+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF
Joolz Tailor - wyjątkowy personalizowany wózek

Joolz Tailor - wyjątkowy personalizowany wózek

2019-03-01

GEO2

GEO 2 jest wózkiem przeznaczonym dla dwójki dzieci. Każde z nich będzie miało sporo miejsca, przez co będzie odczuwało duży komfort podczas spacerów. Jest modelem odpowiednim na wspólne rodzinne wyjście zarówno do centrum miasta, jak i do parku, czy na plażę. Jego łatwy system składania dodatkowo ułatwia rodzicom obsługę tego modelu. Regulacja rączki wózka jest możliwa przez nowoczesny system teleskopowy, co daje szerokie możliwości jej regulacji.

DAY3 

Głęboko-spacerowy wózek DAY3 jest wyjątkowy już z wyglądu. Wydaje się być malutki, delikatny, niemal filigranowy. Jego moc i siła drzemią jednak w tym, czego na pierwszy rzut oka nie zauważamy. Ma wytrzymały stelaż wykonany z aluminium, koła są dobrze amortyzowane oraz chronione przed przebiciem. Gondola jest panoramiczna, co znaczy, że dziecko nawet leżąc na brzuszku, może oglądać świat, dzięki specjalnej siateczce. Pomimo tego, że wózek wydaje się niewielki w pierwszym kontakcie, okazuje się, że gondola w środku jest obszerna i daje maluchowi dużo miejsca.

Opcje personalizowane

W obu tych modelach kupujący może wybrać sobie kolor kół - Silver lub Black, tapicerki - Grey, Silver, Black oraz kolor stelaża - Silver lub Black.

Najbardziej fantastyczną opcją jest jednak możliwość wyboru koloru i faktury rączki wózka oraz pałąka bezpieczeństwa. Producent umożliwia wybranie jednej z aż dwudziestu propozycji! Faktura również jest różna. W jednych kolorach pałąk i rączka są prążkowane, w innych kratkowane, jeszcze inne mają przyjemną w dotyku, gładką strukturę. Wybór tego jednego wariantu może przysporzyć rodzicom trudności, ponieważ naprawdę ciężko wybrać to najlepsze rozwiązanie.

Najlepiej zatem udać się do salonu, żeby zobaczyć wszystkie propozycje na własne oczy i przekonać się, jakie są w dotyku, przymierzyć do wózka. Taką możliwość macie wyłącznie w naszym salonie w Gdyni. Jesteśmy jedynym z osiemnastu w Polsce salonów BoboWózki, który na wyposażeniu sklepu ma ekspozytor tych pięknych kolorowych dodatków.

Po przyjściu do salonu nasi eksperci pomogą Wam wybrać najlepsze rozwiązanie i złożyć zamówienie na wyjątkowy wózek. Czas realizacji zamówienie wynosi od sześciu do ośmiu tygodni, warto się zatem pospieszyć, jeśli maluszek ma się narodzić już niedługo.

Nasze pozostałe salony w całej Polsce mogą dla Was zamówić wymarzony, już spersonalizowany wózek. Do dopięcia procedury zamówienia trzeba zgłosić się do salonu w celu wypełnienia formularza.

Możliwość zakupu JOOLZ TAILOR na ten moment istnieje jedynie stacjonarnie we wszystkich naszych salonach. Być może opcja zakupu online wkrótce się pojawi. Będziemy Was informować na bieżąco!

W BoboWózki możecie skonfigurować swój wózek i zapoznać się dokładnie ze wszystkimi możliwościami, jakie daje producent!

Jak podoba Wam się możliwość personalizacji wózka? Jak wygląda Wasza propozycja? Pochwalcie się w komentarzach!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.