+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
BoboWózki! Tarnobrzeg

Nowy salon BoboWózki Tarnobrzeg, otwarcie już 23.10.2020 r.

2020-10-21

Jesteśmy już za półmetkiem

Naszą wizją na rozwój sieci jest stworzenie 50 salonów BoboWózki, które będą dostępne w całej Polsce. Konfetti po otwarciu salonu w Dąbrowie Górniczej jeszcze nie opadło, a my ruszamy z kolejnym miejscem! Otwierający się w piątek sklep w Tarnobrzegu to już nasz 29. salon. Ta liczba niebywale nas cieszy. Wiemy też, że każde nasze miejsce cieszy się dużym zainteresowaniem rodziców, co utwierdza nas w przekonaniu, że nowe salony są potrzebne. Każdy z naszych sklepów wyróżnia się najwyższą jakością obsługi Klientów, która łączy się ze zrozumieniem ich potrzeb i oczekiwań. Historia BoboWózki zaczęła się roku 2004 i od tamtej pory dynamicznie się rozwijamy. Z każdym kolejnym rokiem przybywa nam więcej doświadczenia i wiedzy, każdego dnia uczymy się nowych rzeczy, by finalnie jak najlepiej pomóc naszym Klientom.

 

Foteliki Tarnobrzeg

Nasza misja

Tym, co wyróżnia nas w naszej branży, jest wąski, acz dokładny zakres, w jakim się poruszamy. Skupiamy się wyłącznie na wózkach dziecięcych i fotelikach samochodowych, dzięki czemu produkty z tej kategorii znamy niemal jak własne kieszenie. Jesteśmy specjalistami w podążaniu za aktualnymi trendami, dopasowywaniu produktów do potrzeb rodziców i dzieci. Dzięki latom pracy i zdobywanego doświadczenia potrafimy współpracować nie tylko z producentami, ale również z rodzicami, by słuchać ich potrzeb, obaw i oczekiwań. Nasi eksperci z każdego salonu BoboWózki to nie tylko sprzedawcy, ale przede wszystkim wysoce wykwalifikowani specjaliści. Po rozmowach z rodzicami zaproponują modele wózków, które będą najlepiej dopasowane do potrzeb Klientów, by korzystanie z wózka było każdorazowo przyjemnością nie tylko dla rodziców, ale również dla maluszka. Klienci mogą liczyć na najlepsze dopasowanie fotelików do posiadanych przez nich samochodów, by zapewnić maluszkowi maksimum bezpieczeństwa na każdym etapie rozwoju.

Wózki Tarnobrzeg

Salon w Tarnobrzegu

BoboWózki Tarnobrzeg to salon, który mieści się przy Placu Bartosza Głowackiego 48. Wielkie otwarcie będzie miało miejsce już w ten piątek 23.10. o godzinie 12.00! Pamiętajcie, że przybycie na otwarcie salonu to niepowtarzalna okazja do zrobienia zakupów w bardzo korzystnych cenach! Na Klientów będziemy czekać od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-17.30 i w soboty w godzinach 9.00-14.00. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 504 393 455 lub przez Facebooka.


Wózki i foteliki w Tarnobrzegu


Koniecznie dajcie znać, kto będzie z nami!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up