+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Rekomendowane wózki do samolotu

Rekomendowane wózki do samolotu - zobacz TOP 3

2019-01-11

Wózek GB Pockit Plus

Wózek GB Pockit Plus


GB POCKIT PLUS to doskonały wózek do samolotu nie tylko ze względu na swoją niewielką wagę - 4,3 kg - ale również na kompaktowość po złożeniu. Złożony Pockit Plus staje się małą paczuszką o niewielkich rozmiarach, którą można bez problemu schować w luku bagażowym na pokładzie samolotu lub pod fotel w pociągu. Jego złożenie jest niezwykle proste i szybkie - wystarczą dwa ruchy ręką!

Koła w wózku GB są piankowe, co zmniejsza ogólną wagę całego tego wózka spacerowego. Przednie koła są w pełni obrotowe z możliwością zablokowania do jazdy na wprost, co docenią wszyscy rodzice podróżujący po różnych terenach. O bezpieczeństwo malucha podczas spacerów dbają pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które dodatkowo zostały wyposażone w miękkie otulinki na ramiona. Dzięki nim maluch nie będzie odczuwał dyskomfortu podczas spacerów.

Wózek GB Pockit Plus jest łatwy w prowadzeniu dzięki rozwiązaniom, jakie zastosował producent oraz swojej wadze. Podwójne koła wózka odpowiadają za jego stabilność podczas spacerów. Daszek przeciwsłoneczny pozwoli ochronić dziecko przed silnymi promieniami słonecznymi. Dodatkową zaletą jest kosz znajdujący się pod siedziskiem.


CYBEX EEZY S+ 2

CYBEX EEZY S+ 2 Wózek Cybex Twistto model, który jest zwycięzcą reddot 2018. Nie bez powodu tak się stało, ponieważ produkt zaskakuje na każdym kroku. Po pierwsze ten spacerowy wózek dla dziecka jest wyjątkowo lekki i niezwykle kompaktowy po złożeniu, bez problemu można go zabrać w podróż samolotem. Niewielka waga - jedynie 4,9 kg - oraz mały pakunek o wymiarach 25x45x53 cm, jaki stanowi po złożeniu, przekłada się na jego wysoką kompaktowość.

Wózek Cybex Eezy S+ 2 został stworzony dla dzieci od momentu, kiedy już potrafią siedzieć samodzielnie, aż do chwili osiągnięcia wagi 17 kg, czyli średnio około czwarty rok życia. Doskonałym i innowacyjnym rozwiązaniem jest w pełni obrotowe siedzisko tego modelu, które pozwala na ustawienie dziecka przodem i tyłem do kierunku jazdy bez konieczności wyjmowania siedziska ze stelaża.

Wózek jest idealny do spacerowania w wąskich uliczkach dzięki niewielkiemu rozstawowi kół. Oparcie rozkłada się do pozycji całkowicie leżącej, zatem maluszkowi możemy zapewnić najbardziej komfortową pozycję podczas snu na spacerze. Więcej o tym produkcie pisaliśmy artykule o Cybex Eezy S2.

Wózek dziecięcy BABY JOGGER CITY TOUR

Wózek Baby Jogger City Tour

Ten model jest najcięższy spośród naszych TOP3 do samolotu, jednak wciąż jego waga jest niewielka w porównaniu do innych modeli. BABY JOGGER CITY TOUR waży 6,5 kg, jest wózkiem idealnym dla wszystkich rodziców, którzy cenią kompaktowość oraz wygodę dziecka, ale i własną. W zestawie z wózkiem znajduje się plecak, który ułatwia jego przechowywanie i przenoszenie.

Samo składanie wózka jest niezwykle łatwe, ponieważ wystarczy użyć do tego jednej ręki. City Tour został wyposażony w specjalną blokadę, która uniemożliwia jego samoczynne rozłożenie się. Piankowe koła zmniejszają wagę wózka, co w tym wypadku jest ogromną zaletą, a także gwarantują brak możliwości przebicia po najechaniu na ostry przedmiot, taki jak gwóźdź, czy kawałek szkła.

Dzięki regulowanemu oparciu siedziska maluch ma zapewnioną najwygodniejszą dla siebie pozycję podczas spacerów. Budka przeciwsłoneczna gwarantuje ochronę przed silnymi promieniami słonecznymi, a znajdujące się w budce okienka umożliwiają zaglądanie do dziecka bez konieczności zatrzymywania wózka. Amortyzacja gwarantuje dziecku spokojny spacer bez odczuwania wstrząsów, nawet na nierównym terenie.

 

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.