+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
iZi TURN i-Size BeSafe 61-105 cm

BeSafe iZi TURN i-Size - dla dzieci 61-105 cm

2020-12-15

BeSafe iZi TurnPodstawowe parametry

Na początku warto zaznaczyć, że iZi TURN jest fotelikiem dla dzieci 61-105 cm, zatem jest to drugi model, z jakiego będzie korzystał maluszek. Jego montaż w samochodzie odbywa się na zaczepy Isofix - fotelik jest zintegrowany z bazą. Obecność nogi stabilizującej to dodatkowe zabezpieczenie, które przekłada się na większą stabilność montażu fotelika. Warto wiedzieć, że iZi TURN jest zgodny z europejską normą i-Size, co potwierdza jego bezpieczeństwo i wysoką jakość. Obrotowa baza zwiększa znacząco komfort rodziców, którzy mogą przekręcić fotelik w kierunku drzwi, by włożyć dziecko do fotelika lub z niego wyjąć. Dodatkowo maluch może podróżować przodem lub tyłem do kierunku jazdy.

Najważniejsze dane

BeSafe iZi Turn i-Size

Rodzice nie muszą obawiać się o dopasowanie fotelika do swojego samochodu, ponieważ iZi TURN jest wyposażony w technologię Universal Level Technology. Pozwala ona na zniwelowanie problemu ostrego kąta nachylenia tylnej kanapy, co jest dużym wyzwaniem dla fotelików RWF. Na bezpieczeństwo malucha przekłada się przede wszystkim pochłaniacz energii w zagłówku. Odpowiada on za to, by energia pochodząca ze zderzenia nie docierała do dziecka. System wbudowanej ochrony bocznej SIP w obudowie fotelika, a także dodatkowa ochrona boczna SIP+ znacząco zwiększa bezpieczeństwo maluszka w przypadku ewentualnej kolizji. Zagłówek jest skonstruowany tak, by jak najlepiej chronić głowę, kark i szyję dziecka przed urazami. Regulacja zagłówka i samej pozycji fotelika pozwoli dopasować iZi TURN do aktualnych potrzeb, wieku i wzrostu dziecka.

 

Co sądzicie o tym modelu?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up