+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Maxi Cosi ADORRA 2

Nowa odsłona najpopularniejszego modelu - Maxi Cosi ADORRA 2

2021-01-15

Wysoka wytrzymałość

Wózek Adorra 2Maxi Cosi Adorra 2 już z samego wyglądu sprawia wrażenie bardzo stabilnej i wytrzymałej spacerówki. Masywna budowa wózka sprawia wrażenie, że Adorra 2 poradzi sobie bez trudu nawet w czasie spacerów na trudniejszym podłożu. Jednocześnie z wózka bije delikatność, jakby był lekki i mówił całym sobą, że korzystanie z niego nie będzie sprawiało najmniejszych trudności. Tak też jest w rzeczywistości! Z Adorra 2 spacery po nierównościach mijające bez utrudnień i w komforcie dla dziecka i rodziców są możliwe. Odpowiadają za to między innymi koła, które są całkowicie bezobsługowe i dodatkowo odporne na przebicia. Rodzice nie muszą więc martwić się o uszkodzenie kół w czasie spacerów. Istotnym jest fakt, że wózek posłuży maluszkowi na cały okres wózkowania, aż do około 4. roku życia przez wytrzymałość siedziska do 22 kg.

Funkcjonalność na medal

Maxicosi Adorra 2

Adorra 2 ma tak wiele zalet, że ciężko jest zmieścić je wszystkie w jednym miejscu! Wózek można skonfigurować tak, by jak najlepiej odpowiadał potrzebom rodziców i dziecka. Siedzisko ma możliwość wpięcia w obu kierunkach jazdy, a regulacja oparcia, budki przeciwsłonecznej i podnóżka zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję, dokładnie taką, jakiej aktualnie potrzebuje. Regulacja każdego z elementów jest bardzo prosta do wykonania, by jeszcze bardziej ułatwić rodzicom to zadanie. Nowością w Adorra 2 jest magiczna klamra magnetyczna, która ułatwia szybkie i bezpieczne zapięcie dziecka w siedzisku. Budka przeciwsłoneczna jest wyposażona w bardzo duże okienko wentylacyjne, by zapewnić maksymalny komfort termiczny, a prześwitujący panel umożliwi rodzicom utrzymywanie kontaktu z dzieckiem. Specjalna wkładka została zaprojektowana tak, by gwarantować komfort termiczny o każdej porze roku i przy każdej pogodzie.

Maxi Adorra 2ADORRA 2 system podróżny

Wózek Adorra 2 to nie tylko wysokiej klasy spacerówka, ale także obszerny zestaw podróżny. Stelaż został zaprojektowany tak, by z łatwością można było w niego wpiąć gondolę i fotelik samochodowy. Przez rozbudowanie do tak dużego zestawu podróżnego Maxi Cosi Adorra 2 zapewni rodzicom i maluszkowi maksymalną wygodę na każdą chwilę spaceru.


Co sądzicie o modelu Maxi Cosi Adorra 2? Dajcie znać w komentarzu!

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.