+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Coletto

Firma Coletto to polska marka, która od 2008 roku tworzy wózki dla dzieci. Wszystkie produkty powstają specjalnie po to, aby spełnić wysokie wymagania nowoczesnych rodziców, a także zapewnić bezpieczeństwo i komfort ich dzieciom. Wózki Coletto tworzą specjaliści z różnych dziedzin, zgrani i zgodni co do kierunku, w którym powinien zmierzać rozwój marki. W ten sposób każde kolejne produkty są jeszcze lepsze pod względem jakości. Wózki dziecięce marki Coletto, zawarte w wyspecjalizowanym asortymencie naszego sklepu internetowego wyróżnia wiele ważnych walorów użytkowych, w tym intuicyjna obsługa, lekka konstrukcja oraz nowoczesna stylistyka.

...

Coletto – wysokie standardy jakości

Połączenie ze sobą wiele walorów sprawia, że wózki Coletto zaspokajają nawet najbardziej wyszukane oczekiwania i pozwalają na długotrwałe użytkowanie. Dla zagwarantowania wysokiego komfortu oraz bezpieczeństwa wózki Coletto produkowane są w fabryce, która posiada certyfikat ISO 9000. W ofercie naszego sklepu online, jak i w wybranych salonach BW na terenie kraju dostępne są różne modele wózków dla dzieci Coletto, w tym modele wielofunkcyjne w zestawie z fotelikami, spacerowe, jak też głęboko-spacerowe.

Wszystkie wózki Coletto objęte są wyjątkową, zapewniającą obsługę door to door gwarancją. W ten sposób masz pewność, że wszystkie ewentualne awarie zostaną naprawione w taki sposób, aby akcesoria zachowały swoją trwałość. Dodatkowo firma Coletto pomaga również rodzicom, którzy poszukują konkretnych elementów wymiennych, na przykład kół czy materacyków do wózków.

Tworząc swoje projekty, firma Coletto stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo i komfort dziecka, ale jednocześnie funkcjonalność akcesoriów. Z tego powodu większość modeli wózków jest lekka, praktyczna i przystosowana do terenu, po którym chcesz się poruszać. Każdy wózek Coletto może być rozszerzony o oferowane przez markę akcesoria dodatkowe. Wszystkie etapy procesu produkcji są bacznie kontrolowane, aby zapewnić najwyższą jakość wyrobu.

Wózki Coletto na pierwsze lata życia dziecka

Jedną z podstawowych ofert firmy Coletto są wózki wielozadaniowe. Zazwyczaj wózek Coletto 2w1 obejmuje przede wszystkim ramę wykonaną z lekkiego aluminium, którą możesz wygodnie złożyć. Do tego dołączona jest gondola dla noworodków i młodszych niemowląt, a także siedzisko spacerowe. Z kolei wózek Coletto 3w1 ma również dołączony do zestawu bezpieczny, zgodny z wymogami i homologacją fotelik samochodowy z pierwszej grupy wagowej. Sprawdzi się on od chwili narodzin dziecka do momentu, gdy ukończy ono pierwszy rok życia.

Chcesz osobno zakupić wózek dla dziecka siedzącego? Z pomocą przyjdzie Ci spacerówka Coletto, dostępna w kilku praktycznych kompozycjach. Znajdziesz tutaj zarówno idealny wózek do uprawiania sportów z dzieckiem, jak i taki na typowe, miejskie spacery. Oferowana przez firmę Coletto spacerówka może składać się do niewielkich rozmiarów, a więc być stworzoną do przechowywania w małych wnętrzach albo przewożenia w samochodzie. Możesz jednak wybrać wózek Coletto (spacerówka) wyposażony w rozbudowany system amortyzacji, idealny do jazdy w terenie.

Ciekawą alternatywą dla rodziców bliźniąt jest oferowany przez firmę Coletto wózek bliźniaczy. Produkt ten doskonale sprawdzi się w przypadku konieczności wychodzenia z dwójką dzieci naraz. Przemyślana konstrukcja umożliwia sprawowanie kontroli nad obojgiem dzieci w jednym czasie. Dodatkowo takie wózki Coletto nadal wykorzystują wiele rozwiązań znanych rodzicom z wersji pojedynczych.

Każdy wózek Coletto został wyposażony w rozwiązania, które ułatwiają jego użytkowanie. Praktyczny, nieniszczący obuwia hamulec jest jednocześnie odporny na zerwanie, dlatego utrzymuje wózek w miejscu nawet w niesprzyjających warunkach. Wykorzystywany w wózkach Coletto materiał sprawia, że tapicerka jest łatwa w czyszczeniu oraz odporna na działanie takich czynników jak na przykład silne słońce.

Praktycznie wszystkie wózki Coletto zostały wyposażone w rozwiązania, które zapewniają dzieciom komfort w trakcie spacerów. Gondole mają dodatkowy materac, uprzyjemniający czas spędzony na leżąco. Oferowany przez firmę Coletto wózek spacerowy, ale również wersja głęboka, ma przedłużaną budkę z materiału przeciwsłonecznego, dlatego skutecznie chroni przed słońcem.

Poznaj funkcjonalności, którymi wyróżnia się wózek Coletto

Jest wiele aspektów, które mogą Cię przekonać do inwestycji w wózki Coletto. Przede wszystkim wyróżnia się tutaj trwała, a przy okazji praktyczna konstrukcja. Lekka, aluminiowa rama połączona jest w wielu przypadkach ze zdejmowanymi kołami. Możesz wybrać, czy wózek Coletto ma koła piankowe, czy żelowe, zależnie od terenu, którym będziesz się nim poruszać.

Wózki dziecięce Coletto dostępne są w pełnej gamie kolorów i wzorów. Każda tapicerka jest jednak odporna na działanie promieni słonecznych, a przy okazji również wytrzymała. To sprawia, że oferowany przez firmę Coletto wózek możesz łatwo utrzymać w czystości. Przyda się to na przykład po dłuższym okresie przechowywania któregoś rodzaju siedziska.

Jedną z wielu zalet, które należy zauważyć, są dodatkowe akcesoria. Torba do wózka Coletto to w wielu modelach standard wyposażenia albo przedmiot, który można po prostu dołączyć do zamówienia. Równie przydatny może być kosz zakupowy, w który wyposażony jest każdy wózek Coletto. Może mieć on różną pojemność, a także różnić się kształtem w zależności od modelu.

Spacerowe wózki dziecięce Coletto mają regulowane oparcie, które możesz rozłożyć, gdy dziecko zażywa drzemki na spacerze. Dopasowana wysokość podnóżka sprawia, że wózki Coletto są po prostu wygodne i zapewniają maluchom komfort podczas codziennych wyjść z domu. Dodatkowo często oferowany przez firmę Coletto wózek 2w1 ma również opcję wpięcia nosidełka samochodowego w ramę. To wygodne rozwiązanie podczas wyjazdowych zakupów z dala od domu albo wizyt u lekarza.

Wyjątkowe modele wózków w ofercie Coletto

W prezentowanym asortymencie można wyróżnić następujące serie: Florino, Savona, Verona, Joggy. Wózki te mogą występować w zestawie z bezpiecznym fotelikiem dziecięcym oraz torbą podręczną w zestawie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, w tym również z ceną komfortowych i funkcjonalnych wózków dziecięcych Coletto.

Czy warto wybrać markę Coletto?

Projektanci marki Coletto doskonale rozumieją, czym dla rodziców jest bezpieczeństwo dziecka. To niesłychanie ważna wartość, którą pielęgnują tak bardzo, jak jest to tylko możliwe. Łatwo jest dbać o komfort dziecka z marką Coletto - jej wózki dziecięce posiadają szereg atrakcyjnych funkcjonalności, dzięki którym podróż staje się bardzo prosta i komfortowa. Dzieci w nich są otoczone najlepszą opieką, która zapewni im bezpieczną barierę przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, czy też owadami, które są szczególnie uciążliwe w porze letniej. Ze względu na tę niezwykłość, marka Coletto jest jedną z tych, którą rekomendujemy i polecamy zarówno noworodkom, jak i starszym dzieciom - każde z nich poczuje się rewelacyjnie w wózku Coletto.

Kompatybilność z fotelikami samochodowymi

Wózki dziecięce marki Coletto mogą również funkcjonować w połączeniu z fotelikami samochodowymi znanych marek - Cybex, Avionaut, Maxi Cosi, BeSafe i nie tylko. To zgrabne połączenie pozwoli na jeszcze łatwiejszą podróż, bez konieczności przenoszenia dziecka z nosidełka.

Zobacz również: wózki Joolz, wózki Roan, wózki Peg Perego, wózki Maxi Cosi, wózki Bebetto

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up