+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Easywalker Harvey2 promocja

Easywalker HARVEY2 - gondola za 1 zł

2020-05-19

Pewność i bezpieczeństwo

Easywalker Harvey 2Niezależnie od konfiguracji, jaką wybiorą rodzice, Easywalker Harvey2 swoich najważniejszych parametrów nie zmienia. Zacznijmy od podstawy, czyli kół i stelaża wózka, które rzutują na całe jego prowadzenie i komfort użytkowania. Wszystkie cztery koła mają kulkowe łożyska i dodatkowe amortyzatory, co sprawia, że jazda nawet po najbardziej nierównym i trudnym terenie jest gładka i przyjemna. Specjalna konstrukcja stelaża sprawia, że jest on bardzo wytrzymały i trwały. Dzięki temu rodzice mogą być pewni wysokiej jakości i spacerować zawsze w maksymalnym poczuciu bezpieczeństwa i komfortu. Ogromnym plusem wózka jest jego duży kosz zakupowy, który znacząco ułatwia spacery. Rodzice mogą do niego włożyć codzienne zakupy lub niezbędne akcesoria na czas spacerów. Stelaż składa się do niewielkich rozmiarów, co znacząco ułatwia przechowywanie wózka.

Gondola i siedzisko 

Easywalker Harvey 2

W wózku Easywalker Harvey2 zarówno gondola, jak i siedzisko, są unikatowe i wyjątkowe. Gondolka jest oczywiście bezpieczna dla maluszków już od pierwszych dni życia. Wodoodporny materiał umożliwia komfortowe spacerowanie nawet w czasie deszczu bez obawy o zamoknięcie materiału. Budki przeciwsłoneczne obu wersji wózka mają filtr UV50, by chronić dziecko od silnych promieni słonecznych i nie dopuszczać do nagrzewania się wnętrza wózka. Siedzisko ma regulację oparcia i podnóżka, a dodatkowo można montować je w obu kierunkach jazdy dla spełnienia aktualnych potrzeb dziecka i rodziców. Duże przeciwsłoneczne budki pozwalają na osłonięcie dziecka od silnego Słońca i nieprzyjemnego wiatru. Materiały użyte do produkcji siedziska i gondoli są najwyższej jakości, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność ich bezpieczeństwa dla maluszka.

Konfiguracja wózka rok po roku

Wózek Easywalker Harvey2Rodzice, którzy planują szybkie powiększenie rodziny, ucieszą się z informacji, że model Harvey2 można rozbudować do zestawu rok po roku. Wówczas na stelażu wózka w jednym czasie może być zamontowana gondola wraz z siedziskiem spacerowym lub dwa siedziska spacerowe jednocześnie. W takim ułożeniu jedno dziecko siedzi niżej, a drugie wyżej. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które nie wpływa znacząco na zwiększenie miejsca zajmowanego przez wózek dla dwójki dzieci.

 

Warunki promocji wózka Easywalker

Aktualna promocja Easywalker polega na tym, że podczas zakupu wózka Harvey2 w modelu 2w1 lub wersji rok po roku, rodzice kupują gondolę zaledwie za 1 zł. Zestaw 2w1 zamiast 3.835 zł kosztuje 3.151 zł, natomiast model rok po roku 4.421 zł zamiast 5.105 zł! Warto się spieszyć, promocja trwa tylko do końca maja! Zobaczcie też model Harvey2 Premium, który wyróżnia się zamykanym koszem i jeszcze piękniejszym designem.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up