+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki dziecięce, foteliki samochodowe Warszawa

Otwieramy się na Warszawę! 02.05.2018

2018-04-24

BoboWózki stworzyliśmy blisko 15 lat temu. Od samego początku wiedzieliśmy, że chcemy tworzyć markę dedykowaną luksusowym wózkom dziecięcym oraz bezpiecznym fotelikom samochodowym. Na chwilę obecną posiadamy już kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych w całej Polsce, specjalizujących się w sprzedaży wózków dziecięcych i fotelików samochodowych. Kolejny salon dla Was od 2 maja przy ul. Pańskiej 73 w Warszawie!

Kolejne miejsce na mapie BoboWózków

Warszawa jest dla nas szczególnie interesującym miejscem na mapie Polski. Planując salon na Pańskiej założyliśmy, że w tym miejscu oferować będziemy produkty klasy premium. Budując ofertę, jak zawsze dołożyliśmy wszelkich starań, aby była ona w pełni dopasowana do wymagań i stylu życia rodziców. W stolicy postawiliśmy na marki takie jak Cybex, Stokke, Joolz, Mima, Dubatti, Avionaut, Britax, Maclaren - słynące z niezawodności i bezpieczeństwa, a także zapewniające pociechom najwyższy komfort. Nie wspominając o Stokke Tripp Trapp.

Nie bez znaczenia wydaje się dedykowana miejscu grupa specjalistów, pracujących na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Ekipa salonu w Warszawie pomoże rozwiać wątpliwości, doradzi w wyborze najlepszych rozwiązań, ale także chętnie porozmawia o zmieniających się trendach, czy coraz bardziej innowacyjnych rozwiązaniach pojawiających się w świecie wózków dla dzieci i fotelików samochodowych. Ale czy na najbardziej bezpieczne na świecie samochodowe foteliki Warszawa jest gotowa?

- BoboWózki w Warszawie będą dla nas wyjątkowym sklepem - mówi dyrektor, Dawid Piastowski. - Salon w stolicy to przede wszystkim prestiż, ale też swego rodzaju zwieńczenie wieloletniej pracy budowy marki przez wszystkie zaangażowane w projekt osoby. Od strony technicznej projektu, najważniejsi są rzecz jasna nasi sprzedawcy - wyjątkowi i jedyni specjaliści w swojej dziedzinie. Są wizytówką naszych placówek, a ich rady każdego dnia pomagają ułatwić niełatwy proces wyboru wózka oraz doboru odpowiedniego fotelika.

Warszawa: Pańska 73

Pańska jest ulicą leżącą w samym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki, blisko ul. Prostej, Alei Jana Pawła II, czy stacji metra Rondo ONZ. Dojazd nie będzie kłopotliwy nawet dla tych, którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w stolicy. Co więcej, warszawscy Klienci poruszający się autem, mogą korzystać z bezpłatnego parkingu - parking znajduje się z tyłu budynku, wjazd przez bramę od ulicy Żelaznej.

Jesteśmy przekonani, że 2. maja będzie szczególnym dniem zarówno dla nas, jak i Rodziców. Na otwarcie salonu zaprosiliśmy nie tylko naszych Przyjaciół i bobowózkowych sympatyków, ale też znane i lubiane Blogerki Parentingowe. Zaplanowaliśmy konkursy z nagrodami, rabaty, a także specjalny poczęstunek dla Gości. Drzwi salonu otworzymy już o godzinie 10.00. Postaramy się, aby otwarcie nowego salonu zostało na długo zapamiętane przez sympatyków naszej marki. Naszym celem jest to, żeby nasze spotkanie było początkiem niewyczerpanych, długofalowych relacji. Otwieramy się na Warszawę i marzymy o tym, aby i ona otworzyła się na nas.

Do zobaczenia!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.