+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce bliźniacze jeden obok drugiego

Bliźniacze wózki dziecięce w konfiguracji jeden obok drugiego to funkcjonalna propozycja nie tylko dla bliźniąt, ale także dla noworodków czy starszych dzieci. Wszystko dzięki temu, że w wózkach dla dzieci typu jeden obok drugiego można zamontować jedną gondolę lub fotelik dla noworodka, a z drugiej strony siedzisko spacerowe dla starszego dziecka.

...
Zakres cenowy
695zł
6995zł

Wózek jeden obok drugiego czy jeden za drugim?

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również kompaktowe wózki bliźniacze typu jeden obok drugiego. Ich producenci położyli nacisk na minimalizację szerokości. Dobrym przykładem jest tutaj model wózka dla bliźniaków Mountain Buggy o szerokości wynoszącej zaledwie 63 cm. Jednocześnie wózki dziecięce bliźniacze w stylu jeden obok drugiego zapewniają dziecku pełną wygodę. W naszej ofercie online posiadamy najnowsze modele wózków dla dzieci z rodzaju jeden obok drugiego, w tym TFK czy Baby Monsters, które umożliwiają montaż fotelików na stelażu.

Zobacz również: meble dziecięce, wózki spacerowe, wózki dla dzieci 3w1, foteliki samochodowe, foteliki RWF

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.