Zadzwoń! Poznaj rabaty i super promocje u konsultantów BoboWózki: tel. 504 77 30 60 lub tel. 506 46 88 54
+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Poznajcie rodzinę wózków Muuvo! QUICK 2.0, QUICK I SLICK

Poznajcie rodzinę wózków Muuvo! QUICK 2.0, QUICK I SLICK

2020-02-14

Muuvo Quick 2.0

Wózek Muuvo Quick 2.0

Model QUICK 2.0 jest najnowszym z linii produktowej Muuvo. Tym, co go wyróżnia, jest możliwość złożenia stelaża jedną ręką, co znacznie ułatwia korzystanie z niego. Jest to udoskonalona wersja modelu QUICK, tak dobrze znanego rodzicom. Tym, co warto wiedzieć, jest fakt, że do wózka QUICK 2.0 rodzice mogą zamocować dwie gondole. Pierwsza z nich to gondola klasyczna, która znajduje się w zestawie. Drugim wariantem jest gondola XXL nieco droższa od wersji podstawowej. Wersja QUICK 2.0 ma większe koła od modelu standardowego, co pozwala mu na łatwiejsze pokonywanie podłoża. Dodatkowo warto wiedzieć, że gondola klasyczna zamocowana na dodatkowych adapterach daje najwyższą wysokość, zatem wózek QUICK 2.0 to najlepsze rozwiązanie dla wysokich rodziców!

QUICK Muuvo Quick 2.0

W modelu podstawowym warto podkreślić jego najniższą wagę. Wersja spacerowa to zaledwie 10,4 kg, w wersji głębokiej waga wynosi 11,5 kg. QUICK jest niewielki po złożeniu, dzięki czemu bez trudu mieści się w małych bagażnikach, o czym pisaliśmy też w osobnym artykule. QUICK przez swoją wagę będzie idealną propozycją dla rodziców, którzy muszą często przenosić wózek, przykładowo mieszkając w blokach bez windy. Siedzisko spacerowe można złożyć razem z zamocowanym siedziskiem, niezależnie od kierunku jego zamocowania. Amortyzacja modelu QUICK pozwala na swobodne i komfortowe dla dziecka spacerowanie po drogach miejskich. Amortyzacja jednak nie jest na tyle wysoka, by z powodzeniem spacerować po głazach i kamieniach. QUICK to z pewnością zgrabność, elegancja i gracja w połączeniu z funkcjonalnością i wygodą dla dziecka i rodziców. Polecamy tym, którzy są zmuszeni do częstego podnoszenia i przenoszenia wózka.

SLICK

Muuvo SlickSLICK należy do najcięższych z całej trójki wózków. Ma przy tym bardzo dobrą przyczepność do podłoża i rewelacyjną amortyzację, przez co doskonale sprawdzi się w czasie spacerów po trudniejszym, nierównym terenie. SLICK lubi drogi leśne, nierówne kostki brukowe, nieutwardzone nawierzchnie i nie ma najmniejszych problemów z ich pokonywaniem. Siedzisko modelu SLICK ma aż 51 cm długości, co daje mu miano największego z całej rodziny produktów marki Muuvo. Jednocześnie oznacza to, że SLICK sprawdzi się idealnie, kiedy dziecko rośnie szybko i dynamicznie. Regulowany podnóżek ma ponadto możliwość wydłużenia o kilka dodatkowych centymetrów. Warto mieć jeszcze na uwadze to, że ten model ma najmniejsze szanse na uszkodzenie czy zarysowanie ramy. Jest to związane ze sposobem jego składania. Po złożeniu SLICK opiera się na przednich i tylnych kołach tak, że rama nie dotyka podłoża.


Znacie już różnice między każdym z członków rodziny Muuvo. Którego z nich zaprosicie do swojej rodziny?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.