+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Wózki do samolotu

Wózki do samolotu

Może się wydawać, że wraz z pojawieniem się nowego członka rodziny lubiane przez Ciebie czynności trzeba odsunąć w czasie. Swobodne przemieszczanie się z niemowlęciem to nierzadkie zmartwienie świeżo upieczonych rodziców. Jednak wakacje na łonie natury i zagraniczne podróże wcale nie muszą się skończyć, gdy urodzi się Twoje dziecko. Lekka spacerówka sprawi, że wspólne spędzanie czasu z dzieckiem będzie prawdziwą przyjemnością. Poręczne spacerówki, zwykle z wygodnym uchwytem do przenoszenia, komfortowe nawet do najbardziej odległych podróży. Większość z proponowanych wózków bez problemu zmieści się do specjalnej torby transportowej. Wózki do samolotu to wyjątkowa kategoria praktycznych modeli akcesoriów dla najmłodszych. Wózek spacerowy do samolotu może być użytkowany przez smyka, który już samodzielnie siedzi, a bardzo często także niemowlaka od pierwszych tygodni życia. Wózek parasolka do samolotu zapewni Ci większą elastyczność i umożliwi szybkie przemieszczanie się zarówno na wakacjach, jak i podczas codziennych czynności z maluchem. Spacerówka składana do samolotu spodoba się przede wszystkim opiekunom, których pasją jest podróżowanie i poznawanie nowych miejsc na naszym globie.

...

Lekka spacerówka dla miłośników podróży

Podróż samolotem ułatwi przystosowany do szybkiego transportu odpowiedni wózek spacerowy. Lekki, z wygodną do podnoszenia rączką i odpornym na zabrudzenia siedziskiem. Spacerówka do samolotu składa się przy użyciu jednej ręki. Gdy chwilowo nie będzie Ci potrzebna, schowasz ją do specjalnego futerału lub złożysz do rozmiarów większej parasolki. Wózek do samolotu ma niewielkich gabarytów kółka, które świetnie poradzą sobie podczas przemieszczania się między poszczególnymi punktami na lotnisku. Gdy wybierasz wózek do samolotu dla niemowlaka, możesz go swobodnie przenieść w dłoni lub umieścić w luku bagażowym. Tym sposobem do ostatniego momentu przed wejściem na pokład wózek do samolotu będzie pomagał w przewiezieniu Twojego dziecka. Wybrane modele dają możliwość zamontowania na stelażu wózka fotelika samochodowego, w którym Twój maluch spędzi czas w samolocie. Co więcej – każda lekka spacerówka sprawdzi się podczas zwiedzania nowych miejsc – wyposażona jest w pojemny kosz na drobiazgi, ma wygodne siedzisko i budkę przeciwsłoneczną.

Spacerówka do samolotu – wybierz idealny model dla Ciebie

To, co charakteryzuje wózek do samolotu, to jego niewielka waga. Większość z proponowanych wózków waży ok. 6 kg, Umożliwia to przeniesienie go z miejsca na miejsce również osobie w podeszłym wieku lub starszemu dziecku. Wózek parasolka do samolotu po złożeniu zmieści się bez trudu do bagażnika taksówki, którą podróżujesz na lotnisko, a nawet do większej walizki podróżnej. Wózki składane do samolotu mają za zadanie pomagać opiekunom i sprawić, że wszyscy domownicy będą cieszyć się takim samym poziomem komfortu. Wózek na pokład samolotu sprawdzi się też w niewielkim mieszkaniu – zajmuje niewiele miejsca i łatwo schowasz go w szafie. Spacerówka do samolotu ma małe i zwrotne koła, które mimo niewielkich rozmiarów poradzą sobie nawet na nierównym podłożu. Stelaż wózków spacerowych wykonany jest z trwałych i lekkich materiałów, a siedzisko pozwala na przewożenie także starszych dzieci, aż do końca okresu wózkowania dziecka. Wózki do samolotu są produkowane z bardzo trwałych materiałów, tak aby mogły poradzić sobie w różnych okolicznościach. Lekki wózek spacerowy do samolotu możesz powiesić na ramieniu i szybko przenieść z miejsca na miejsce, co spodoba się także dziadkom i innym członkom rodziny. Lekka spacerówka nie oznacza, że musisz rezygnować z komfortu użytkowania. W koszu na zakupy podczas rodzinnych wakacji umieścisz zapasowe ubrania, wodę i zdrowe przekąski. Regulowane siedzisko przyda się, gdy twój maluch zapadnie w drzemkę. Budka przeciwsłoneczna ochroni niemowlę przed szkodliwym działaniem słońca. Jeśli chcesz zapewnić dziecku bezpieczeństwo, wybierz nowoczesny wózek spacerowy. Lekki model wyposażony jest w pasy bezpieczeństwa. Dodatkową ochronę stanowi specjalna barierka, która zapobiega wypadnięciu malucha z siedziska. Odpowiednio dostosowany do wzrostu dziecka podnóżek uprzyjemni wspólne wędrówki i przyczyni się do zachowania prawidłowej postawy. Właściwie dobrany wózek spacerowy do samolotu będziesz mógł używać w zastępstwie tradycyjnego miejskiego wózka spacerowego.

Wózek do samolotu – lekka spacerówka dla aktywnych rodziców

Spacerówka do samolotu to obowiązkowy ekwipunek dla tych rodziców, których pasjonują zagraniczne wyjazdy i wspólne odkrywanie świata z najmłodszymi. Podróże samolotem mogą okazać się niezwykłym doświadczeniem dla maluchów, które zaowocuje ciekawością i chęcią zdobywania coraz to nowych doświadczeń. Jeżeli cenisz sobie ułatwienia i chcesz przemieszczać się wygodnie, wybierz nowoczesny i funkcjonalny wózek spacerowy. Lekki model wózka spodoba się rodzicom kilkorga dzieci. Jeśli wspólne podróże wiążą się z koniecznością zabrania wielu walizek, prosty do złożenia i schowania wózek tylko ułatwi pakowanie. Dzięki niewielkim gabarytom wózek spacerowy do samolotu zastąpi krzesło na lotnisku i da ukojenie zmęczonym maluchom, znużonym czekaniem w kolejce. Z tego samego wózka może korzystać rodzeństwo w podobnym wieku – używasz go dokładnie tak, jak potrzebujesz. Wózek spacerowy – lekki i poręczny – możesz zabrać ze sobą na plażę lub spacer nadmorskim bulwarem. Niewielka waga ułatwi poruszanie się na lotnisku w miejscach, w których nie ma ruchomych schodów lub windy. Podróżną spacerówkę z chęcią wykorzystają rodzice, którzy podczas wakacji eksplorują trudno dostępne miejsca. Złożony wózek doczepisz do plecaka i przeniesiesz na plecach, gdy górski szlak okaże się zbyt stromy. Wózek dziecięcy do samolotu zamieni każdą podróż samolotem i urlop w niezapomniany relaks. Wybierz spacerówki do samolotu, gdy Twoim priorytetem jest łatwość obsługi i wygoda podczas codziennych czynności. To także optymalny produkt dla Twojego dziecka, gdy chcesz mieć najpotrzebniejsze dziecięce akcesoria zawsze przy sobie. Na rączce możesz zawiesić torbę dla maluszka, a w koszu umieścić niewielką walizkę. Własny wózek na lotnisku da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa i sprawi, że lot samolotem odbędzie się bez obaw. Wózek do samolotu to szansa, by każda wyprawa zakończyła się sukcesem.

Małe wózki do samolotu z wielkimi możliwościami – dla dzieci

Część proponowanych wózków, pomimo niewielkich, kompaktowych rozmiarów ma też funkcjonalne rozwiązania, typu rozkładane oparcie, czy regulowany podnóżek, zapewniające dziecku optymalny komfort. Podobnie jak wśród innych kategorii wózków dziecięcych są to modele spacerówek, różniące się wagą, sposobem składania, a przede wszystkim wymiarami po złożeniu.

Wózki do zadań specjalnych

Powstaje coraz więcej wózków dziecięcych, by ułatwić rodzicom życie w przeróżnych sytuacjach, z jakimi co dzień przychodzi się mierzyć. Czy to w mieście, poza miastem w trudniejszych warunkach, czy na lotnisku, zawsze warto być jak najlepiej przygotowanym.

Jaki wózek do samolotu wybrać?

Wózek do samolotu powinien charakteryzować się w szczególności:

  • niską wagą,
  • dużą zwrotnością,
  • łatwością składania oraz rozkładania.
Wybierz model, który składa się do kompaktowych rozmiarów, a także ma rączkę lub pasek do przenoszenia pojazdu w formie złożonej. To usprawni Ci wszelkie działania na lotnisku. Jeśli chcesz mieć możliwość zabrania wózka jako bagaż podręczny, zdecyduj się na produkt, który składa się w tzw. książkę. Wówczas zmieści się do przestrzeni bagażowej nad fotelami pasażerów. Ważne, aby wózek do samolotu miał regulowane oparcie siedziska i pasy bezpieczeństwa. Nie zapomnij również o koszu pod siedziskiem, który pomieści podręczne akcesoria dla Ciebie i malucha.

Jakie są rodzaje wózków do samolotu?

Wózki do samolotu to lekkie spacerówki z niewielkimi kółkami, które składają się do niewielkich rozmiarów. Mają szereg udogodnień, takich jak:

  • możliwość złożenia i rozłożenia jedną ręką;
  • rączka lub pasek do łatwego przenoszenia;
  • regulowane siedzisko dla wygody dziecka;
  • tapicerka wykonana z materiału odpornego na zabrudzenia.
W zależności od modelu wózek do samolotu może składać się jak wózek-parasolka lub w tzw. książkę.

Jakie są wymagania linii lotniczych dla wózków?

Zazwyczaj linie lotnicze wymagają, aby wózek dziecięcy był przewożony w luku bagażowym. W takiej sytuacji możesz zdecydować, czy pojazd zostanie Ci zabrany już podczas odprawy, czy dopiero przy wejściu na pokład samolotu. Wielu rodziców wybiera drugie rozwiązanie, ponieważ od razu po wylądowaniu na miejscu otrzymasz wózek do swojej dyspozycji. Niektóre firmy dają również możliwość zabrania wózka na pokład jako bagaż podręczny. Musi on wtedy składać się do odpowiednich rozmiarów. Wówczas sprawdzają się modele składane w kostkę, które bez problemu zmieszczą się w przestrzeni bagażowej nad siedzeniem lub pod nim. Pamiętaj, że każda linia lotnicza ma swój indywidualny regulamin, który określa zasady przewożenia wózków na pokładzie samolotu i należy się z nim zapoznać przed podróżą.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up