+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Swandoo Marie 2 i-Size fotelik obrotowy

Swandoo Marie i-Size - obrotowy fotelik 0-18 kg

2021-01-12

Podstawowe informacje o foteliku

Swandoo Marie - 1Warto zacząć od tego, że Swandoo Marie 2 to fotelik odpowiedni już od pierwszych dni życia dziecka. Pełni funkcję pierwszego fotelika samochodowego dla maluszków. Jest odpowiedni dla dzieci już od 40 cm wzrostu. Doskonałe dopasowanie do takiego maluszka zapewnia specjalna wkładka, która pozwoli wypełnić całą przestrzeń fotelika, która na ten moment nie będzie jeszcze potrzebna. W miarę wzrostu i dorastania maleństwa wkładkę można dopasować odpowiednio do jego wielkości. To pozwala zapewnić maksimum bezpieczeństwa na każdym etapie rozwoju w okresie korzystania z fotelika. Fotelik Marie 2 posłuży Wam bardzo długo, bowiem aż do osiągnięcia przez dziecko wzrostu 105 cm lub wagi 18 kg, co daje około 3 lata używania jednego fotelika wysokiej jakości. Dopasowanie fotelika do aktualnych potrzeb maluszka, jak i nieco starszego dziecka, nie będzie stanowiło najmniejszych trudności dzięki łatwości regulacji. Wysokość zagłówka jest regulowana razem z pasami bezpieczeństwa aż w dwunastu poziomach.

Montaż fotelika Swandoo Marie 2

Swandoo Marie 2

Fotelik Swandoo jest mocowany na bazę Isofix, która znajduje się w zestawie razem z fotelem. Pozwoli to na szybkość i dużą wygodę montażu, ale jednocześnie zwiększy jego bezpieczeństwo. Foteliki mocowane na zaczepy Isofix stają się niemal jednym elementem z karoserią samochodu, a taki sposób wpięcia gwarantuje stabilność w czasie jazdy. O prawidłowym montażu fotelika rodziców sygnalizuje wskaźnik w bazie i nodze stabilizującej. Pozwoli to na eliminację najmniejszych błędów, które mogłyby nieść za sobą niebezpieczne skutki.

Swandoo Marie2Funkcjonalność fotelika

Nasi stali czytelnicy z pewnością zauważyli, że najlepsze informacje lubimy zostawiać na sam koniec wpisu. Stanowi to swego rodzaju wisienkę na torcie, która nie tylko pięknie wygląda, ale wieńczy wyjątkowy smak ciastka. Wisienką Swandoo Marie 2 i-Size jest możliwość jego montażu w obu kierunkach jazdy dzięki obrotowej bazie. Zalecamy, by przez cały okres użytkowania fotelika dziecko podróżowało tyłem. Jeśli natomiast nie ma takiej możliwości, po ukończeniu 13 kg wagi, można zmienić kierunek jazdy w bardzo prosty i intuicyjny sposób, co nie wymaga najmniejszego wysiłku. Ciekawostką jest to, że model ten zyskał swoją nazwę na cześć naszej polskiej noblistki Marii Skłodowskiej-Curie dzięki swojej doskonałości i wysokiej funkcjonalności, jaką oferuje rodzicom.

 

Co sądzicie o foteliku Swandoo Marie 2? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up