+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Avionaut PIXEL oraz AEROFIX z bazą

Zestaw modularny Avionaut PIXEL i AEROFIX z bazą Isofix

2021-01-05

Avionaut Pixel AerofixMarka fotelików Avionaut

Zestawem modularnym, który jest naszym bestsellerem i który bardzo często polecamy naszym Klientom, są produkty polskiej marki Avionaut. Producent jest na rynku dość nową marką, jednak rozwija się bardzo dynamicznie. Producent gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i najwyższą jakość materiałów. Dla Avionaut najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo dziecka, dlatego tak wiele uwagi poświęca staranności produkcji i dopracowaniu najdrobniejszych elementów. Producent zasłynął zwłaszcza z wyjątkowej wkładki do fotelika Pixel. W skład polecanego przez nas zestawu modularnego wchodzi fotelik Avionaut Pixel, Avionaut Aerofix oraz baza Isofix odpowiednia dla obu tych modeli.

Fotelik samochodowy PIXEL Avionaut Pixel - 1

Fotelik Pixel jest pierwszym modelem, jakiego potrzebuje dziecko. Avionaut Pixel umożliwia bezpieczne przewożenie maluszka już od pierwszych dni po narodzinach. Jest zgodny z europejską normą i-Size, a w testach ADAC otrzymał cztery gwiazdki. Tym, co wyróżnia fotelik spośród innych, jest jego wkładka i waga. Wkładka została zaprojektowana we współpracy z fizjoterapeutami dziecięcymi. Umożliwia maluszkowi przybranie odpowiedniej pozycji na czas przebywania w foteliku, a dzięki temu zapewnia możliwość łatwego oddychania. Ponadto dzięki wkładce malec jest chroniony przed cofaniem się treści żołądka. Elementy wkładki stopniowo się wyciąga, by dopasować ją do aktualnego wzrostu maluszka. Waga fotelika Avionaut Pixel wynosi zaledwie 2,5 kg, by rodzice mogli go przenosić bez trudu. Fotelik można mocować również na pas samochodowy.

Avionaut AerofixFotelik dziecięcy AEROFIX

Model Aerofix jest kolejnym po foteliku Pixel. Posłuży maluszkowi do chwili osiągnięcia wzrostu 105 cm lub 17,5 kg wagi. Aerofix jest zgodny z normą i-Size, podobnie jak powyższy Pixel. Dodatkowo jest fotelikiem RWF, zatem jego montaż w samochodzie jest możliwy wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Jest to sposób uznany na najbezpieczniejszy dla dziecka, co potwierdzają badania i testy. AEROFIX zaliczył najważniejszy dla fotelików samochodowych egzamin - pozytywnie przeszedł szwedzki Test Plus. Sprawdza on przeciążenia, które działają na szyję dziecka. Tak duże siły mogą okazać się śmiertelne w skutkach, w związku z czym foteliki z Test Plusem to gwarancja najwyższego bezpieczeństwa dla maluszka.

Więcej o bazach modularnych przeczytacie w tym artykule, a szerzej o foteliku Pixel pisaliśmy tutaj.

 

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up