+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem BeSafe

Na przestrzeni kilku ostatnich lat oferta wózków dziecięcych i fotelików samochodowych znacząco powiększyła się o nowe, innowacyjne i bardzo praktyczne modele. Dla bardziej wymagających rodziców, przygotowaliśmy tzw. full zestawy z wózkiem i fotelikiem w komplecie, czyli zestawy trzyfunkcyjne - wersja głęboka, spacerowa oraz fotelik samochodowy 0-13kg w jednym pakiecie. W ten sposób wygodne i jednocześnie stylowe wózki dla dzieci dostosowują się do codziennych potrzeb i wymagań nowoczesnych rodziców.

...
Zakres cenowy
2248zł
6675zł

Wybór bezpiecznych fotelików, kompatybilny wózek

Foteliki samochodowe BeSafe w zestawach mają możliwość zamontowania na stelażu wózka bezpośrednio bądź też w niektórych modelach poprzez specjalny adapter, najczęściej odbywa się to w systemie wkliknięcia. Oferujemy też zestawy 4w1, gdzie dodatkowym praktycznym elementem jest również baza isofix - dla komfortowego i bezpiecznego zamontowania fotelika w aucie poprzez system isofix, czyli dosłownie wpinając - w ramę samochodu. W ofercie fotelików BeSafe znajdziecie rozwiązanie typu MODULAR, gdzie do tej samej bazy pasuje zarówno fotelik dla noworodka, jak również siedzisko fotelika dla starszego dziecka. Kiedy dziecko wyrośnie z fotelika 0-13kg, zmieniamy fotelik na większy, najlepiej też RWF, a sama baza zostaje.

Zmień fotelik na większy we właściwym momencie

Przy różnych kategoriach wagowych inne kryteria mają znaczenie na które koniecznie należy zwrócić uwagę. Badacze wypadków, lekarze oraz organizacje zdrowotne i niezależne konsumenckie zdecydowanie zalecają - maksymalnie wydłużaj wiek dzieci w którym będą nadal mogły bezpiecznie podróżować tyłem do kierunku jazdy, nawet do 4 lat!

Zobacz również: wózki Premium, z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, z fotelikiem Maxi Cosi, artykuły dziecięce

Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.