Facebook pixel
Koszyk - do kasy   0 szt. 0zł  Do kasy
BoboWózki logo
Zapraszamy do specjalistycznych salonów : KRAKÓW - Al. Jana Pawła II 31 - przy AWF, BIAŁYSTOK - ul. Wasilkowska 30, RADOM - ul. 1905 roku 21 - wjazd od Marywilskiej, ŁÓDŹ - ul. Kilińskiego 298, WROCŁAW - ul. Szkocka 3, KATOWICE - Al. Roździeńskiego 93 - w Agata Meble, BYDGOSZCZ - ul. Szajnochy 2, GDAŃSK - ul. Łostowicka 4, KOSZALIN - ul. Kołłątaja 1a, POZNAŃ - ul. Serbska 9 - w Miasto Wnętrz, GDYNIA - ul. Nowodworcowa 22, ZAMOŚĆ - Al. 1 Maja 3.Zapraszamy do specjalistycznych salonów : KRAKÓW - Al. Jana Pawła II 31 - przy AWF, BIAŁYSTOK - ul. Wasilkowska 30, RADOM - ul. 1905 roku 21 - wjazd od Marywilskiej, ŁÓDŹ - ul. Kilińskiego 298, WROCŁAW - ul. Szkocka 3, KATOWICE - Al. Roździeńskiego 93 - w Agata Meble, BYDGOSZCZ - ul. Szajnochy 2, GDAŃSK - ul. Łostowicka 4, KOSZALIN - ul. Kołłątaja 1a, POZNAŃ - ul. Serbska 9 - w Miasto Wnętrz, GDYNIA - ul. Nowodworcowa 22, ZAMOŚĆ - Al. 1 Maja 3.Zapraszamy do specjalistycznych salonów : KRAKÓW - Al. Jana Pawła II 31 - przy AWF, BIAŁYSTOK - ul. Wasilkowska 30, RADOM - ul. 1905 roku 21 - wjazd od Marywilskiej, ŁÓDŹ - ul. Kilińskiego 298, WROCŁAW - ul. Szkocka 3, KATOWICE - Al. Roździeńskiego 93 - w Agata Meble, BYDGOSZCZ - ul. Szajnochy 2, GDAŃSK - ul. Łostowicka 4, KOSZALIN - ul. Kołłątaja 1a, POZNAŃ - ul. Serbska 9 - w Miasto Wnętrz, GDYNIA - ul. Nowodworcowa 22, ZAMOŚĆ - Al. 1 Maja 3.

Nie wiesz jaki wózek wybrać? - odwiedź BoboWózki!

Od kilkunastu lat zgłębiamy temat wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, jest to nasza pasja i każdego dnia bacznie obserwujemy jak te produkty stają się coraz bardziej doskonałe.

Skrupulatnie dobrane nowoczesne wózki

Oferowane przez nas wózki dziecięce i foteliki są stale przez nas selekcjonowane tak, by zapewnić bezpieczne i najlepsze z możliwych propozycje. Poza designem i funkcjonalnością, duże znaczenie ma oczywiście jakość wykonania i trwałość wózka. Obecnie wiele wózków wielofunkcyjnych występuje na dużych, pompowanych kołach, a dzięki temu mogą one być bardziej wytrzymałe i komfortowe dla dzieci.

Profesjonalne wsparcie serwisowe Door-To-Door

Nasi dostawcy mogą pochwalić się profesjonalnymi, autoryzowanymi serwisami, z ich szybkich i skutecznych usług można korzystać w ramach gwarancji jak i w trybie pogwarancyjnym. W większości przypadków serwis działa w systemie Door-To-Door, i w razie potrzeb naprawy mogą być dogodnie realizowane niemal bez wychodzenia z domu.

Bezpieczny zakup wózka u specjalistycznego sprzedawcy

W BoboWózki możecie kupić wózek dziecięcy bez obaw, bo jeśli nie spełni Waszych oczekiwań wystarczy pamiętać, że u nas macie aż 30 dni na jego zwrot bez konieczności podawania jakiejkolwiek przyczyny. Jeśli bylibyście zainteresowani rezerwacją wózka lub fotelika, to oferujemy specjalną usługę BoboRezerwacje, wystarczy zamówić wózek w takim wariancie, wpłacić zadatek 200zł, a wózek będziemy przechowywali do momentu kiedy będzie już potrzebny.

Stacjonarne sklepy z wózkami w całej Polsce

Jak to już mówią - jak po wózki to do BoboWózki. Stale rozwijamy nasze salony w całej Polsce i doskonalimy się na wytrawnych doradców, a wszystko po to by sprostać Waszym oczekiwaniom, świeżo upieczonych rodziców. Każdego dnia prezentujemy najlepszą ofertę wyjątkowych wózków dziecięcych z najnowszych kolekcji światowych brand'ów.

Wózki dziecięce w przyszłości

Producenci wózków prześcigają się w rozwiązaniach, które choć w minimalnym stopniu mogą ułatwić i uprzyjemnić rodzicom korzystanie z tych pojazdów dla potrzeb ich dzieci. Nie licząc coraz bardziej odważnych designersko projektów, większość projektantów koncentruje się na tym by każdy kolejny, nowy model wózka dziecięcego był coraz bezpieczny, lżejszy, maksymalnie mały, a jego prowadzenie wymagało niewiele siły, a nawet uwagi.

Nova Maxi Cosi vs Cybex Platinum Priam

Już teraz mamy przedsmak takich rozwiązań, dzięki którym wózek dziecięcy możemy złożyć przy minimalnym wysiłku i ingerencji, przykładowo wózek Maxi Cosi Nova złożysz jedną reką.

Wózki dziecięce

Wózek dziecięcy służy rodzicom do przewożenia dziecka, jest to jeden z ich najważniejszych atrybutów podczas pierwszego etapu wychowywania dzieci, od urodzenia do około 3 lat. Dzięki temu że wózki dziecięce można kupić relatywnie niedrogo, to opieka nad dzieckiem w obecnych czasach staje się łatwiejsza i znacznie bardziej komfortowa. Z wózkiem dziecięcym kojarzą nam się najpiękniejsze momenty, w tych jakże ważnych dniach dla każdego nowonarodzonego dziecka oraz jego całej rodziny. Zanim wybierzecie się na ten pierwszy, symboliczny spacer pozostaje rozprawić się z dylematem - który wózek wybrać dla swojego dziecka? I tutaj z pomocą przychodzimy my - eksperci BoboWózki.

Wyselekcjonowane, nowoczesne wózki dla dzieci

Wózki kiedyś a dziś to już inna historia. Zmieniło się tak wiele, technologia rozwinęła się daleko do przodu, podobnie jak w przypadku innych technicznych urządzeń czy też pojazdów mechanicznych. Wózki dziecięce nie przypominają już tych z przeszłości, technologia wykonania jest nieporównywalna, nadal ciągle postępuje i jest na coraz wyższym poziomie. Producentom wózków dla dzieci z każdą nową kolekcją udaje się wszystkich zaskakiwać, ulepszają swoje produkty i wprowadzają najnowsze rozwiązania. Powstają nowe patenty, a jest to możliwe dzięki wyjątkowym pomysłom, wielu producentów opracowuje nowe systemy które pozwalają odróżnić się od konkurencyjnych modeli, ale przede wszystkim ułatwiają użytkowanie.

 
Main line
cybex platinum
anex
stokke
peg perego
maclaren
baby design
emmaljunga
camarelo
quinny
baby jogger
joolz
abc design
mima
bebetto
britax romer
maxi cosi
kiddy
cybex
besafe
axkid
adamex
roan
tfk
gb
mountain buggy
x-lander
klippan
concord
phil teds
inglesina
coletto
expander
riko
babyzen
tako
thule chariot
safety1st
graco
diono
espiro
baby monsters
jane
recaro
hauck
navington
easygo
takata
elodie details
bloom
lascal
babyhome
easywalker
teutonia
oyster
cosatto
tiny love
meble babyvox
timoore
meble babybest
meble bellamy

Informacje

Przed zamówieniem

Po zamówieniuFoteliki samochodowe dla dzieci   Wózki dziecięce mama i ja poznań   Wózek Cybex  Platnosci PayU
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2004-2018

BoboWózki, 81581 Gdynia, Nowodworcowa 22, VAT No. PL5862281092, Kontakt: +48 58 728 21 95, +48 504 950 350