+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Katowicach

BoboWózki Katowice

BoboWózki - Katowice

Al. Roździeńskiego 93,
40-203 Katowice
(w centrum Agata Meble, wejście od IKEA)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-20:00,
Sob. 10:00-20:00

Kontakt telefoniczny:
+48 798 049 077

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Katowice

W ofercie naszego sklepu internetowego klienci z Katowic mogą znaleźć szeroki wybór produktów dla dzieci. Najważniejsze produkty to wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. Katowice to również miasto, w którym znajduje się stacjonarny sklep naszej firmy. W różnorodnym asortymencie posiadamy wózki bliźniacze, spacerowe i głęboko spacerowe, modele wielofunkcyjne, a także wózki dziecięce typu 3w1. Rodzice z Katowic kupią też u nas solidne i bezpieczne foteliki RWF, w tym modele przystosowane dla dzieci o masie 0-13kg, 9-18kg oraz 15-36kg. Interesuje Cię tylko profesjonalny salon wózków dziecięcych? Katowice to miasto, w którym go znajdziesz! Są tu luksusowe propozycje, które zapewniają maluchowi pełne bezpieczeństwo, a przy tym wygodę. Zapraszamy do naszego salonu BoboWózki Katowice – znajdziesz nas w CH Agata Meble! Prowadzimy także sklep online, w którym klienci mogą liczyć na szeroki wybór oraz rozsądne ceny.

W trosce o najmłodszych

Nasze profesjonalne działania pozwalają nam każdego dnia dostarczać klientom z Katowic najlepsze wózki oraz foteliki samochodowe dla dzieci. Pochodzą one wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia dziecięcego. Tylko w takie produkty zaopatrujemy sklep dla dzieci. Katowice to miasto, w którym nie tylko obejrzysz asortyment, ale również otrzymasz profesjonalne doradztwo. Oferujemy także fachowe wsparcie przy wyborze odpowiedniego modelu wózka czy fotelika dziecięcego.

Po stronie klienta

Specjalnie dla naszych klientów z Katowic wprowadziliśmy możliwość zwrotu zakupionego wózka dziecięcego, który został zakupiony online. Zwrotu możesz dokonać w ciągu 100 dni i pod warunkiem, że sprzęt nie był używany. Jesteśmy pewni, że oferujemy najwyższą jakość, jednak jednocześnie mamy świadomość, że przy małym dziecku potrzeby mogą bardzo szybko ulegać zmianom. Przy okazji możesz odwiedzić sklep BoboWózki w Katowicach i zobaczyć inne wózki dziecięce. Katowice z salonem BoboWózki słyną z bogatego asortymentu. Pozwoli Ci to wybrać taki model, który jest bezpieczny i komfortowy dla dziecka, a przy okazji przypadnie Ci do gustu.

BoboRezerwacja

Rodzice z Katowic, którym zależy na wcześniejszym przygotowaniu wyprawki dla swojego malucha, mogą zarezerwować w naszym sklepie online foteliki samochodowe i wózki dziecięce. Katowice ze stacjonarnym salonem to miejsce, w których można je potem odebrać. Warto skorzystać z BoboRezerwacji przed narodzinami dziecka. To zapewni możliwość odbioru produktu w dogodnym terminie, wprost z salonu BoboWózki Katowice. W efekcie po narodzinach dziecka nie musisz przejmować się robieniem zakupów i dokonywaniem wyboru. W końcu będziesz miał ważniejsze rzeczy na głowie.

Wsparcie na każdym etapie

Odwiedzasz nasz stacjonarny sklep dla dzieci? Katowice i mieszczący się tam salon to doskonałe miejsce, aby nie tylko wybrać idealny produkt, ale również go zamontować. Zakupy w naszym salonie czy w sklepie internetowym to komfort wynikający z możliwości dostarczenia do domu klienta produktów takich jak wózki i foteliki samochodowe. Katowice z punktem stacjonarnym umożliwiają również pomoc w zamontowaniu fotelików do dowolnego modelu samochodu. Nasi monterzy są do Twojej dyspozycji! Wszystko w trosce o komfort i bezpieczeństwo Twojego dziecka zarówno podczas krótkich przejażdżek po mieście, jak i dalekich wypraw w inne części kraju.

wózki dziecięce Katowice foteliki samochodowe Katowice sklep z wózkami w Katowicach

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Katowice

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up