Zadzwoń! Poznaj rabaty i super promocje u konsultantów BoboWózki: tel. 504 77 30 60 lub tel. 506 46 88 54
+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Trzy doskonałe krzesełka od Peg Perego

Trzy doskonałe krzesełka do karmienia Peg Perego

2018-11-30

Peg Perego krzesełko Tatamia Follow Me

Peg Perego Tatamia

Ten model już na pierwszy rzuk oka wygląda inaczej, niż klasyczne krzesełka do karmienia. Wyróżniają go duże kółka, które są niezastąpione przy konieczności przesunięcia krzesełka - dzięki kółczekom nie trzeba go nawet podnosić. Nie musimy obawiać się, że podczas posiłku, pod wpływem ruchów dziecka, krzesełko do karmienia samo odjedzie. Producent Peg Perego zadbał o to, by taka sytuacja nie miała prawa się wydarzyć dzięki ulepszeniu systemu Stop&Go, który uniemożliwia samoczynne przesuwanie krzesełka.

Oprócz sporych kółek Tatamia Follow Me wizualnie wyróżnia się prostą podstawą, a nie rozszerzaną, jak w większości krzesełek do karmienia. Nie przekłada się to na regulację wysokości siedziska, ponieważ można je ustawić na kilku wysokościach, przez co będzie mogło dopasować się do każdego stylu życia.

 

Peg Perego krzesełko Siesta Follow Me

Peg Perego Siesta

Ten model z wyglądu przypomina klasyczne krzesełko do karmienia, jednak kryje w sobie dużo więcej. Jest to kolejny wielofunkcyjny model od Peg Perego, który oprócz podstawowej funkcji jest jeszcze leżaczkiem, przez co może towarzyszyć Twojemu dziecku już od pierwszych dni życia. Krzesełko do karmienia rozkłada się niemal całkowicie do pozycji leżącej, kąt nachylenia wybosi aż powyżej 150°. Do leżaczka warto jest dokupić dodatkową dwustronną wkładkę Baby Cushion, która zwiększy komfort dziecka.

W krzesełku Peg Perego Siesta Follow Me również znajdują się pasy bezpieczeństwa, które uniemożliwiają wypadnięcie dziecka z krzesełka. Podwójny blat jest łatwy w demontażu, przez co można posadzić siedzisko przy stole na czas wspólnych posiłków.

Siedzisko w krzesełku Peg Perego Siesta Follow Me możemy ustawić aż na dziewięciu różnych wysokościach, a samo oparcie umieścić w pięciu różnych pozycjach. Krzesełko jest łatwe w utrzymaniu czystości, przez co nie musimy się martwić, kiedy maluszek zabrudzi je obiadkiem.

Peg Perego krzesełko Prima Pappa Follow Me

Peg Perego Prima Pappa

Trzeci model krzesełka do karmienia od włoskiego producenta Peg Perego to Prima Pappa Follow Me. Jego pierwowzorem był Peg Perego Prima Pappa Zero3. Ten model, oprócz funkcji leżaczka, został jeszcze wzbogacony o cztery kółeczka, które naturalnie możemy zablokować, żeby krzesełko samoczynnie się nie przemieszczało.

Dodatkowy element zabezpieczający, który znajduje się pod wypinaną tacką, uniemożliwia dziecku skrzyżowanie nóżek podczas przebywania w krzesełku. Łatwo sobie wyobrazić fatalne skutki takiego ułożenia nóżek - maluch mógłby wysunąć się z krzesełka i upaść na podłogę.

Pego Perego Prima Pappa Follow Me cechuje się wysoka jakością wykonania, jest też łatwy w obsłudze, i komfortowy dla dziecka. Warto mieć na uwadze fakt, że krzesełko do karmienia jest również wygodne dla rodziców przez swoją funkcjonalność i łatwość obsługi.

 

Tatamia Follow Me, Siesta Follow Me, Prima Pappa Follow Me - które krzesełko wybieracie?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.