+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wygodna i bezpieczna dla dziecka długa podróż. Foteliki 15-36 kg

Wygodna i bezpieczna dla dziecka długa podróż. Foteliki 15-36 kg

2019-05-02

Maxi Cosi Rodifix - blogMaxi Cosi RODIFIX AIRPROTECT

Fotelik RODIFIX AIRPROTECT uzyskał w testach ADAC 4 gwiazdki, co jest bardzo dobrą oceną i potwierdza jego bezpieczeństwo. Dopasowanie wielkości fotelika i wysokości zagłówka do szybko rosnącego dziecka jest bardzo proste i intuicyjne, zagłówek reguluje się jednocześnie z szerokością fotela. Zagłówek jest regulowany na ośmiu wysokościach, przez co dziecko ma zawsze zapewnioną prawidłową i bezpieczną pozycję i ochronę głowy i karku. O bezpieczeństwo malucha w czasie ewentualnej kolizji dba system ochrony bocznej, który pochłania energię płynącą ze zderzenia. Dzięki możliwości odchylenia fotelika do nieco bardziej leżącej pozycji maluch może wygodnie przespać się w czasie podróży. Atrakcyjna cena powoduje, że RODIFIX AIRPROTECT jest łatwo dostępny dla szerokiego grona rodziców.

BeSafe iZi FLEX FIX i-Size BeSafe iZi Flex 1536 - blog

Model iZi FLEX FIX to wyjątkowy fotelik, który świetnie sprawdzi się na długie podróże. Jego ogromną zaletą jest możliwość umieszczenia aż trzech fotelików na tylnej kanapie samochodu! Dzięki temu rodzice trójki dzieci w podobnym wieku nie muszą kupować większego auta. O iZi FLEX FIX pisaliśmy osobny artykuł - zajrzyjcie tutaj. Na czas długich podróży świetnie sprawdzi się dzięki możliwości regulacji pozycji spoczynkowej tak, aby zapewnić maluchowi jak najwięcej wygody.

Takata Maxi - blogTAKATA MAXI

MAXI to innowacyjny fotelik, który w łatwy sposób można złożyć do niewielkich rozmiarów, kiedy nie jest już używany lub w czasie podróży bez dziecka. Jego ciekawe rozwiązanie regulacji wysokości znacznie ułatwia użytkowanie fotelika przez różnych członków rodziny. Wystarczy powiedzieć, żeby ustawić zagłówek na wysokości konkretnej literki. Jego poduszki powietrzne wykonane w technologii AIRPAD zapewniają ochronę w okolicy głowy, szyi i karku dziecka, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa. Ponadto MAXI jest wykonany z materiałów bezpiecznych dla skóry dziecka, fotelik otrzymał certyfikat przyjaznego dla skóry. Montaż fotelika odbywa się za pomocą złączy Isofix. Prowadnicę można regulować, co daje różny kąt nachylenia oparcia, a co za tym idzie - możliwość dopasowania do potrzeb dziecka.

 

Teraz jesteście już dobrze przygotowani na letnie wyjazdy i wakacje! Jakie są Wasze wybory?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.