawiony tak, by dziecko mogło leżeć czy siedzieć na wysokości standardowego stołu. Dzięki temu maluszek od pierwszych dni życia przebywa bardzo blisko rodziców i spędza z nimi wspólne ważne chwile. Kiedy dziecko będzie troszkę starsze i zdobędzie już trudną i ważną umiejętność samodzielnego siedzenia, do zestawu można dokupić zestaw niemowlęcy i tackę. Jest to specjalna nakładka montowana bez użycia narzędzi. W tej nakładce maluszek może siedzieć bezpiecznie na czas posiłków i zabawy, a na tacce rodzice mogą położyć posiłki dla maluszka.

Do 136 kg

Dla dziecka Tripp TrappKiedy maluszek będzie już na tyle duży, że wyrośnie z wkładki, w łatwy sposób się ją demontuje. Można nałożyć specjalną miękką poduszkę, która zwiększa wygodę dziecka. Dzięki wielu dostępnym wariantom poduszek rodzice w prosty sposób mogą zmienić wygląd krzesełka. Dodatkowo do zestawu można dokupić jeszcze pasy, które zapewnią ruchliwemu maluszkowi bezpieczeństwo i uniemożliwią wypadnięcie z krzesełka. Dodatkowo Tripp Trapp ma regulowaną wysokość położenia siedziska i podnóżka. Umożliwi to jak najlepsze dopasowanie i skonfigurowane całego krzesełka do wzrostu dziecka.

Słyszeliście już o słynnym na całym świecie krzesełku Stokke Tripp Trapp? Co o nim sądzicie?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.