+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Ostrów Wielkopolski

BoboWózki - Ostrów Wielkopolski

ul. Kaliska 42,
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 507 119 937

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Ostrów Wielkopolski

Rodziców z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic zapraszamy do naszego salonu BoboWózki. To miejsce wyróżnia się dostępnością wysokiej jakości wózków dziecięcych i bezpiecznych fotelików samochodowych. Rodzice mogą zakupić w naszym salonie wózki wielofunkcyjne głęboko-spacerowe, spacerowe, a także bliźniacze i dla większej gromadki szczęścia. Foteliki samochodowe dostępne w naszym salonie będą odpowiednie dla dzieci w każdym przedziale wiekowym i wagowym. Dysponujemy najnowszymi i najbardziej modnymi kolekcjami, idziemy zawsze zgodnie z najnowszymi ofertami producentów. Nasi klienci mogą w naszym salonie w Ostrowie Wielkopolskim spotkać również najbardziej popularne produkty, które od wielu lat cieszą się uznaniem i zaufaniem rodziców.

Profesjonalne doradztwo

Salon BoboWózki w Ostrowie Wielkopolskim to przede wszystkim profesjonalne doradztwo i wysoce wykwalifikowani eksperci. Nasi pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniego wózka i fotelika samochodowego. Mają na uwadze potrzeby rodziców i dzieci, możliwości finansowe kupujących a także samochody, jakimi się poruszają.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zastanawiasz się, czy wózek który wybraliście spełni Wasze oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online możecie zmienić zdanie aż przez 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu.

Serwis Door-To-Door

Nasi klienci z Ostrowa Wielkopolskiego mogą w salonie dokonać rezerwacji na wymarzony wózek czy fotelik samochodowy. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się znaleźć rozwiązania, które sprawiają, że będą oni zadowoleni i spokojni o dostępność wymarzonego produktu.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Nasi fachowcy w salonie w Ostrowie Wielkopolskim chętnie pomogą rodzicom zamontować fotelik w samochodzie. Dajemy gwarancję prawidłowego montażu, który będzie zgodny z zasadami producenta i wszelkimi normami bezpieczeństwa, by nasi klienci mogli ze spokojem wsiąść w samochód i umieścić dziecko w foteliku.

BoboWózki Ostrów Wielkopolski 2 BoboWózki Ostrów Wielkopolski 3 BoboWózki Ostrów Wielkopolski 4

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Ostrowie Wielkopolskim

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.