+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Aktywne filtry:
kategoria: Z fotelikiem Cybex

Wózki dziecięce 3w1 z fotelikiem Cybex

Zestaw Travel System z jednym z najnowszych modeli fotelików marki Cybex - Aton 5 czy Cloud Q to jeden z najlepszych wyborów zarówno pod względem innowacyjnych rozwiązań jak i pod względem zapewnienia najwyższego stopnia bezpieczeństwa. W skład proponowanych zestawów oprócz wózka głęboko-spacerowego wchodzi również fotelik samochodowy - w tym przypadku niemieckiej marki Cybex - kompatybilny z wózkiem w taki sposób, że poprzez specjalne łączniki można wpiąć go i przewozić na stelażu wózka.

...

Foteliki samochodowe Cybex 3w1 kompatybilne z wózkami

Możliwość przewożenia dziecka w foteliku samochodowym zamontowanym na stelażu zamiast gondoli jest wygodnym rozwiązaniem, a przy okazji transportu elementów wózka autem oszczędzamy odrobinę miejsca w bagażniku naszego samochodu. Funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz design składają się na innowacje w wózkach i fotelikach dla dzieci Cybex. Fotelik samochodowy oraz wózek z gondolą używane są od pierwszych dni od narodzin przez pierwsze lata życia dziecka biorąc pod uwagę również korzystanie z wersji spacerowej wózka. Dla takich właśnie potrzeb świeżo upieczonych rodziców, fachowcy z Cybex stworzyli specjalny system modułowy, który jest w stanie zapewnić rodzicom maksymalną elastyczność.

Właściwie dobierzmy fotelik i wózek do Waszych realnych potrzeb

Najbardziej bezpieczny jest dobrze dobrany zarówno do auta jak i dziecka oraz odpowiednio przetestowany fotelik.
Nie chcielibyście obudzić śpiącego dziecka w foteliku? Dla wózków kompatybilnych z fotelikami samochodowymi Cybex, jak na przykład Aton M, jest możliwość wyjęcia fotelika z samochodu z dzieckiem i wpięcia go na ramę wózka Balios M, bądź innego wózka z tej samej linii produktowej Cybex M. Jest szansa, że dziecko tego nawet nie zauważy, smacznie śpiąc.

Zobacz również: z fotelikiem Avionaut, wózki polskie, foteliki RWF, foteliki obrotowe, łóżeczka dla dzieci

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up