+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Jeden obok drugiego

Wózki dziecięce bliźniacze jeden obok drugiego

Wózki dziecięce bliźniacze jeden obok drugiego są jednym z najważniejszych produktów wspomagających opiekę nad więcej niż jedną pociechą. Wózki bliźniacze spacerowe jeden obok drugiego pozwalają z łatwością przemieszczać się nawet bardzo licznej rodzinie, ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków i dają radość z czasu spędzonego z bobasami. Nie brakuje w nich najnowocześniejszych rozwiązań, które gwarantują łatwość prowadzenia i składania stelaża wózka mimo większych gabarytów spacerówki.

Bliźniacze wózki jeden obok drugiego to nie tylko propozycja dla rodziców wieloraczków. To także pomoc podczas rodzinnych spacerów, gdy opiekujesz się dziećmi w podobnym wieku. Nowoczesne spacerówki bliźniacze jeden obok drugiego wyróżniają się dobrą amortyzacją i gwarantują stabilność, niezależnie od liczby małych pasażerów. Jednocześnie dostępne w naszym sklepie wózki dziecięce bliźniacze jeden obok drugiego mają bardzo pojemne kosze zakupowe do przewożenia dziecięcych akcesoriów, a także dodatkowe elementy, które są niezbędne o różnych porach roku i przy zmiennych warunkach atmosferycznych.

...

Wózki dziecięce bliźniacze jeden obok drugiego – alternatywa dla modeli „jeden za drugim”

Wśród wózków dla bliźniąt dostępne są dwa rodzaje − te, w których siedziska ustawione są za sobą w rzędzie oraz takie, w których są one jedno obok drugiego. To wózek bliźniaczy obok siebie jest chętniej wybierany przez rodziców, którzy cenią sobie jednoczesny dostęp do obojga dzieci, ponieważ maluchy siedzą w tej samej odległości. Spacerówki bliźniacze jeden obok drugiego sprawdzają się zarówno na miejskich chodnikach i parkowych ścieżkach, jak i podczas wycieczek za miasto i wakacyjnych wojaży.

Wózki spacerowe bliźniacze jeden obok drugiego pozwalają mieć rodzicowi stały kontakt ze wszystkimi maluchami. Bliźniacze wózki dziecięce w konfiguracji wózek jeden obok drugiego to funkcjonalna propozycja nie tylko dla bliźniąt, ale także dla starszych dzieci. Wszystko dzięki temu, że w wózkach dla dzieci typu jeden obok drugiego można zamontować jedną gondolę lub fotelik dla noworodka, a z drugiej strony siedzisko spacerowe dla starszego dziecka. Wówczas wózki spacerowe bliźniacze jeden obok drugiego pozwalają na kontakt między rodzeństwem i możliwość spontanicznej interakcji między dzieciakami.

Wózki bliźniacze jeden obok drugiego – poznaj ten produkt

Proponowane przez nas spacerówki bliźniacze jeden obok drugiego to produkty, które spełniają wszystkie kryteria bezpiecznych i niezawodnych wózków dla niemowląt i starszaków. Oferta obejmuje zarówno wózki bliźniacze 3w1 jeden obok drugiego, jak i modele bez wypinanych siedzisk. Dostępne są opcje, które zabezpieczą potrzeby Twoje i dzieci już od chwili, gdy maluchy pojawią się na świecie. Bez trudu jednak wybierzesz również takie, które będą odpowiednie dla nieco starszych dzieci, najlepiej samodzielnie siedzących.

Wszystkie dostępne w tej kategorii wózki bliźniacze jeden obok drugiego pochodzą od cenionych producentów. To sprawia, że bez względu na to, który model wybierzesz, możesz być pewien jego doskonałej jakości. Producenci nie tylko wybierają sprawdzone materiały, ale również kierują się takim doborem technologii, który gwarantuje maksimum komfortu dzieciom i rodzicom. Dzięki temu wózki dla dwójki dzieci są wygodne, a przy okazji również funkcjonalne.

Wózki bliźniacze spacerowe jeden obok drugiego, które proponujemy, posiadają najważniejsze europejskie certyfikaty bezpieczeństwa – mają regulowane pasy bezpieczeństwa, barierki ochronne i elementy odblaskowe, które są niezbędne po zapadnięciu zmroku. W zestawie z wózkiem dostępne są odporne na uszkodzenia mechaniczne folie przeciwdeszczowe, moskitiery i torby pielęgnacyjne, w których pomieścisz wszystkie niezbędne drobiazgi dla malucha. Duże, odporne na przebicia koła, amortyzowane zawieszenie i kompatybilne ze stelażami obszerne gondole to dodatkowe zalety, dla których warto zdecydować się na wózek jeden obok drugiego z naszej oferty.

Co wyróżnia wózki dla bliźniąt jeden obok drugiego?

Na początek warto wspomnieć o samej konstrukcji, dla której wózek dla bliźniąt jeden obok drugiego jest osobną kategorią. W tym przypadku dzieci siedzą obok siebie. Ma to swoje zalety – możesz być w stałym kontakcie z obojgiem, a maluchy siedzą w takiej samej odległości od osoby, która prowadzi ten wózek dziecięcy. Mają też styczność ze sobą nawzajem, co może być zaletą w przypadku wspólnej zabawy oraz wadą, gdy jedno dziecko chce się bawić, a drugie – spać.

Dodatkowo wózek bliźniaczy jeden obok drugiego wyróżnia się konstrukcją znacznie szerszą od standardowej. W rezultacie masz dwie opcje − wybrać wózek dla dzieci nieco węższy, ale również o mniej przestronnych siedzeniach, albo szerszy i wygodniejszy dla dzieci. Pierwsza opcja jest bardziej praktyczna, ale wystarczy na krótszy okres. Druga z kolei jest bardziej komfortowa dla dzieci, ale sprawia trudność na przykład przy próbach przejścia przez wąskie drzwi lub bramy.

Jeśli chcesz postawić na rozwiązanie, które będzie towarzyszyło dzieciom od chwili narodzin, wybierz wózki bliźniacze 3w1 jeden obok drugiego. W takiej opcji masz dostępne trzy rodzaje siedzisk. Podstawowe to gondola odpowiednia dla dzieci od chwili narodzin aż do momentu, gdy nie zaczną samodzielnie siadać. Drugi typ siedziska to spacerówka − idealna nawet do drugiego czy trzeciego roku życia. Dodatek stanowi fotelik samochodowy w formie nosidełka. Dzięki adapterom możesz wpiąć go w ramę wózka. Będzie on służył aż do momentu, gdy dzieci skończą pierwszy rok życia.

Drugą opcją jest postawienie na modele przeznaczone jedynie dla starszych dzieci. To właśnie wózek bliźniaczy obok siebie w wersji spacerowej jest najbardziej popularną z dostępnych alternatyw. Zazwyczaj jest on lżejszy, co wynika z jego konstrukcji. Praktycznie każdy wózek dla bliźniąt jeden obok drugiego jest składany, dlatego nie ma problemu z jego przewożeniem albo przechowywaniem, gdy jest nieużywany.

Zależnie od tego, po jakim terenie zazwyczaj będziesz się przemieszczać, możesz wybrać wózki bliźniacze jeden obok drugiego o różnych cechach. Najważniejszy jest zdecydowanie system amortyzacji − im lepsza amortyzacja, tym mniejsze wstrząsy podczas jazdy po nierównościach, co dotyczy zwłaszcza wózka o większej wadze. Warto zadbać też o to, aby koła przednie były skrętne, zaś tylne blokowane centralnym hamulcem. To najbezpieczniejsza, a zarazem najwygodniejsza opcja.

Każdy wózek bliźniaczy jeden obok drugiego może być wyposażony w dodatkowe, wygodne opcje i akcesoria. Należą do nich na przykład przedłużana budka wykonana z materiału pochłaniającego promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki temu dziecko chronione jest przed bezpośrednim słońcem, a wnętrze wózka dziecięcego nie nagrzewa się – to istotne zwłaszcza w przypadku gondoli. Przydatnym dodatkiem będzie też pałąk w spacerówce, który znacznie ułatwia utrzymanie dzieci na miejscu. Warto, aby tapicerka była odporna na deszcz i łatwa w czyszczeniu.

Równie ważne są bezobsługowe koła wykonane z materiałów odpornych na przebicia. Gdy maluszkami opiekuje się więcej niż para rodziców, praktyczna okazuje się regulowana rączka wózka, a także możliwość ustawienia każdego siedziska w dowolnej pozycji. Dzięki temu możesz swobodnie dopasować poszczególne parametry wózka do potrzeb każdego małego pasażera, nawet gdy jeden maluch chce się bawić, a drugi odpoczywa po intensywnym dniu na placu zabaw. W niektórych modelach dostępna jest nawet opcja całkowitego ułożenia siedziska spacerowego na płasko – dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujesz bezpieczny środek transportu do przewożenia niemowląt, które jeszcze samodzielnie nie siedzą. To tylko niektóre udogodnienia, które charakteryzują nasze wózki jeden obok drugiego.

Wózek bliźniaczy obok siebie – kiedy go wybrać?

Wózki bliźniacze jeden obok drugiego to świetny wybór, jeśli zależy Ci na komfortowym poruszaniu się po nierównościach. Gdy mieszkasz w okolicy mało zurbanizowanej, taki wózek dla dzieci będzie stabilniejszy, a przy tym łatwiejszy w prowadzeniu − zwłaszcza gdy wybierzesz model wyposażony w dobre amortyzatory. Z drugiej strony to także opcja do miasta – zmieścisz się nim na chodniku i przejedziesz po polnej drodze, schowasz w standardowej windzie i wjedziesz między alejki w dużym supermarkecie.

Gdy między dziećmi jest różnica wieku, lepszym wyborem będzie wózek rok po roku. Jeśli jednak wolisz postawić na wózek dla bliźniąt jeden obok drugiego, wybierz model z wymiennymi siedziskami. Dotyczy to przypadku, w którym dzieci mają przebywać razem na spacerach już od momentu narodzin młodszego potomka. Jeśli młodsze dziecko samodzielnie siedzi, wystarczająca będzie wózek spacerówka z opcją rozłożenia siedziska do pozycji leżącej.

Dla dzieci, które dzieli niewielka różnica wieku, może przydać się też specjalna boczna przystawka lub dodatkowe siedzisko, montowane obok klasycznego wózka spacerowego dla dwójki bliźniaków. Wózki rok po roku nie raz ratują zmęczonych rodziców i ich pociechy, gdy starszak nie ma siły wrócić do domu ze spaceru na swoich nogach. Dzięki nowoczesnej spacerówce łatwiej zapanujesz nad swoimi pociechami w ruchliwym miejscu i bez obaw dotrzesz do domu z pobliskiego sklepu.

Wózek bliźniaczy jeden obok drugiego może mieć liczne funkcjonalności, dlatego bez trudu wybierzesz model, który w pełni będzie do Ciebie przemawiał. Dostępne są też wózki dla dzieci z dużym koszem pod siedziskamiidealne, gdy podczas spacerów załatwiasz sprawunki.

Zobacz również: meble dziecięce, wózki spacerowe, wózki dla dzieci 3w1, foteliki samochodowe, foteliki RWF

Wózek jeden obok drugiego czy jeden za drugim?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również kompaktowe wózki bliźniacze typu jeden obok drugiego. Ich producenci położyli nacisk na minimalizację szerokości. Dobrym przykładem jest tutaj model wózka dla bliźniaków Mountain Buggy o szerokości wynoszącej zaledwie 63 cm. Taki wózek chętnie wybierają właściciele niewielkich aut lub osoby, które pragną w prosty sposób zorganizować przechowywanie dziecięcych akcesoriów.

Jednocześnie wózki dziecięce bliźniacze w stylu jeden obok drugiego zapewniają dziecku pełną wygodę. W naszej ofercie online posiadamy najnowsze modele wózków dla dzieci z rodzaju jeden obok drugiego, w tym TFK czy Baby Monsters, które umożliwiają montaż fotelików na stelażu. Poznaj szeroką ofertę naszych nowoczesnych i intuicyjnych wózków dla maluchów jeden obok drugiego i wybierz ten, dzięki któremu rodzicielstwo będzie dla Ciebie przyjemną i pełną pasji przygodą!

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up