+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce spacerowe

Wózki spacerowe, czyli modele bez osobnej gondoli, to propozycja, która po złożeniu zajmuje zwykle o wiele mniej miejsca niż klasyczny wózek z gondolą. Wózek spacerówka został ponadto zaprojektowany i skonstruowany w taki sposób, aby zapewniać dziecku najwyższe bezpieczeństwo oraz wygodę. Dziecięce wózki spacerowe charakteryzują się także lekkością i bardzo dobrą zwrotnością. Po niełatwym pierwszym lub często drugim roku użytkowania wózka wielofunkcyjnego, zmiana na lekki, poręczny i łatwy do transportu wózek to naturalna potrzeba dla większości rodziców. Wybór jest bardzo duży, a podjęcie decyzji w tym zakresie wymaga wzięcia pod uwagę również wielu istotnych szczegółów.

...
Zakres cenowy
269zł
9499zł

Spacerówki - rodzaje pod względem funkcjonalności

W naszym sklepie internetowym dostępne są różnorodne rodzaje spacerówek, w większości są to wózki dziecięce z lekkimi kołami pianowymi, ale dla lepszej amortyzacji przygotowaliśmy również propozycje z dużymi kołami pompowanymi do typowo polskich warunków, mamy również w ofercie trójkołowe wózki do biegania, włącznie z takim które można przekształcić do postaci przyczepki rowerowej, a na nie które można zamontować fotelik. Godny polecenia jest np. CYBEX PRIAM 2.0 Pettitcoat Red. Jednakże ogólnie wózki spacerowe możemy podzielić na:

  • wózek spacerowy typu parasolka,

  • wózek składany w tzw. książkę,

  • przeznaczone do biegania,

  • odpowiedni do wyprawy na rolki,

  • przystosowane do samolotu.

Wózek spacerowy do komfortowych spacerów

Poszczególne modele wózków spacerowych różnią się między sobą pod względem takich parametrów jak przykładowo: waga, łatwość i możliwości składania, przeznaczenie oraz wielkość poszczególnych bardzo ważnych elementów typu koła - wielkość, siedzisko - szerokość, czy stelaż - wymiary po złożeniu. Nasz sklep online spełnia potrzeby najbardziej wymagających rodziców, a wózki dla starszych dzieci, w tym właśnie modele spacerówek dostępne w naszej ofercie wyróżniają się najwyższą jakością, przy tym staramy się zapewnić Państwu możliwie jak najbardziej korzystną ceną.Wysokie parametry wytrzymałościowe poszczególnych wózków łączą się niejednokrotnie z estetycznym wykonaniem, a także funkcjonalnością i wygodą codziennego funkcjonowania. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą wózków spacerowych dostępnych w naszym sklepie internetowym.

Zobacz również: składane w książkę, wózki do biegania, wózek do samolotu, wózki parasolki, foteliki RWF

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.