+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Sklep z wózkami w Rzeszowie

BoboWózki Rzeszów - wielkie otwarcie - 14.02.2019r.

2019-02-15

BoboWózki Rzeszów - nowy sklep z wózkami i fotelikami

Na otwarcie salonu BoboWózki w Rzeszowie zdecydowaliśmy się przez zapotrzebowanie mieszkańców tej części kraju. Ogromna ilość młodych ludzi, którzy kierują się do tego miasta i niewiele miejsc, w których mogą zakupić najlepsze wózki dziecięce i najbardziej bezpieczne foteliki samochodowe, doprowadziła nas do wniosku, że to idealne miejsce na otwarcie kolejnego sklepu BoboWózki. Znajdziecie nas przy ulicy Księdza Jerzego Popiełuszki 5, gdzie będziemy na Was czekać od poniedziałku do soboty! W poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki jesteśmy dla Was w godzinach 09:30-17:30, w środy będzie to 13:00-19:00, a w soboty 09:00-14:00. Przez takie godziny otwarcia każdy będzie mógł wybrać dzień, kiedy najlepiej będzie mu pasowało odwiedzić nasz salon. Jesteś

Okolica nowego salonu

W pobliżu nowego sklepu BoboWózki znajduje się wiele miejsc - między innymi w niedalekiej okolicy salon MediaMarkt, Media Expert, Tesco, Castorama i wiele innych. Dzięki temu rodzice odwiedzający salon BoboWózki mogą przy okazji zobaczyć bądź kupić wiele akcesoriów niezbędnych w gospodarstwie domowym, a także zrealizować codzienne zakupy.

BoboWózki Rzeszów

Przy salonie BoboWózki znajduje się również duży parking samochodowy. Dzięki temu Klienci, którzy przyjechali samochodem, mogą komfortowo w bezpiecznym miejscu zostawić swój pojazd. Nie będą również musieli daleko szukać miejsca parkingowego, które bardzo często potrzebne jest by spokojnie przymierzyć fotelik samochodowy.

Wykwalifikowani eksperci

Pary, które po raz pierwszy zostają rodzicami, często nie wiedzą, czego szukać. Jak wybrać odpowiedni wózek, który spełni potrzeby dziecka i nie będzie kłopotliwy dla rodziców? Podobnie sprawa wygląda z fotelikami do samochodu. Rodzice oczywiście mogą czytać wskazówki w sieci, słuchać znajomych i rodziny. Nic jednak nie zastąpi pomocy i doradztwa specjalistów, którzy są ekspertami w tej dziedzinie. Takich fachowców znajdziecie w każdym naszym salonie, także w Rzeszowie, gdzie będą na Was czekały najlepsze wózki i foteliki w jednym miejscu. W przypadku pytań lub wątpliwości możecie również zadzwonić do salonu BoboWózki w Rzeszowie pod numer telefonu +48 693 693 232.

Przebieg otwarcia salonu

Dzień otwarcia był nie tylko szczególnym dniem dla nas, ale również wyjątkowym dla wszystkich par - otwarcie miało miejsce w Walentynki 2019. Z okazji tego podwójnie ważnego dnia na naszych Klientów czekały wyjątkowe upominki i niespodzianki, na czele z najlepszymi rabatami. Podczas otwarcia salonu Klienci spotkali się ze specjalistami i przedstawicielami poszczególnych producentów, dzięki czemu rodzice mogli uzyskać wiedzę z najlepszych źródeł.

Byliście na otwarciu nowego salonu BoboWózki w Rzeszowie?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.