+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Cybex Zeno wózek

Wózek do biegania Cybex Zeno – poznaj jego zalety

2021-05-05

Moment, w którym na świat przychodzi Twoje dziecko, nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionych zajęć. Jeśli kochasz ruch na świeżym powietrzu, wybierz wózek do biegania. To inwestycja w twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Nasza propozycja to Cybex Zeno. Jakie ma zalety? Odpowiadamy!

Spis treści

Wózek do biegania – sposób na aktywność przy dziecku

Aktywność fizyczna i dbałość o dobrą kondycję jest konieczna niezależnie od wieku i wykonywanych obowiązków. Wybór ulubionego sportu zależy od Twojego miejsca zamieszkania, czasu, który możesz poświęcić na sport i Twoich indywidualnych preferencji. Bywa, że wizyta na basenie lub w klubie sportowym wiąże się z koniecznością kilkugodzinnej podróży na drugi koniec miasta lub przeorganizowania planu dnia. Najszybszym pomysłem na odrobinę zdrowego ruchu jest jogging. Sytuacja nieco komplikuje się, gdy na świecie pojawia się Twoje maleństwo. Mnogość obowiązków związanych z niemowlęciem, brak snu, zmęczenie i liczne zadania, które spadają na świeżo upieczonego rodzica mogą skutecznie przeszkodzić w osiągnięciu zamierzonego celu. Narodziny nowego członka rodziny nie muszą oznaczać, że Twoje przyjemności zostaną odsunięte na dalszy plan. Wózek dziecięcy do biegania może okazać się jednym z najważniejszych elementów dziecięcej wyprawki.

Wózek do biegania Cybex Zeno – nasz wybór

Wózek do biegania to nie tylko atrakcyjny wizualnie gadżet. To przede wszystkim narzędzie, byś mógł zgodnie ze swoimi potrzebami spędzać przyjemne chwile z maleństwem. Wózek biegowy został zaprojektowany tak, byś zorganizował trening w każdym miejscu – w miejskim parku, na leśnej ścieżce, albo podczas rodzinnych wakacji. To, co charakteryzuje wózek do biegania z dzieckiem, to łatwość prowadzenia i ogromna zwrotność, która daje mu przewagę nad tradycyjnymi spacerówkami.

Idealnie dopasowany wózek dziecięcy do biegania, to możliwość łatwego schowania go w bagażniku samochodu i ponownego złożenia, nawet wtedy, gdy trzymasz maluszka na rękach. Wózek biegowy może być wykorzystywany od pierwszych dni po urodzeniu noworodka. Specjalne dodatki pozwalają dopasować jego wnętrze do wzrostu i wagi bobasa. Wózek do biegania jest na tyle pojemny, że zmieścisz w nim dodatkowe ubrania lub przekąski, gdy wybieracie się na wycieczkę za miasto. Prezentujemy wózek Cybex Zeno – model, który da Ci przyjemność z uprawiania sportu i pomoże budować więź z maleństwem.

Cybex zeno

Wózek Cybex Zeno – co go charakteryzuje?

Cybex Zeno to najlepszy wybór dla aktywnych i kochających ruch rodziców. To narzędzie, które pomoże Ci zrzucić nadprogramowe kilogramy po ciąży i wrócić do dawnej kondycji. Wózek biegowy może również okazać się pomocą, by poprawić jakość swojego zdrowia, jeśli do tej pory brakowało Ci motywacji do ćwiczeń fizycznych. Dzięki wykorzystaniu możliwości wózka biegowego możesz zwiedzać okolicę i poznawać nawet bardzo trudno dostępne miejsca, a jednocześnie zarażać swoją miłością do turystyki najmłodszych domowników. Jak wygląda wózek do biegania Cybex Zeno? Cybex Zeno przypomina klasyczną przyczepkę rowerową. Jego możliwości są jednak o wiele większe – trzy duże, zwrotne koła pozwalają na swobodne manewrowanie nim w wąskich uliczkach, na kamieniach i nierównościach. Cybex Zeno został wykonany z jakościowych i trwałych materiałów, które zapewniają maluszkowi wentylację 360 stopni i komfort termiczny nawet w bardzo upalne dni.

Cybex Zeno dedykowany jest dla niemowląt od ok. 6. miesiąca życia, do ukończenia 4 roku życia lub osiągnięcia wagi 22 kg. Wnętrze wózka biegowego stanowi bardzo wygodne, wyściełane sportowe siedzisko, uzupełnione o 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, które zabezpieczają maluszka przed wypadnięciem.

Wózek Cybex Zeno możesz zaprojektować według własnego uznania – wybrać ulubione kolory, dopasować je do Twoich sportowych ubrań. Aluminiowa rama z pneumatycznymi oponami i stałym kołem przednim dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: Black – Black Details, Black – Pink Details, a także Creme – Orange Details. Do ramy dopasujesz kolor siedziska – All Black, Maliblue, Bleached Sand, Medal Grey lub Silver Pink. Jego nowoczesna budowa i opływowa linia sprawiają, że wózek wyróżnia się podczas rodzinnych spacerów i zachęca do ruchu na świeżym powietrzu.

Cybex Zeno to unikalny produkt, który daje użytkownikowi ogromną wolność. Tym, co sprawia, że wózek jest wyjątkowy, to możliwość biegania bez użycia rąk, a także szybkiego przekształcenia wózka w przyczepkę rowerową. Dzięki temu ograniczasz ilość niezbędnych przedmiotów do opieki nad maluszkiem i dajesz sobie okazję do wszechstronnego poznawania świata z Twoją pociechą.

Wózek do biegania możesz używać na wiele sposobów – podczas rodzinnego treningu, zamiast typowej spacerówki, w zastępstwie nosidła turystycznego oraz podczas robienia zakupów. Wózek biegowy sprawdzi się podczas drogi do żłobka lub przedszkola, zapewni Ci najwyższy komfort, gdy planujesz dłuższą wycieczkę i chcesz mieć wszystkie niezbędne akcesoria zawsze przy sobie. Gdy decydujesz się na jeden produkt, zyskujesz dodatkową przestrzeń w szafie lub bagażniku, ograniczasz wydatki i jesteś przygotowany na każdą okoliczność.

Wózek do biegania Cybex Zeno to kompaktowe składanie w ciągu kilku sekund. Jego regulowany, ergonomiczny antypoślizgowy uchwyt z silikonu do pchania daje większą wygodę prowadzenia, gdy trenujesz. Dodatkową ochronę stanowi pasek na nadgarstek dla rodzica. Gdy zdecydujesz się na bieganie, możesz wykorzystać wygodną uprzęż na pas i biodra. Jeśli pokrycie wózka ulegnie zabrudzeniu, bez trudu zdejmiesz je i upierzesz w pralce w 30 stopniach.

Cybex zeno

Wózek do biegania Cybex Zeno – podsumowanie

Wózek do biegania daje rodzicom szereg możliwości, by aktywnie i zdrowo spędzać czas z najmłodszymi. Wspólny trening to nie tylko okazja, by dbać o kondycję, ale także sposobność do budowania zdrowych nawyków już od pierwszych miesięcy życia maluszka. Kiedy Ty ćwiczysz, Twoje maleństwo poznaje otaczający świat i w bezpieczny sposób zyskuje nowe doświadczenia. To dodatkowa metoda podnoszenia dziecięcej odporności i droga do budowania wyjątkowej więzi z bobasem!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up