+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Z fotelikiem BeSafe

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem BeSafe – bezpieczeństwo i wygoda

Na przestrzeni kilku ostatnich lat oferta wózków dziecięcych i fotelików samochodowych znacząco powiększyła się o nowe, innowacyjne i bardzo praktyczne modele. Dla bardziej wymagających rodziców przygotowaliśmy zestawy z wózkiem i fotelikiem w komplecie, czyli zestawy trzyfunkcyjne – wersja głęboka, spacerowa oraz fotelik samochodowy 0-13kg w jednym pakiecie. W ten sposób wygodne i jednocześnie stylowe wózki dla dzieci dostosowują się do codziennych potrzeb i wymagań nowoczesnych rodziców.

Wielu rodziców martwi się, że ich wymarzony wózek 2w1 nie będzie kompatybilny z fotelikiem innego producenta. Na szczęście wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem Besafe pozwalają Ci cieszyć się z rozmaitych zestawów z wózkami do miasta i do wygodnego poruszania się na nierównym podłożu.

...

Wózki dziecięce z fotelikiem BeSafe dają Ci swobodę wyboru i możliwość dopasowania koloru tapicerki wózka do ubranek maluszka lub innych akcesoriów pielęgnacyjnych. Wszystkie proponowane przez nas wózki w zestawie z fotelikiem BeSafe posiadają najważniejsze certyfikaty bezpieczeństwa i są wykonane z materiałów, z których mogą korzystać nawet noworodki. Wózki z fotelikiem samochodowym BeSafe są gwarancją, że Twoja pociecha otrzymuje najlepszą opiekę w każdych okolicznościach.

Wybór bezpiecznych fotelików, kompatybilny wózek

Foteliki samochodowe BeSafe w zestawach mają możliwość zamontowania na stelażu wózka bezpośrednio bądź też w niektórych modelach poprzez specjalny adapter, najczęściej odbywa się to w systemie wkliknięcia. Oferujemy też zestawy 4w1, gdzie dodatkowym praktycznym elementem jest również baza isofix – dla komfortowego i bezpiecznego zamontowania fotelika w aucie poprzez system isofix, czyli dosłownie wpinając w ramę samochodu.

W ofercie fotelików BeSafe znajdziecie rozwiązanie typu MODULAR, gdzie do tej samej bazy pasuje zarówno fotelik dla noworodka, jak i siedzisko fotelika dla starszego dziecka. Kiedy dziecko wyrośnie z fotelika 0-13kg, zmieniamy fotelik na większy, najlepiej też RWF, a sama baza zostaje. To oszczędność pieniędzy i wygoda dla rodzica, poprzez wykorzystanie tych samych elementów do montażu oraz regulacji poszczególnych parametrów fotelika.

Wózek spacerowy z fotelikiem pozwala Ci łatwo przesiąść się z gondoli na model dla starszaka. Jednocześnie wózki dziecięce z fotelikiem samochodowym ograniczają liczbę przedmiotów, potrzebnych do opieki nad niemowlęciem. Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem BeSafe są rozwiązaniem dla rodziców, którym brakuje przestrzeni w małym mieszkaniu lub którzy korzystają z niewielkiego miejskiego samochodu.

Wózki z fotelikiem samochodowym szybko rozmontujesz, złożysz wraz z siedziskiem i schowasz w bagażniku samochodu, a sam fotelik zamontujesz na tylnym siedzeniu. Poprzez wózki z fotelikiem samochodowym BeSafe przekonasz się, jak przyjemnie jest spędzać czas z niemowlęciem i przemieszczać się z nim samochodem.

Zmień fotelik na większy we właściwym momencie

Przy różnych kategoriach wagowych inne kryteria mają znaczenie, na które koniecznie należy zwrócić uwagę. Badacze wypadków, lekarze oraz organizacje zdrowotne i niezależne konsumenckie zdecydowanie zalecają - maksymalnie wydłużaj wiek dzieci w którym będą nadal mogły bezpiecznie podróżować tyłem do kierunku jazdy, nawet do 4 lat!

Właśnie taką możliwość dają foteliki Besafe, które rosną wraz z dzieckiem i tworzą bezpieczną przestrzeń dla smyka na wypadek ewentualnej kolizji. Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem BeSafe to również ochrona niemowlęcia podczas spacerów. Szybko przekonasz się, że doskonale amortyzowany stelaż naszych wózków, które możesz kupić w zestawie z fotelikiem Besafe, przekłada się na lepszy sen dziecka i mniej drgań podczas spacerów. Kilkutygodniowy smyk jest wówczas mniej narażony na mikrourazy, a jego kręgosłup znajduje się we właściwej pozycji nawet podczas szybszego marszu.

Wózki dziecięce z fotelikiem BeSafe pozwalają Ci dopasować wszystkie elementy wózka do aktualnego wzrostu i wagi dziecka. Możesz wybrać spośród wielu obszernych gondoli z regulowaną budką przeciwsłoneczną oraz wodoodpornym materiałem. Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem są dostępne z kompletem przydatnych akcesoriów – znajdziesz tu pojemne torby pielęgnacyjne z dodatkowymi kieszeniami, praktyczne zawieszki na smoczek lub bidon, trwałe moskitiery, folie przeciwdeszczowe i śpiworki na zimowe przechadzki.

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem BeSafe – wszechstronne rozwiązania

Jeśli zdecydujesz się na wózki dziecięce z fotelikiem BeSafe, będziesz mógł dopasować je do potrzeb Waszej rodziny i ulubionych zająć domowników. Są to nowoczesne wózki w zestawie z fotelikiem BeSafe do jazdy w terenie, uprawiania sportu z dzieckiem i modele z dużymi kołami odpornymi na przebicia. Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem zabierzesz na wakacje, a nawet użyjesz ich podczas podróży samolotem. Każdy z prezentowanych modeli rośnie z maluchem i pozwala na wygodne dopasowanie poszczególnych elementów wózka i fotelika do indywidualnych potrzeb smyka.

Z pewnością nawet najbardziej wymagających rodziców zadowoli szeroka gama kolorów i wzorów, która charakteryzuje każdy wózek spacerowy z fotelikiem. Wózek i fotelik samochodowy pomogą Ci podczas codziennej drogi do żłobka lub przedszkola, będą ułatwieniem, gdy Twoja pociecha zmęczy się podczas dłuższego spaceru.

Nasze wózki z fotelikiem samochodowym są odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy lubią otaczać się jakościowymi przedmiotami o niebanalnym wyglądzie. Wózki w ofercie sklepu BoboWózki łączą wygodę, nowoczesne rozwiązania i atrakcyjny design, który uprzyjemni czas spędzamy z niemowlęciem. Poznaj wyjątkową ofertę naszych wózków dziecięcych dostępnych w zestawie z fotelikiem Besafe i zapewnij swojemu maluszkowi najlepszą ochronę, na jaką zasługuje!

Zobacz również: wózki Premium, z fotelikiem Cybex, z fotelikiem Avionaut, z fotelikiem Maxi Cosi, artykuły dziecięce

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up