+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Katowicach

BoboWózki Katowice

BoboWózki - Katowice

Al. Roździeńskiego 93,
40-203 Katowice
(w centrum Agata Meble, wejście od IKEA)

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-20:00,
Sob. 10:00-20:00

Kontakt telefoniczny:
+48 798 049 077

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Katowice

W ofercie naszego sklepu internetowego klienci z Katowic mogą znaleźć szeroki wybór produktów dla dzieci. Najważniejsze produkty to wózki dziecięce oraz foteliki samochodowe. W różnorodnym asortymencie posiadamy wózki bliźniacze, spacerowe i głęboko spacerowe, modele wielofunkcyjne, a także wózki dziecięce typu 3w1. Rodzice z Katowic kupią też u nas solidne i bezpieczne foteliki RWF, w tym modele przystosowane dla dzieci o masie 0-13kg, 9-18kg oraz 15-36kg. Są to luksusowe propozycje, które zapewniają maluchowi pełne bezpieczeństwo, a przy tym wygodę. Zapraszamy do naszego salonu w Katowicach - jesteśmy w CH Agata Meble! Prowadzimy także sklep online, w którym klienci mogą liczyć na szeroki wybór oraz rozsądne ceny.

W trosce o najmłodszych

Nasze profesjonalne działania pozwalają nam każdego dnia dostarczać klientom z Katowic najlepsze wózki oraz foteliki samochodowe dla dzieci. Pochodzą one wyłącznie od sprawdzonych producentów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży wyposażenia dziecięcego. Oferujemy także fachowe wsparcie przy wyborze odpowiedniego modelu wózka czy fotelika dziecięcego.

Po stronie klienta

Specjalnie dla naszych klientów z Katowic wprowadziliśmy możliwość zwrotu zakupionego wózka dziecięcego, który został zakupiony online. Można to zrobić w ciągu 100 dni i pod warunkiem, że sprzęt nie były używany. Jesteśmy pewni, że oferujemy najwyższą jakość, jednak jednocześnie jesteśmy świadomi tego, że przy małym dziecku potrzeby mogą bardzo szybko ulegać zmianom.

BoboRezerwacja

Rodzice z Katowic, którym zależy na wcześniejszym przygotowaniu wyprawki dla swojego malucha, mogą dokonać w naszym sklepie online rezerwacji wybranego wózka lub fotelika dziecięcego. Warto skorzystać z BoboRezerwacji przed narodzinami dziecka - to zapewni możliwość odbioru produktu w dogodnym dla Państwa terminie.

Wsparcie na każdym etapie

Zakupy w naszym salonie w Katowicach czy w sklepie internetowym to komfort wynikający z możliwości dostarczenia wózka lub fotelika dziecięcego do domu klienta. W przypadku fotelika oferujemy także profesjonalną pomoc przy montażu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

wózki dziecięce Katowice foteliki samochodowe Katowice sklep z wózkami w Katowicach

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem Bobo Wózki Katowice

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.