+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe
sklep dla dzieci w Ostrowie Wielkopolskim

Wózki dziecięce i foteliki samochodowe Ostrów Wielkopolski

BoboWózki - Ostrów Wielkopolski

ul. Kaliska 42,
63-400 Ostrów Wielkopolski

Godziny otwarcia:
Pn. - Pt. 10:00-18:00,
Sob. 10:00-14:00

Kontakt telefoniczny:
+48 507 119 937

zlokalizujesz nas na poniższej mapie Google

Wózki i foteliki dziecięce - salon Ostrów Wielkopolski

Rodziców z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic zapraszamy do naszego salonu BoboWózki. Ostrów ma świetnie wyposażoną filię, w której znajdziesz wysokiej jakości wózki dziecięce i bezpieczne foteliki samochodowe. Rodzice mogą zakupić w naszym salonie wózki wielofunkcyjne głęboko-spacerowe, spacerowe, a także bliźniacze i dla większej gromadki. W ofercie znajdują się również foteliki samochodowe. Ostrów ma bogatą ofertę modeli, które będą odpowiednie dla dzieci w każdym przedziale wiekowym i wagowym. Foteliki samochodowe RWF tyłem, obrotowe, w kategoriach wagowych 0–13 kg, 9–18 kg oraz 15–36 kg – takie foteliki oferuje nasz sklep dla dzieci. Ostrów ma filię, która dysponuje najnowszymi i najbardziej modnymi kolekcjami od sprawdzonych producentów. Najbardziej popularne produkty, które od wielu lat cieszą się uznaniem i zaufaniem rodziców – je także oferuje nasz salon wózków dziecięcych. Ostrów ma filię, którą warto odwiedzić. Jeśli nie masz czasu, by chodzić po sklepie, sprawdź online BoboWózki. Ostrów ma bogatą ofertę, z którą zapoznasz się też w sieci. Zarówno stacjonarnie, jak i online możesz skorzystać z pomocy naszych fachowców. Odwiedź nasz sklep dla dzieci. Ostrów ma filię ze specjalistami, którzy pomogą Ci dobrać najkorzystniejsze rozwiązania. Zapraszamy też na wygodne i bezpieczne zakupy online!

Profesjonalne doradztwo

Salon BoboWózki w Ostrowie Wielkopolskim to przede wszystkim profesjonalne doradztwo i wysoce wykwalifikowani eksperci. Nasi pracownicy pomogą w wyborze odpowiedniego wózka i fotelika samochodowego. Mają na uwadze potrzeby rodziców i dzieci, możliwości finansowe kupujących, a także samochody, jakimi się poruszają. Skorzystaj z pomocy fachowców w salonie BoboWózki. Ostrów to miejsce, w którym znajdziesz pomocnych i doświadczonych ekspertów. Pomogą Ci wybrać pierwszy wózek dla malucha lub jedną z propozycji dla nieco większego dziecka.

Aż tyle dni na zwrot wózka

Zastanawiasz się, czy wózek spełni oczekiwania? Robiąc zakupy w BoboWózki online, możesz zmienić zdanie aż przez 100 dni! Jesteśmy elastyczni i zdajemy sobie sprawę, że zakup wózka to poważna decyzja, dlatego umożliwiamy zwrot nieużywanego i nieuszkodzonego sprzętu przez 100 dni od daty zakupu. Możesz później odwiedzić nasz salon i obejrzeć inne wózki dziecięce. Ostrów to miasto, w którym znajdziesz mnóstwo propozycji.

Serwis Door-To-Door

Nasi klienci z Ostrowa Wielkopolskiego mogą w salonie dokonać rezerwacji na wymarzony wózek czy fotelik samochodowy. Rozumiemy potrzeby naszych klientów i staramy się znaleźć rozwiązania, które sprawiają, że będą oni zadowoleni i spokojni o dostępność wymarzonego produktu. Możesz więc zamówić fotelik lub wózki dziecięce. Ostrów to jedno z wielu miast, w których skorzystasz z tej wygodnej opcji. Zaoszczędzisz miejsce w domu, a produkty przyjadą do Ciebie dopiero wtedy, gdy naprawdę będą potrzebne.

Montaż fotelików w Twoim aucie

Dla bezpiecznego podróżowania z maluchami niezbędne są foteliki samochodowe. Ostrów to miasto, w którym znajdziesz wiele modeli, a dodatkowo pomożemy Ci je zamontować. Dajemy gwarancję prawidłowego montażu, który będzie zgodny z zasadami producenta i wszelkimi normami bezpieczeństwa. Po wizycie u nas możesz ze spokojem wsiąść w samochód i umieścić dziecko w foteliku.

wózki dziecięce Ostrów Wielkopolski foteliki samochodowe Ostrów Wielkopolski sklep z wózkami w Ostrowie Wielkopolskim

Masz pytanie?
Skontaktuj się z naszym salonem w Ostrowie Wielkopolskim

Skontaktuj się z doradcą oddziału BoboWózki

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up