+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
BoboWózki na Ursynowie - wielkie otwarcie 06.12.2018

BoboWózki Ursynów - wielkie otwarcie - 06.12.2018r.

2018-12-06

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 49

Ursynów BoboWózki

To właśnie pod tym adresem znajdziemy kolejny, już piętnasty w Polsce, salon BoboWózki z najlepszymi wózkami i fotelikami w jednym miejscu! Ursynów, gdzie znajduje się nasz nowo otwarty salon, jest gęsto zaludnioną częścią Warszawy, niezwykle ważnym miejscem dla naszej stolicy. Powstanie nowego salonu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów mieszkających w tej części miasta. Dzięki tej lokalizacji wszyscy mieszkańcy tej okolicy będą mieli najlepsze wózki i foteliki niemal na wyciągnięcie ręki.

Okolica jest bardzo dynamicznie i mocno rozwijającym się miejscem ze swobodnym dostępem do kawiarni, kawiarenek, w których można napić się ciepłej herbaty oraz miejsc sprzyjających spędzaniu wolnego czasu w gronie rodzinnym. Bardzo blisko znajduje się Galeria Ursynów, do której można udać się na zakupy wszystkich niezbędnych produktów potrzebnych w gospodarstwie domowym. Galeria jest również doskonałym miejscem służącym do zadbania o własne potrzeby i komfort. To wszystko w pobliżu nowego salonu BoboWózki!

Fachowcy i specjaliści

W każdym z naszych salonów pracują ludzie, którzy kochają to, co robią i chcą pomagać rodzicom w zapewnieniu dzieciom najwyższego bezpieczeństwa i komfortu. Salon na Ursynowie nie jest pod tym względem wyjątkiem. W tym miejscu, jak i w każdym z naszych pozostałych salonów, spotkacie się ze znakomitymi fachowcami, którzy doskonale znają branżę, są gotowi i otwarci na najtrudniejsze pytania oraz największe wymagania i potrzeby rodziców oraz ich dzieci.

Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniego wózka, który będzie spełniał wszystkie wymogi zarówno rodziców, jak i dzieci, a także bezpiecznego fotelika samochodowego, z pomocą którego krótkie przejażdżki i długie podróże będą zawsze bezpieczne i komfortowe dla dziecka. Nasi doświadczeni doradcy pomogą w dobraniu fotelika samochodowego, który będzie również doskonale dopasowany by odpowiednio współpracował z posiadanym przez rodziców modelem samochodu oraz oczywiście pomogą go odpowiednio zamontować.

Na pomoc i doradztwo pracowników Klienci mogą liczyć przez cały czas otwarcia salonu, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-19.00, a w soboty od 10.00 do 16.00.

Udogodnienia dla Klientów Ursynów foteliki

Przy nowym salonie BoboWózki znajduje się duży parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochód na czas zakupów. Warto mieć na uwadze fakt, że jeśli rodzice będą chcieli skorzystać z odpowiedniej przestrzeni i dogodnych warunków do przymierzania fotelików do samochodu, mogą telefonicznie skontaktować się z salonem. Wówczas zostanie otwarta hala garażowa, w której znajdują się miejsca przeznaczone specjalnie dla naszych Klientów! Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 513 521 080.

Dojazd

Salon znajduje się przy jednej z najważniejszych ulic Warszawy - Aleja Komisji Edukacji Narodowej ciągnie się prawie do samego Śródmieścia, jest najważniejszą ulicą Ursynowa. Do naszego salonu można dojechać również komunikacją miejską oraz metrem. Salon znajduje się nieopodal stacji metra Natolin. Na uwadze warto mieć to, że salon znajduje się na parterze budynku przy Al. KEN 49, jest również odpowiednio oznakowany, dzięki temu nie powinniście mieć problemu z jego znalezieniem.

Ursynów wózkiPodwójny powód do świętowania 6-ego grudnia!

Dzisiejszy dzień kojarzy się wszystkim z mikołajkowymi upominkami znalezionymi w butach, powieszonymi w specjalnej skarpecie, czy leżącymi pod poduszką. Dla mieszkańców warszawskiego Ursynowa z okazji Mikołajek i otwarcia nowego salonu przygotowaliśmy wiele upominków, wyjątkowych rabatów i niespodzianek! Chcemy odwdzięczyć się Wam za Waszą obecność i podziękować za to, że chcecie być z nami w tym ważnym dla nas dniu! Zapraszamy Was do stawiania wspólnie z nami kroków w kolejnej części naszej stolicy!

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

BW
2018-12-07 02:47
Od poniedziałku do piątku 11:00-19:00 oraz w sobotę 10:00-16:00.
Ewa
2018-12-07 02:40
A jakich godzinach będzie otwarty salon BoboWózki na Ursynowie?
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.