+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki 3w1 - napęd elektryczny

Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym - nowa moda czy zbędny dodatek?

2018-08-10

Napęd, który ułatwia prowadzenie wózka

Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym to jedna z najnowszych propozycji na rynku wyposażenia dla dziecka. Czy jest to przydatna innowacja, która ułatwi życie wielu rodziców czy może zbędny dodatek? Poniżej przedstawiono i krótko opisano najważniejsze parametry wózków dziecięcych z napędem, które pozwolą odpowiedzieć na pytanie. Obecność silnika elektrycznego w wózku dla dziecka sprawia, że jego prowadzenie staje się łatwiejsze i nie wymaga wysiłku. Dzięki temu także dziadkowie będą mogli swobodnie wyjść na spacer z wnukiem. Rodzice, zwłaszcza tatusiowe, mogą z kolei zafascynować się tym nowoczesnym rozwiązaniem, ponieważ napęd elektryczny wzorowany jest na wózkach przeznaczonych do gry w golfa.

 Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym - nowa moda czy zbędny dodatek? - blog Bobowozki

Przydatne funkcje

Wózek z napędem elektrycznym posiada także inne udogodnienia, takie jak gondola z funkcją kołyski (rytmiczne bujanie na boki), wentylowane i obrotowe siedzisko, ocieplacz na nóżki czy łatwość składania.

Bezpieczny i cichy spacer

Przednie koła obrotowe w wózku dziecięcym z napędem elektrycznym zapewniają możliwość blokady. Dodatkowo, silnik elektryczny jest całkowicie bezszelestny, dzięki maluch może podczas spaceru spokojnie uciąć sobie drzemkę. Uruchomienie wózka przebiega szybko i sprawnie. Wystarczy przekręcić pokrętło mocy umieszczona na rączce, do której doczepiony jest specjalny pasek bezpieczeństwa.

Wózek dziecięcy z napędem elektrycznym - nowa moda czy zbędny dodatek? - blog Bobowozki

Ciekawy design wózka dziecięcego

Poza innowacyjnością, bezpieczeństwem oraz wygodą, wózek z napędem elektrycznym również świetnie się prezentuje. Ten model zdobył nawet nagrodę Red Dot Design Award jako najbardziej oryginalny i atrakcyjny wizualnie wózek dla dziecka. Warto również zwrócić uwagę na serię wózków e-Priam z prestiżowej kolekcji Cybex Platinum, która zachwyca nie tylko swoim wyjątkowy designem, ale również zastosowaną technologią oraz trwałością wykonania.

Gdzie kupić wózek dziecięcy z napędem elektrycznym?

Jak wskazują powyższe akapity, wózek dziecięcy z napędem elektrycznym posiada szereg zalet. Właściwie jednym argumentem, który skłania do przemyślenia jego zakupu jest dosyć wysoka cena. Nie da się jednak zaprzeczyć, że wygoda i bezpieczeństwo naszego dziecka są warte każdej ceny. Szeroki wybór wózków dziecięcych, w tym również modele z napędem elektrycznym, można znaleźć w sklepie internetowym bobowozki.pl.

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.