+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Krzesełka do karmienia dla dzieci

W okolicach szóstego miesiąca życia niemowlaka przychodzi dobry moment, aby pomyśleć o wyborze i zakupie wygodnego krzesełka do karmienia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wielofunkcyjne krzesełka dla dzieci, które można dopasować do potrzeb każdego dziecka jak i całej rodziny. Niedoścignionym światowym wzorem jest oczywiście Stokke Tripp Trapp wśród najlepszych, wygodnych i funkcjonalnych krzesełek na świecie. Każde nowoczesne krzesełko do karmienia które oferują najlepsze marki potrafi miło zaskoczyć swoimi indywidualnymi rozwiązaniami i funkcjonalnością, design jest w obecnych czasach bardzo ważny, ale nadal niezmiennie wygoda i bezpieczeństwo dziecka pozostają na pierwszym miejscu.

...
Zakres cenowy
179zł
2999zł

Krzesełko do karmienia dopasowane do niemal każdej potrzeby

Niemal każde krzesełko do karmienia pozwala na regulację podnóżka oraz oparcia, a to wszystko z myślą o wygodzie małych użytkowników i ich rodziców. Krzesełka do karmienia wykonane są z wysokiej jakości specjalnych materiałów, które pomagają zachować czystość i higienę. Wypinana tacka z nakładanym blatem podnosi użyteczność krzesełka, a wewnętrzne pasy oraz blokady kół znacząco zwiększają bezpieczeństwo dziecka.

Zobacz również: łóżeczka dla dzieci, meble dziecięce, foteliki samochodowe, wózki spacerowe, wózki 3w1

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.