+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Spacerówki z szerokim siedziskiem

Wózki spacerowe z szerokim siedziskiem

2019-05-31

Baby Design Clever - blogBaby Design CLEVER

Baby Design CLEVER jest dobrym wózkiem spacerowym do miasta. Doskonale sprawdzi się w miastach przez swojego piankowe koła, które są odporne na przebicie i nie wymagają uzupełniania powietrza. Dzięki piankowym kołom wózek jest lekki, co jest dużym ułatwieniem podczas jego przenoszenia. Na łatwość poruszania się po mieście wpływa również to, że przednie koła CLEVER są obrotowe z możliwością blokady do jazdy na wprost. Oparcie siedziska jest regulowane, łącznie z pozycją leżącą, przez co maluszek ma zawsze zapewnioną komfortową pozycję. W tym modelu siedzisko ma szerokość najmniejszą z całej trójki, jednak już mieści się w kategorii siedzisk szerokich. Cena wózka jest bardzo atrakcyjna, co przekłada się na jego łatwą dostępność dla rodziców o ograniczonym budżecie.

Espiro SONIC AIR Espiro sonic Air - blog

SONIC AIR od Espiro to drugi proponowany przez nas wózek z szerokim siedziskiem. Ten, w porównaniu do CLEVER, ma pompowane koła. Dzięki temu z łatwością poradzi sobie na spacerach w trudnych terenach, jak przykładowo las, czy nierówne, polne drogi. Siedzisko SONIC AIR jest o 2 cm większa - wynosi 32 cm. Bardzo praktycznym rozwiązaniem w tym modelu jest hamulec umieszczony przy rączce wózka. Dzięki temu zatrzymanie wózka jest błyskawiczne, nie ma również obawy o zniszczenie, czy pobrudzenie obuwia. Obszerny kosz zakupowy to świetne miejsce do umieszczenia niezbędnych na czas spaceru akcesoriów lub codziennych zakupów. Dodatkowo SONIC AIR jest wyposażony w niewielką kieszonkę z tyłu, do której można włożyć różne drobiazgi, jak np. portfel czy klucze. Model występuje również w wersji SONIC z piankowymi kołami, który jest też trochę tańszy. Rodzice mogą więc wybrać, który model będzie im bardziej odpowiadał.

Baby Design Look Air - blogBaby Design LOOK AIR

Najszersze siedzisko z proponowanych przez nas wózków ma Baby Design LOOK AIR. Wynosi ono 33 cm, co daje dziecku bardzo dużo swobody i komfortu. LOOK AIR również doskonale sprawdzi się w trudniejszym terenie dzięki swoim pompowanym, dużym kołom. Dodatkowa amortyzacja jeszcze bardziej zwiększa komfort rodziców prowadzących wózek i dziecka, ponieważ wstrząsy są bardzo ograniczone. Okienko umieszczone w budce ułatwia rodzicom zaglądanie do maluszka w czasie spacerów, a dołączony przez producenta pokrowiec na nóżki i folia przeciwdeszczowa sprawiają, że LOOK AIR jest odpowiedni na każdą pogodę. Regulowana rączka pozwala na najlepsze dopasowanie wysokości do różnego wzrostu rodziców. Eleganckie kolory i skóra ekologiczna w wysokiej jakości i pięknym, ciepłym kolorze, nadaje wózkowi wyjątkowego charakteru. LOOK AIR można złożyć jedną ręką do kompaktowych rozmiarów.

 

Która z naszych propozycji odpowiada Wam najbardziej?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.