Zadzwoń! Poznaj rabaty i super promocje u konsultantów BoboWózki: tel. 504 77 30 60 lub tel. 506 46 88 54
+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Konkurs Kids' Time 2019

Nagrody w konkursie KIDS' TIME 2019

2019-02-26Kategorie, jakie pojawiły się w konkursie to: Artykuły dla rodziców i dzieci, Foteliki dziecięce, Odzież, obuwie i tekstylia, Wózki dziecięce, Zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od narodzin do 3 lat oraz Zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia. Dla naszej specjalizacji najbardziej interesującymi są oczywiście dwie kategorie, czyli Foteliki dziecięce i Wózki dziecięce. Poznajcie zwycięzców!

Samochodowe foteliki dziecięce

Aerofix fotelik RWF

Fotelikami nominowanymi w tej kategorii były: Avionaut Aerofix, Britax Romer Advansafix IV R oraz Marko za serię fotelików samochodowych BeSafe z homologacją i-Size.

Zwycięzcą został fotelik Aerofix RWF z bazą IQ polskiej marki Avionaut

Avionaut konkurs

Fotelik Avionaut Aerofix RWF jest to model RWF przeznaczony dla dzieci w przedziale 67-105 cm wzrostu, do 17,5 kg wagi. Jazda tyłem jest obecnie uznawana za najbezpieczniejszą dla dzieci, jest także rekomendowana przez specjalistów. Fotelik AEROFIX przeszedł rygorystyczny szwedzki Test Plus, który potwierdza wysoki poziom bezpieczeństwa. Warunkiem zaliczenia testu jest nieprzekroczenie nacisku na szyję dziecka, co grozi jej złamaniem. Na bezpieczeństwo malucha wpływa również system ochrony bocznej, który redukuje siły oddziałujące na dziecko podczas zderzenia bocznego.

Z technicznych aspektów tego modelu warto zwrócić uwagę na jego montaż, który odbywa się za pomocą bazy IQ z wykorzystaniem zaczepów ISOFIX. Jest to duże ułatwienie dla rodziców, ponieważ fotelik można zamontować bardzo szybko i intuicyjnie. W dodatku baza IQ, która znajduje się w zestawie, ma dźwiękową sygnalizację poprawności montażu, co niweluje ryzyko niewłaściwego zamontowania.

Nagrodzone wózki dziecięce

W tej kategorii nominowanymi do nagrody były trzy modele: Thule Sleek, Anex Quant i Muuvo Quick.

Nagrodę otrzymał wielofunkcyjny model Sleek od Thule

Thule konkurs

Zwycięzca jest wózkiem głęboko-spacerowym, który doskonale radzi sobie w typowo miejskich terenach. Jego tylne koła są wypełnione pianką, a co za tym idzie - dobrze radzą sobie na chodnikach i miejskich drogach, nie trzeba ich także doglądać, jak kół pompowanych. Rewelacyjnym rozwiązaniem producenta są odblaskowe felgi, które zwiększają widoczność wózka po zmroku, a tym samym zwiększają bezpieczeństwo podczas spacerów.

Jego składana na płasko gondola ułatwia przechowywanie i transport Sleek, szczególnie niewielkimi samochodami. Warto wiedzieć, że gondolka ma miękki, wentylowany materac, który zapewni dziecku wysoki komfort termiczny i odpowiednią cyrkulację powietrza.

Siedzisko spacerowe jest montowane zarówno przodem, jak i tyłem do rodzica, co jest przydatne szczególnie maluszkom, które rozpoczynają przygodę ze spacerówkami. Tak małe dzieci jeszcze nie są gotowe na to, aby mama czy tata zniknęli im z zasięgu wzroku. Maluch w końcu zacznie wychylać głowę z wózka i rozglądać się na boki - wówczas wystarczy tylko zamontować siedzisko przodem do kierunku jazdy. Podczas spacerów bezpieczeństwo dziecku zapewniają pięciopunktowe pasy oraz ochronna barierka, dzięki czemu nie ma możliwości, że mały szkrab wypadnie z wózka.

Czy Wasze typy były zgodne z werdyktem sędziów konkursu?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.